FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Sale konferencyjne: okolice Wrocławia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sebastiano

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 6:19 pm    Temat postu: Sale konferencyjne: okolice Wrocławia Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
Trafiłem na to forum, bo dość często muszę szukać sal na konferencje/imprezy networkingowe dla swojej firmy. Znacie jakieś porządne miejsca w okolicach Wrocławia?

Mnie, jak na razie, udało się znaleźć tylko jedno takie miejsce. A zależy mi, żeby mieć większy wachlarz wyboru, zależnie od potrzeb.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kiotusin

PostWysłany: Czw Sie 06, 2015 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swego czasu też szukaliśmy w okolicy, ale potem doszliśmy do wniosku, że równie dobrze można zorganizować dobrą konferencje w obszarze miasta. Jest sporo nowych miejsc we Wrocławiu takich jak Glamour - http://glamour-wroclaw.pl/ dobrze przygotowanych, w których naprawdę wszystko jest dopięte na ostatni guzik, czasami lepiej zostać w mieście.
Powrót do góry
sebastiano

PostWysłany: Pią Sie 07, 2015 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czasem lepiej zorganizować spotkanie pod miastem. Uciekniesz od hałasu i korków, można się zintegrować, wypocząć.
Jeśli zaś chodzi o sprawy czysto biznesowe, takie miejsca poza centrum miasta wcale nie są gorsze. Sam się o tym przekonałem, szukając odpowiedniej sali. Profesjonalna obsługa, sprzęt, restauracja, dobre ceny wynajmu sali i w niektórych przypadkach robiący naprawdę wielkie wrażenie wygląd pomieszczeń. Jeśli chce się zapunktować u klienta/gości, trzeba zadbać o każdy szczegół. I tak znalazłem obiekty godne polecenia: Pałac Brzezina, Zamek Topacz i Hotel Dębowy.
Powrót do góry
piotrrekx4

PostWysłany: Pon Sie 10, 2015 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry ten obiekt, podoba mi się !

-------------------------------------------------
Duże doniczki

Ostatnio zmieniony przez piotrrekx4 dnia Pon Wrz 07, 2015 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
powero

PostWysłany: Wto Sie 11, 2015 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten hotel Sułkowski powoli staje się legendą na tego typu konferencje biznesowe czy wyjazdy integracyjne.
Oby tak dalej, bo w naszym kraju brakuje takich ofert dla dobrych biznesów!
Polecam Smile
Powrót do góry
sebastiano

PostWysłany: Wto Sie 11, 2015 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę nie w temacie piszecie, bo pisałem o obiektach pod Wrocławiem, a ten hotel znajduje się z na dalszej trasie. Jednak znalazłem już miejsce pod Wrocławiem wyróżniające się wysoka jakością usług. Wspomniałem o nim wcześniej. Ma szeroką ofertę jeśli chodzi o konferencje, spotkania biznesowe czy wyjazdy integracyjne, kończąc na weselach i innych rodzinnych uroczystościach. Także dzięki za odpowiedź, ale raczej nie skorzystam.
Powrót do góry
Zmigi

PostWysłany: Sro Paź 07, 2015 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już od jakiegoś czasu sal szukam przez agregaty, często organizujemy coś w różnych miastach i nie chce mi się przeglądać po kolei stron hoteli itd. Sprawdzam np na salerezerwacje.pl czy innych tego typu stronach i masz od razu całą listę sal konferencyjnych, szkoleniowych itd dla danego regionu.
Powrót do góry
jurrek712

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre porady na sale konferencyjne. Ostatnio szukałem czegos konkretnego !
andrzej5454

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym wątku zauważyłem bardzo ciekawie wpisy.Z tych wpisów jestem bardzo zadowolony.
Ewa Polek

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lokal Glamour we Wrocławiu robi wrażenie, mają bardzo ładną sale, wszytsko eleganckie, sprzęt do konferencji, bardzo dobry catering, sala jest klimatyzowana.
Powrót do góry
czarosław

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zanim zadzwonię żeby zapytać o ofertę to sprawdzam zdjęcia danego miejsca na Google. Szczególnie lubię, gdy jakieś miejsce ma możliwość takiego wirtualnego spaceru, jaki wykonuje firma http://businessviewpolska.pl/wirtualne-spacery-poznan/ bo to super dokładnie pokazuje nam zalety miejsca.
Powrót do góry
Verterns

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie https://hotelmikorzyn.pl/ bardzo fajny obiekt do tego typu spotkań. Polecam właśnie sprawdzić taki niepozorny hotel a fajny bardzo.
Powrót do góry
kamil3232

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam ostatnio szukałem sale konferencyjne i w ogóle ich nie znalazłem.Mam z tym problemy.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: