FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Stosować suplementy diety?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
listek5

PostWysłany: Sob Lut 24, 2018 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Relaxina Panic? Stosujecie taki suplement? Dzisiaj trudno zapanować nad stresem. Widziałam, że taki suplement można kupić w aptece bez recepty. Opłaca się taka kuracja? Dobrze by było przestać się stresować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grolsch

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko tak naprawdę zależy o jakich konkretnych suplementach diety mówimy. Tego o którym mówisz, to nigdy nie próbowałem, ale z całą pewnością mogę się wypowiedzieć na temat suplementu mutant mass, który można kupić przez internet, na sklepie Bodymania.pl. To białko jest zdecydowanie warte polecenia, daje naprawdę bardzo dobre efekty, no i kosztuje stosunkowo niewielkie.
Powrót do góry
Sylwiiia

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

listek5 napisał:
A Relaxina Panic? Stosujecie taki suplement? Dzisiaj trudno zapanować nad stresem. Widziałam, że taki suplement można kupić w aptece bez recepty. Opłaca się taka kuracja? Dobrze by było przestać się stresować.

Tak od razu na pewno nie przestaniesz sie stresowac, jak liczysz na cuda to musialbys wyjechac na bezludna wyspe, a i tak pewnie jakis stres sie znajdzie... A co do tych tabletek to tez o nich slyszalam duzo pozytywow, dzialaja uspokajajaco, w gorszych, bardzo stresujacych momentach na pewno pomogą zapanować nad emocjami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wujopawel

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno mogą być one jednym ze składników diety, czy po prostu pomogą nam uzupełnić brakujące witaminy/minerały
Powrót do góry
johann

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z suplementami nie ma co przesadzać, ale są takie, które jednak w niektórych przypadkach warto brać. Ja w okresie jesienno-zimowym biorę np. witaminę D i C. Do tego tran. Rezerwuję je sobie zwykle przez stronę apteka Warszawa i odbieram osobiście tam, gdzie mi wygodnie.
Powrót do góry
menna

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie jest to temat dla speca w tej sprawie. Warto udać się do takiego po opinię.
mare434f

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym je bardzo chętnie stosował

szalona.ola

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja stosuję suplementy, w końcu po to one są żeby nam pomagały. Ja początkowo na moje problemy z trawieniem to stosowałam jakieś herbatki, ale one tylko pomagały na chwilę. Poszłam w końcu do apteki i zapytałam czy jest jakiś bardzo dobry lek, który mi pomoże i dzięki któremu już nie będę miała tych zaburzeń flory jelitowej i zbyt często pojawiającej się biegunki. Otóż jest i zakupiłam Intestę http://www.intesta.pl/ , której kapsułki biorę podczas posiłków rano i wieczorem
Powrót do góry
xsoniax

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam, działają
rzeźbiarzz

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim za wypowiedzi bo własnie zastanawiam się czy zamówić sobie taki suplement jak para farm - https://inventfarm.pl/sklep,produkt,para-farm-30-ml28 - co o nim sądzicie? Bo chciałbym wiedzieć jaka jest jego skuteczność, może znajdzie się na forum ktoś kto to stosował Razz
Powrót do góry
ignacykur

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię stosować naturalne suplementy diety, które mogą wzbogacić moją dietę. Swego czasu nie stroniłem od spiruliny i wydaje mi się, że lepiej się po niej czułem. Być może faktycznie oczyszcza organizm z toksyn:)
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 11:55 am    Temat postu: Trenowanie Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei sam prowadzę siłownię i w ostatnich latach obserwuję regularnie zwiększające się zainteresowanie Polaków kwestiami prozdrowotnymi. Przede wszystkim tyczy się to większej aktywności fizycznej. Część młodszego pokolenia podśmiewa się z osób spacerujących z kijkami czyli uprawiających tak zwany nordic walking, ale same przeważnie nie błyszczą na ich tle. Moja żona jest dietetykiem i doskonale wiem, że kluczem do zachowania sprawności organizmu jest regularne dbanie o siebie. Ja na ten przykład długo nie potrafiłem się przemóc, aby zacząć biegać, ale jak już się przemogłem, to na dobre. Teraz nie wyobrażam sobie tygodnia bez minimum trzech godzinnych treningów. Dzięki temu jestem w dobrej formie fizycznej , staram się dbać o poziom zdrowia swoich pracowników. W tym kontekście staram się zadbać o to, aby mogli oni korzystać ze zdrowych przekąsek - https://ebakalland.pl/bak-selection-jagody-goji-100g.html. Ktoś mógłby to uznać za fanaberię, ale ja uważam, że im zdrowsi pracownicy, tym efektywniejsi. A to jest zarówno w ich interesie, jak i w moim...[/url]
Powrót do góry
vanne

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można, ale nie jako główne źródło witamin. Lepiej jeść warzywa. Smile
Joasia0808

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przykład w ciąży trzeba uważać na suplementy niektóre. Ale warto mieć dobrego lekarza prowadzącego. Ja np. mam bardzo fajną panią doktor prowadzącą panią Beatę Chołys Duszyńską i ona pracuje w szpitalu w Limanowej i ma duże doświadczenie.
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Wto Maj 01, 2018 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujopawel napisał:
Na pewno mogą być one jednym ze składników diety, czy po prostu pomogą nam uzupełnić brakujące witaminy/minerały

Też jestem tego zdania, nie stosuję ich jednak jakoś masowo ale tylko te których akurat potrzebuję więc zimą jest to na pewno witamina d a latem coś z karotenem albo piję po prostu sok z marchwi żeby cera była ładniejsza
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: