FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ubezpieczenie
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mastafs

PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 2:35 pm    Temat postu: Ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem

Witam!
Potrzebuję ubezpieczenia nie tylko na samochód, ale i siebie. Czy taki ranking pomoże w wyborze? - http://www.rankingubezpieczennazycie.pl/ - Znajomy zachwalał i polecał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darlicki

PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ufasz znajomemu czy anonimowym użytkownikom z internetu?
Powrót do góry
wika989

PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 12:01 pm    Temat postu: Ubezpieczenia Odpowiedz z cytatem

Na rynku jest szeroka gama ubezpieczycieli można przebierać Smile
Powrót do góry
Letsgo1

PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej skorzystać z agencji ubezpieczeniowej, dobierze odpowiednie ubezpieczenie taka samo jak w przypadku materiałów reklamowych najlepiej doradzić się dobrej agencji reklamowej www.whiteart.pl
Powrót do góry
portos

PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie bardzo wierzę w jakiekolwiek rankingi - niestety są robione na zamóienie
jedlińska

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście często się tak zdarza, a inna sprawa, że choć ubezpieczenie na życie jest bardzo przydatne, to niejednokrotnie może przynieść także masę kłopotów, zwłaszcza gdy z różnych powodów trzeba z niego zrezygnować. Wielu ubezpieczycieli wtedy chce jak najwięcej wyciągnąć od klienta i można sporo stracić nie tylko pieniędzy ale i nerwów. Niestety często wysuwane są pozwy przeciw towarzystwom ubezpieczeniowym ja te http://kancelariainvictus.pl/pozwy-zbiorowe-indywidualne/pozew-nordea/, bo pomoc prawna w takich przypadkach zazwyczaj jest wręcz niezbędna.
Powrót do góry
pozycja

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 3:07 pm    Temat postu: Ubezpieczenie we Włoszech Odpowiedz z cytatem

Warto pamiętać, że wyjeżdżając do Włoch należy mieć ubezpieczenie od wypadków i życia. W tym celu należny mieć polisę, która zostanie przetłumaczona w biurze języka włoskiego, najlepiej na terenie Bielsko wloski bielsko
Powrót do góry
NervousDrake

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz trafiłem na ubezpieczenie na życie w Raiffeisen Polbank, bardzo dobra oferta, warto sprawdzić
Powrót do góry
eifrot

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ranking jest i może spoko, ale ja wolałbym porównać po prostu oferty które mnie interesują, jest to szybsze i bardziej wiarygodne. Sam kiedyś przy wyborze ubezpieczenia korzystałem z porównywarki, nie wiem czy było to konkretnie to, ale coś w tym rodzaju: http://www.ubezpieczeniazyciowe.pl/
Powrót do góry
reklamowy123

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ranking rankingiem, trzeba patrzeć na oferty obecne, a przede wszystkim czytać regulaminy.

::: opakowanie dla produktu :::
Powrót do góry
abroka

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku faktycznie istnieje bardzo dużo dobrych firm oferujących ubezpieczenia godne uwagi, jednakże przy wyborze warto kierować się pomocą rankingów i porównywarek. Na stronie http://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.html możecie znaleźć sporo przydatnych informacji na temat tego, które ubezpieczenie jest lepsze i przede wszystkim tańsze
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 7:53 am    Temat postu: Ubezpieczyciele Odpowiedz z cytatem

A ja z kolei chciałem się poradzić Was odnośnie ubezpieczenia dla samochodu. Mój dotychczasowy ubezpieczyciel drastycznie podniósł składkę i zamierzam czym prędzej go opuścić. Przeszukując internet, znalazłem firmę Mtu24. Poczytałem trochę na ich stronie, sprawdziłem potencjalną składkę w kalkulatorze i wyszła przystępna składka - https://www.mtu24.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam. Myślicie, że warto się na nich zdecydować? Z chęcią poznam Wasze opinie. Tymczasem uciekam do pracy, trzymajcie się.
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę jeżeli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne, znajdziemy ich na naszym rynku naprawdę wiele. Przy czym moim zdaniem ciekawą ofertę posiada obecnie http://www.phuzgoda.pl/ . Przede wszystkim bowiem składki w tym przypadku nie są wysokie, zakres ochrony szeroki, a dodatkowo mamy możliwość dodatkowego zarobienia, na polecaniu firmy.
Powrót do góry
sylbab

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uuuuu
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ubezpieczenie OC zawszę kupuję najtańsze i w stu producentach ufam przy wyborze tego ubezpieczenia mojemu doradcy. To on co roku znajduje mi najtańszą ofertę na rynku. Ja tam uważam, że skoro OC jest z korzyścią dla innych, a nie dla mnie to po co przepłacać. Inaczej zupełnie stoi sprawa jak ubezpieczę plony u mnie na roli. W tym roku ubezpieczenie wykupiłem na https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/gospodarstwo-rolne/dobrowolne-ubezpieczenie-rolne-goagro . Uważam, że na ubezpieczeniu siebie, swojej firmy i rodziny nie powinno się oszczędzać. Ani myśleć, że jak nic się jeszcze nie stało to się nigdy nie stanie. A nawet jak się nigdy nie stanie to warto wyrzucić te pieniądze w błoto jakim jest wykup ubezpieczenia. Zawszę mówię, że ubezpieczenie jest po to aby się zmarnowało. Jakoś na nie nigdy nie jest mi szkoda kasy. Tak jak na ubezpieczenie dla kogoś zawsze oszczędzam to na siebie i bliskich nigdy. Teraz szukam jeszcze jakieś ubezpieczenia na życie. Na razie jestem jeszcze ubezpieczony, ale niedługo mi się ono kończy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: