FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
pomysł na prezent
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Beneq

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze ciekawym pomyslem na prezent, szczegolnie na prezent dla par, moga byc koszulki dla par - mozna je obejrzec i kupic np w sklepie Koszulkowo. Dwie koszulki - damska+meska - razem tworza logiczna calosc (ze swoich nadrukow) np Krol + Krolowa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
netefix

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś z odzieży. ZEkrnij na ofertę sklepu Merg.pl, znajdziesz tu m.in. taką sukienkę;
.
Ubrania to nietuzinkowy pomysł na prezent, który może być zaskakujący Very Happy
Powrót do góry
kochamzabawki

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super pomysł na #prezent to w dzisiejszych czasach na pewno Powerbank. Coraz więcej się używa telefonu i potrzeba ciągle prądu Smile. Do tego znalazłem powerbanki w kształcie kupy i jednorożca Shocked Sprawdźcie klikając niżej Very Happy
ziutka

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjście w jakieś fajne meijsce to zawsze ciekawy prezent Wink Na przyklad na strzelnicę, ja bardzo lubię progun http://progun.pl/
Powrót do góry
kasztanek

PostWysłany: Sob Gru 08, 2018 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam problem z pomysłem na prezenty dla współpracowników. Chciałabym by był praktyczny. I koleżanka podrzuciła mi pomysł na np. planery na ścianę. Tu https://ubierzswojesciany.pl/127-planery jest spory wybór. Co myślicie o takim pomyśle?
Powrót do góry
ania556

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 2:22 pm    Temat postu: prezent Odpowiedz z cytatem

a ja swojemu chłopakowi zamówiłam w tym roku portfel z braku innych pomysłów...mam nadzieje, że sie spodoba;-) jak myslicie?
https://markoweobuwie.com.pl/galanteria-portfele-meskie/10428-portfele-el-forrest-988-02.html najwyżej sobie wymieni na inny
Powrót do góry
karola88

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy też dla kogo miałby być prezent. Jeżeli dla kobiety to najlepszym prezentem są naturalne kosmetyki . Sama szykuje prezent dla swojej teściowej i chciałabym kupić jej kosmetyki bardzo dobrej jakości, no i oczywiście w rozsądnej cenie. Moglibyście polecić mi jakiś dobry sklep online ? Na Instagramie Pani Kasi Cichopek znalazlam wpis o Calluna Medica. Polecacie ?
Powrót do góry
Daria66

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba zależy co dana osoba lubi. Warto jakiś czas przed daną okazją uważnie zwracać uwagę co taka osoba mówi albo ogląda. Często się zdarza, że ludzie sami mówią czego potrzebują, trzeba tylko to wyłapać. Moim zdaniem dobrym prezentem będzie biżuteria albo jakieś dodatki. Każdy lubi takie rzeczy. Ostatnio widziałam ładne zegarki tissot Może to się nada?
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli lubi nowinki techniczne to z pewnością taki dron https://megadron.pl/dji-mavic-2-pro/ przypadnie mu do gustu. Ma zasięg 5 km, może latać 30 minut i wyposażony jest w aparat 20 Mpix. Takie zabawki dla dużych chłopców są świetną niespodzianką. A dodatkowo można pochwalić się kolegom.
Powrót do góry
mamakaroliny

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z moich chłopakiem lubimy eksperymentowć, nawet w łózku. Bardzo lubie erotyczną bielizne, zresztą mój maż też Postanwoiłam zamówic pończochy https://sexshop112.pl/89-ponczochy-podwiazki-erotyczne które mam nadzieje-sprawdza sie idealnie. Bardzo lubie czuć sie seksownie na codzień, ale także w sypialni.
Powrót do góry
IrenaKoza

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zawsze trafionym prezentem dla kobiety jest torebka. Ja polecam skórzane torebki ze sklepu royalpoint.pl. Plusem jest to, że sprzedają markowe torebki w przystępnych cenach.
Powrót do góry
sanqi

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast kolejnych torebek coś praktycznego, jak uprawia sporty, to może plecak? Plecaki Burton są świetne.
Powrót do góry
urosne000

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 10:58 pm    Temat postu: Strona z zabawkami Odpowiedz z cytatem

Szukałam bardzo długo miejsca, gdzie znajdę zabawki rozwijające i pełne pozytywnych bodźców dla dziecka Smile nie chcę aby dorastało tylko w omamieniu technologią. Trafiłam na sklep : empis.pl i powiem jedno : moja Wika zakochała się w ich zabawkach! Polecamy z Wiką Laughing
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla kobiet fajnym prezentem mogą być kosmetyki koreańskie, o czym możecie przekonać się na stronie http://jejustore.pl/ W Krakowie jest nawet stworzone miejsce do tego, aby kobiety mogły usiąść i porozmawiać o pielęgnacji. Jest to bardzo ważne, ponieważ dobra pielęgnacja może nawet spowolnić procesy starzenia się skóry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
olaff1

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie książka to super pomysł na prezent. Dobra beletrystyka, bądź też książka kucharska praktycznie każdemu się spodoba. Kupując prezenty na święta kupiłem książki w księgarnia Poznań, gdyż znalazłem tam tytuły których szukałem.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

Skocz do: