FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Stosować suplementy diety?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IrenaKoza

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosuję koenzym Q10 ze strony sklep.mlynoliwski.pl, ponieważ w moim przypadku (jestem na diecie odchudzającej) muszę dodatkowo dostarczać ten składnik do mojego organizmu. Ten koenzym powinny też przyjmować osoby, kóre uprawiają sport lub muszą przyjmować dziennie sporą porcję leków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Angiee

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie stosowałam suplementów gdy byłam na diecie. Jadłam po prostu dużo kasz, warzyw, owsianek i piłam soki warzywne oraz naturalne herbaty ziołowe i wystarczyło mi to w zupełności
michalski1

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"na odchudzanie". Żeby się odchudzić nie wystarczy zjeść tabletki, tak co by ręce i nogi spokój miały. Suplementy mogą wspomóc, ale na pewno nie są koniecznością.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shankes

PostWysłany: Sob Cze 02, 2018 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suplementy diety moim zdaniem są bardzo pożądane, aby uzupełnić organizm w brakujące składniki. Ja od czasu do czasu robię sobie kurację takimi preparatami. Obecnie chciałabym poddać się jakiejś detoksykacji, bo przez złą dietę żołądek mi bardzo dokucza. Myślałam o pewnym leku, który od dłuższego czasu już jest dostępny na rynku. Opiera się na wyłącznie naturalnych składnikach i wykazuje działanie kojące oraz przeciwzapalne. Jednak gdzie najlepiej kupić Detosil

Ostatnio zmieniony przez shankes dnia Sro Paź 10, 2018 1:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z takimi suplementami jak https://swiatsupli.pl/pl/34-przedtreningowki Na stronie producenta znalazłem informacje, że mianem odżywek przedtreningowych czy też boosterów treningowych określa się grupę suplementów diety, które wykazują działanie promobilizujące. Oznacza to, że stosowanie przedtreningówek jest ukierunkowane przede wszystkim na zwiększenie potencjału drzemiącego w ćwiczącym. Suplementy przedtreningowe są zazwyczaj preparatami kompleksowymi, których skład stanowi połączenie wielu składników. Odżywka przedtreningowa jest polecana dla zaawansowanych ćwiczących, których doświadczenie pozwala na pełne wykorzystanie ich potencjału.
Powrót do góry
fala99

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kilku miesięcy korzystam z wyciskarki Muke, która dzięki małej ilości obrotów na minutę nie utlenia witamin i enzymów a przy tym jest o wiele bardziej cicha. Pozwoli przygotować takie mieszanki jak arbuz z miętą i jabłkiem, ogórek ze szpinakiem i selerem naciowym czy burak z imbirem i grejpfrutem. Wyciskarka wcale nie jest droga - my traktujemy to wręcz jako oszczędność, ponieważ przyrządzenie soków w domu jest znacznie tańsze niż kupowanie ich gotowych w sklepie.
Powrót do góry
vivianna

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest taka potrzeba, czyli niedobór jakiś składników to można, a nawet trzeba, bo to najlepszy sposób, żeby uzupełnić braki i poprawić funkcjonowanie organizmu. oczywiście wszystko w granicach rozsądku. No i trzeba pamiętać, że suplementy nie zastąpią zdrowego odżywiania czy aktywności fizycznej
Powrót do góry
J0ann12

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie odradzam wszystkim i wszystkich suplementów diety które teoretycznie mają wspomagać odchudzanie. Po pierwsze ich skuteczność jest dość znikoma a po drugie szkoda wyrzucać pieniądze w błoto. Lepiej wydać więcej na jedzenie dobrej jakości które zapewni nam zdrową i zbilansowaną dietę. Jeżeli ktoś chce już zażywać jakieś suplementy diety to polecam zwyczajne witaminy. Ja już od jakiegoś czasu prowadzę w okresie jesienno-zimowym suplementacje witaminy d https://www.apteka-melissa.pl/kategoria/witamina-d,750.html gdyż w tym okresie ze względu na małą ilość słońca nasze ciało może cierpieć na niedobór tej właśnie witaminy.
Powrót do góry
terlesia

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno mogą być one jednym ze składników diety, czy po prostu pomogą nam uzupełnić brakujące witaminy/minerały. Ale całkowicie żeby zastąpić nimi produkty czy pokarmy to nie radziłabym tak robić. Dbam o to co i jak jem, oczywiście od czasu do czasu pozwalam sobie na coś bardziej niezdrowego, ale żeby moje jelita nie przeżyły szoku to kuracja Intestą od czasu do czasu dobrze im robi Smile
Powrót do góry
Miscer

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie suplementy diety zawierające naturalną bio esencję - Regulatessenz, bo to znane i cenione rozwiązanie na całym świecie. Bardzo czekałam aż pojawią się w Polsce i w końcu są!
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A trzeba je stosować? Jakie?
Powrót do góry
Daniel123

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiac o suplementach na pewno warto będzie wspomnieć o tych na bazie naturalnych składników jakimi sa zioła. https://www.nowoczesneziola.pl/ Znajdziesz tutaj bardzo duzo możliwości na rozwiazanie problemu naszego zdrowia jak i diety. Warto używać suplementów naturalnego pochodzenia ponieważ takie są najlepsze dla naszej wątroby.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapoznajcie się z artykułami na stronie firmy, która specjalizuje się w produkcji takich suplementów: http://tantus.pl/aktualnosci/. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji i odpowiedzi na Wasze pytania. Uważam, że takiej specjalistycznej wiedzy najlepiej szukać u źródła.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: