FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Okna do domu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruppssa

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 4:53 pm    Temat postu: Okna do domu Odpowiedz z cytatem

http://londonwindows.co.uk to okna, które łączą w sobie świetny wygląd, estetykę, trwałość i niezawodność. Produkowane są z najlepszej jakości materiałów oraz tworzyw. To zakup, który będzie dawał satysfakcję przez długie lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pakerson

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie, że je tak zachwalasz jednak ja pozostaje przy swoim wyborze sprzed lat i są to zwykłe PCV. Moim zdaniem najlepszy wybór, co więcej że teraz jak czasem popatrzę na okna PCV Szczecin http://eurocolor.com.pl/ to oczom nie wierzę jak technika poszła do przodu i jakie piękne i coraz lepsze okna są w sprzedaży Wink co o tym myślicie ?
Powrót do góry
katpio123

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co tu myśleć Smile Każdy kupuje to co mu najbardziej odpowiada. Ja zamawiałam Okna Krzynówek bo znalazłam u nich dokładnie takie jakie mi się podobało i mają oni też bardzo dobre opinie więc po co mam szukać i kombinować.
Powrót do góry
wolker

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy uzywa ktos jeszcze drewnianych okien ?
Ajlar

PostWysłany: Pon Gru 25, 2017 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@wolker ja mam drewniane okna. Zamawiałam je na wymiar od firmy OKNOSTOL . To polski producent okien i drzwi drewnianych działający w branży od wielu lat. Oferują także okna skrzynkowe, drzwi drewniane, schody oraz okna zabytkowe. Firma wykonuje okna z najlepszych gatunków drewna (dąb, sosna, jesion, meranti). Ramy okienne zabezpieczone są dodatkowo lakierem, który uszczelnia i chroni przed pochłanianiem wilgoci. To okna naprawde dobrej jakości, które posłużą wiele lat.
Powrót do góry
Maksy

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze mówiąc nie wiem czy jest jakaś różnica w jakości okien jakby porównać te z pvc do drewnianych. Drewno jest obecnie tak zaimpregnowane, że może służyć równie długo jak pvc. Ja aktualnie jestem na kupnie okien dachowych. Znalazłem dość tanie okna firmy roofArt https://www.extraokno.pl/produkt/okno-dachowe-obrotowe-pcv-roofart/ . Czy ktoś z Was zna tą firmę?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: