FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Własna działalność
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamyl87

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem dość młodą osobą i zastanawiam się nad wyborem swojej ścieżki życiowej. Za bardzo nie wiem czego chcę i boję się wielu rzeczy. Bardzo lubię blogi motywacyjne. Znacie może jakies? Moim ulubionym ostatnio jest ten https://leadership-center.pl/2018/11/quo-vadis/ Co o nim sądzicie? Wpisy zawsze skłaniają mnie do myślenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marta4000

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero teraz natrafiłam na ten artykuł: https://mctgroup.eu/blog/ulga-na-start-6-miesiecy-bez-skladek-zus/ i z tego co właśnie wyczytałam to można dostać ulgę na 6 miesięcy - ulgę, tzn. niespłacanie składek do ZUSu. Chyba warto z tego skorzystać jeżeli macie dobry pomysł na biznes.
okon

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://www.spolka-w-organizacji.pl/przeksztalcenie-jednoosobowej-dzialalnosci-gospodarczej-spolke-o-o/ można sobie poczytać na temat przekształcenia działalności gospodarczej w spółkę. Bardzo ciekawy i pomocny artykuł. Można się naprawdę wiele dowiedzieć. Blog prowadzą prawnicy. W całości poświęcony jest właśnie kwestii spółek.
Powrót do góry
cubanka

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zastanawialiście się już nad pakietami medycznymi dla pracowników? Teraz to najlepsza opcja jeśli chodzi o benefity bo nie kosztuje to wiele pracodawcy a opiekę medicover cenią sobie wszyscy
Powrót do góry
kasztanek

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wynajmujecie biura, czy może prowadzicie firmy w domu? Ja od jakiegoś czas zastanawiam się na wynajęciem powierzchni biurowej, nawet na biura.online przeglądam oferty, ale to jednak są koszty. Czy koszty wynajmu mogę wliczać od obniżenia podatków?
Powrót do góry
Vagonka

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powierzyliście komuś księgowość czy zajmujecie się ją sami?
Powrót do góry
gina5

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie swojego biznesu, a szczególnie rozpoczynanie go od podstaw to niekiedy dużo wyrzeczeń i niepewności. Warto mieć w zanadrzu możliwość szybkiej pomocy finansowej. Jedną z takich możliwości daje firma www.finiata.pl, a jest nią odnawialna linia finansowa. To coś na wzór pożyczki, lecz zdecydowanie szybsze i mniej wymagające potwierdzeń oraz papierów. Korzystne również ze względu na odliczenie od ceny (2,9% kwoty pożyczonej). Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń lub napisz do nich.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: