FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Strój
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olszaa

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 11:25 am    Temat postu: Strój Odpowiedz z cytatem

Jakie ubrania wybieracie na szkolenie? Czy są to ubrania na co dzień, czy jednak coś bardziej eleganckiego. Ja kupiłam sobie na szkolenie taki żakiet ze sklepu Hexeline, ponieważ ma klasyczny krój, jednak wzór go wyróżnia. Tutaj podaje link gdyby ktoś chciał zobaczyć https://e-hexe.com.pl/jesien-zima-2016/zakiety/zakiet-z-delikatna-stojka.html. Do tego czarne klasyczne spodnie i szpilki. Co sądzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj wybieram casualowe ubrania, które zamawiam przez internet.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o szkoleniu, to na pewno wybieram ubrania swobodne biznesowe. Niekoniecznie musi to być garnitur, ale na pewno musi być elegancko. Dla większych panów podpowiem, że takich rzeczy warto szukać w https://modnyduzypan.pl/12-koszule Tam na pewno znajdziecie porządne ubrania, które będziecie mogli włożyć na siebie podczas szkoleń.
Powrót do góry
KrzysiD

PostWysłany: Pią Sty 06, 2017 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście w garnitur Smile Jak to mówią "jak nas widzą tak nas piszą" Smile
Powrót do góry
Minnie

PostWysłany: Pią Sty 06, 2017 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szkolenia ubieram się elegancko, chyba rzadko pojawia się ktoś w stroju codziennym
Powrót do góry
Mateusz67

PostWysłany: Nie Sty 29, 2017 11:44 am    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Na szkolenia owszem elegancko ale nie z przesadą nie jest to spotkanie biznesowe czy konferencja biznesowa Wink
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najważniejsza jest wygoda, dlatego szmizjerki wyszukuję na stronach takich jak domodi.pl i wybieram sukienki w eleganckim wydaniu. Na tym portalu jest bardzo duży wybór różnych ubrań, więc warto rozpocząć tam poszukiwania idealnego stroju.
Powrót do góry
brzózka

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 9:37 pm    Temat postu: Re: Strój Odpowiedz z cytatem

olszaa napisał:
Jakie ubrania wybieracie na szkolenie? Czy są to ubrania na co dzień, czy jednak coś bardziej eleganckiego. Ja kupiłam sobie na szkolenie taki żakiet ze sklepu Hexeline, ponieważ ma klasyczny krój, jednak wzór go wyróżnia. Tutaj podaje link gdyby ktoś chciał zobaczyć https://e-hexe.com.pl/jesien-zima-2016/zakiety/zakiet-z-delikatna-stojka.html. Do tego czarne klasyczne spodnie i szpilki. Co sądzicie?

Faktycznie na hexe.com.pl można kupić naprawdę dobre rzeczy więc jak dla mnie żakiet trafiony w dziesiątkę. Sama mam chyba z dwa od tej firmy i jestem z nich bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Iwo

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealne stroje na szkolenia, czy konferencje są w https://modini.pl/80-fulary-plastrony . Są tam wszystkie niezbędne, eleganckie dodatki do garnituru, garnitury, buty, koszule. Bardzo dobra jakość i elegancja.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Mar 15, 2017 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Wy ubieracie się bardzo elegancko, oficjalnie na szkolenia i konferencje? Czy raczej pół formalnie?
Powrót do góry
77samanta

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam na elegancję, nie jakąś przesadzoną ale koszula i czarne spodnie z dodatkiem delikatnej biżuterii zawsze się sprawdzą idealnie.
kopala09

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy się ubiera tak jak chce. Osobiście wolę jak kobieta przychodzi na szkolenie elegancko ubrana (też oczywiście wszystko zależy od tego czego dotyczy to szkolenie).

rober

PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jakiego typu to konferencja. Dla niektórych wystąpień pasuje strój elegancki.
Digirego

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szkolenie powinno się ubrać elegancko ale też bez przesady. Wystarczy koszula, jakieś spodnie i eleganckie buty. Ja tak się ubieram wszystko jest dobrze.
Powrót do góry
mysia0054

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od typu szkolenia. Wydaje mi się, że jednak nie należy ubierać się zbyt na luzie...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: