FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Piękne paznokcie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaja888

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 4:11 pm    Temat postu: Piękne paznokcie Odpowiedz z cytatem

Czego unikać, żeby "wyhodować" piękne paznokcie? Czy macie jakieś rady w tym temacie? Coś stosujecie konkretnego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
encja

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zakładaj rękawiczki jak myjesz naczynia/okna/podłogi - detergenty baaardzo niszczą dłonie niestety;/
Powrót do góry
milena87

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam to, co powiedziała przedmówczyni, poza tym warto stosować odżywki wzmacniające płytkę:
http://goldenrose.pl/produkty/paznokcie/odzywki-do-paznokci/black-diamond-hardener---odzywka-wzmacniajaca-paznokcie---golden-rose.html ,
która pomoże utrzymać ją w dobrej formie, nawet mimo jakichś drobnych uszkodzeń, które przecież każdemu się zdarzają.

Szczególnie, jeśli pracujesz przy komputerze, kiedy stukasz w klawiaturę, paznokcie narażone są właśnie na takie urazy i odciążenia,
a wtedy płytka zaczyna się rozdwajać i pękać. warto o tym pamiętać i zadbać o to, by była mocna!
Powrót do góry
Zbea

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najważniejsze jest dbanie o ręce. rekawiczki to podstawa
Powrót do góry
0lga

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam wielu odzywek i nie mogę znaleźć swojej ulubionej ;/
Powrót do góry
Anna79

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcemy, aby nasze paznokcie ładnie wyglądały, dlatego warto wybrać się do kosmetyczki. Same nie jesteśmy w stanie dokładnie wyciąć skórek i pomalować paznokci. Co więcej, kosmetyczka posiada profesjonalny sprzęt i znacznie lepsze lakiery. Na rynku są dostępne produkty rożnych marek. Możemy o nich poczytać na https://www.bodybar.com.pl/stylizacja-paznokci
Powrót do góry
adam.kawa

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wysyłam żonę zawsze do kosmetyczki.
Powrót do góry
Krewiss

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę raz na jakiś czas na manicure japoński a na co dzień smaruję olejkiem rycynowym Smile
anna_em

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam to uczucie po wyjściu z salonu kiedy mam nowe paznokcie. Mam dobra kosmetyczke w Lublinie u której robię manicure już od ponad roku. Ma niesamowity talent to wykonywania różnych wzorów, a lakier zawsze długo się utrzymuje.
Powrót do góry
esencja

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpiękniejsze paznokcie są hybrydowe Wink
Powrót do góry
elżbieta4005

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio wyczytałam,że hybrydy mogą powodować raka paznokci.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że przy pięknych paznokciach w parze powinien iśc dobry ubiór, ja same piękne kobiece sukienki zazwyczaj znajduję w https://e-hexe.com.pl/nowosci-181/sukienka-02-00084-a8-p.html tutaj w tym sklepie. Ubrania stad zawsze zachwycają moich znajomych!
Powrót do góry
sroczka12

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda "jak cie widza tak cie pisza" i to jest sprawdzone w 100%. Ja wlasnie tocze caly czas bitwe z paznokciami ale u stop... na wesele kumpeli do sandałkow zdecydowalam sie na hybrydy i to byl strzal w piete, biorac pod uwage moj jeden wrastajacy paznokiec. Pozniej z braku czasu usuwalam je sama i mam wrazenie ze w tym momencie wlasnie cierpie za swoja glupote. Umowilam sie juz tutaj na konsultacje http://satin.pl/zabiegi-podologiczne/wrastajacy-paznokiec-leczenie/ i mam nadzieje, ze uda sie to szybko wyleczyc. Dziewczyny - never ever nie usuwajcie hybryd na wlasna reke zwlaszcza jesli macie slabe plytki..
Powrót do góry
karmelkowa

PostWysłany: Pią Maj 04, 2018 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak uważałabym na te popularne teraz hybrydy czy paznokcie żelowe.. Przez częste wizyty u kosmetyczki nabawiłam się schorzenia jakim jest grzybica paznokci. Niestety nie mam pojęcia czy wina leży po stronie kosmetyczki czy też mojej. Nie zmienia to jednak faktu, że teraz muszę leczyć swoje paznokcie.
Powrót do góry
marta4000

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej nie dopuszczać do problemu wrastających paznokci, bo później zaczną się problemy. Moja znajoma tak miała, na szczęście pomogli jej oni http://foot-med.pl/zabiegi-podologiczne/wrastajacy-paznokiec-leczenie/ Ogromny dyskomfort podczas codziennego życia.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: