FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dobrze zoorganizowany sylwester dla fimy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SzybkiBill

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 1:40 pm    Temat postu: Dobrze zoorganizowany sylwester dla fimy Odpowiedz z cytatem

Razem moimi współpracownikami, będziemy obchodzić niedługo 10 lecie firmy. Z tej okazji ogarnąłem trochę atrakcji (tort/drinki itd.), mam jednak problem z gadżetami i wystrojem biura na ten dzień. Chciałbym zrobić z balonów napis i datę upamiętniającą imprezę. Znalazłem odpowiednie balony na: http://kucmar.pl/pol_m_Artykuly-dekoracyjne_Balony_Balony-foliowe_Balony-foliowe-42-cale-100-cm-587.html . Myślicie, że to dobry pomysł? Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brusz

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No takie baloniki to rzeczywiście dobre rozwiązanie, jeszcze z helem jakby były to już w ogóle
Powrót do góry
wiolkakkk

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balony są ok. Tak się zastanawiam, że chyba wolałabym spędzić Sylwestra z rodziną zamiast ze znajomymi z pracy, ale to tylko takie moje przemyślenia Razz
molik545

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firmowy sylwester to troche słaby pomysł. Lepiej impreze firmową zrobić w jakimś neutralnym terminie.
___
meble medyczne
Powrót do góry
jameslouis

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 8:50 am    Temat postu: Studies Odpowiedz z cytatem

Activities comprised in the database are intended to promote corporeal fitness, to instill knowledge and understanding of rules, concepts, and strategies.
netefix

PostWysłany: Sob Sty 27, 2018 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie na takiej imprezie nie może zabraknąć zestawu fajerwerków. To jest podstawa do tego, żeby impreza była udana. Dzięki temu hucznie wejdziecie w nowy rok Wink
Powrót do góry
gaba

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myśleliście może o takiej imprezie na torze w słomczynie na powitanie Nowego Roku? My zastanawiamy się, czy nie udałoby się załatwić czegoś takiego za rok.
Powrót do góry
celmak

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Samantafox

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, trafiłam tutaj bo wpadłam na podobny pomysł co twórca tego tematu. Po krótkich rozmowach z kierownictwem postanowiliśmy że zrobimy firmowego sylwestra ale dwa dni wcześniej, tak aby nie kolidował z tym prawdziwym. Pracownicy już wiedzą, ale entuzjazm jest umiarkowany jak na razie.Może im się poprawi jak się dowiedzą gdzie ma być robiony sylwester, a miejsce jest fajne bo t agroturystyka na wysokim poziomie. W sumie organizacja takiego sylwestra dla 30 osób to nie taki problem, jedzenie zakupione z kateringu, dekoracje sylwestrowe od gwiazdki (fajny sklepik), ekipa grająca z poznania, autobus i to wszystko czego potrzeba. Wiadomo że należy wszystko zgrać aby było na czas, no ale to chyba jedyna praca w całej tej organizacji. Polecam zdecydowanie takie rozwiązanie.
Powrót do góry
aga59

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Impreza przebierana też nie jest złym pomysłem. Wypożyczalnia strojów Chełm ma całkiem duży wybór ubrań, wszystkie czyste i nie zniszczone.
Sprawdzana

PostWysłany: Sob Gru 08, 2018 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, w Bubbles Bar Warszawa możecie zorganizować sobie małe przyjęcie. Wypadnie na pewno świetnie. Ja już tam jadałam, zawsze jest smacznie i ciekawie, a w tym roku dodatkowo planujemy wybrać się na sylwestrowe Be4Party z dużą ilością smacznego jedzenia, fajnym klimatem i szampanem Mumm w promocyjnej cenie.
Powrót do góry
dekoratorka

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie atrakcji na przyjęcie, to fajnym pomysłem są lampiony. Tworzą niesamowity klimat i ładnie wyglądają na zdjęciach. Lampiony szczęścia gdzie kupić? Tylko Smart Deco! Wysoka jakość produktów i konkurencyjne ceny Smile
Powrót do góry
Hamstii

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że sylwestera to raczej w firmie nie powinno się organizować
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizujecie takie imprezy u siebie w firmie?
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy impreza nie będzie dobra, jeśli nie będzie na niej naprawdę pysznego jedzonka! Dlatego tak bardzo rekomenduję jedzenie np. w cateringu Arts! Oni przygotowują wspaniałe dania, świeże i pachnące! Ja bardzo polecam.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: