FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Samochód zastępczy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrrekx4

PostWysłany: Wto Mar 08, 2016 4:16 pm    Temat postu: Samochód zastępczy Odpowiedz z cytatem

Co zrobić jak się ma wypadek samochodowy ? Gdzie kupić najlepsze ubezpieczenie samochodowe ? Dobrym wyborem z którego ostatnio skorzystałam jest jak uzyskać samochód zastępczy z oc sprawcy która gwarantuje szybkie dostarczanie samochodu jeśli zdarzy nam się nagły wypadek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konfig

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym przypadku uszkodzenia były nieco większe, ale na szczęście ubezpieczenie wszystko pokryło. Musimy teraz naprawić ogrzewanie samochodowe u Materli i wszystko będzie już ok. W tym serwisie zawsze możemy liczyć na fachową pomoc.
Powrót do góry
etapia

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 8:34 pm    Temat postu: ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem

Jeśli ubezpieczenie to polecam sprawdzoną multiagencję http://tanieubezpieczenia.com.pl polisę można otrzymać drogą mailową a ceny bezkonkurencyjne
konfig

PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę o tym, żeby kupić Mazdę 3, więc będzie trzeba ją na pewno kiedyś ubezpieczyć. Fajne ubezpieczalnie polecacie i na pewno z którejś skorzystam.
Powrót do góry
wiatrah

PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazdy super auta Smile

Ostatnio zmieniony przez wiatrah dnia Wto Wrz 05, 2017 11:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Sro Gru 28, 2016 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://www.eucocar.pl można z powodzeniem uzyskać samochód zastępczy z oc sprawcy zdarzenia. Uważam, że warto się zdecydować na takie rozwiązanie.
Powrót do góry
wiatrah

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zadzwoniłem do zakładu zajmującego się powypadkową naprawą nadwozi samochodowych. Tam zajęli się formalnościami likwidacji szkody i dali auto zastępcze. Żadnych problemów nie było. Ten serwis to warszawska www.serwis-lakierniczy.pl i też bym Ci ich doradzał.
Powrót do góry
harmony

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat brałam auto zastępcze z oc sprawcy z awynajem.pl . Nie było z tym żadnego problemu, wykazałam tylko że wypadek był nie z mojej winy i prowadzę działalność. Wszystko odbyło się bezgotówkowo
Powrót do góry
wiatrah

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

harmony napisał:
Ja akurat brałam auto zastępcze z oc sprawcy. Nie było z tym żadnego problemu, wykazałam tylko że wypadek był nie z mojej winy i prowadzę działalność. Wszystko odbyło się bezgotówkowo

No tak, bo w dobrych warsztatach problemów nie robią. W tym moim od napraw powypadkowych też problemu nie było.
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na dobrą sprawę, na terenie całęgo kraju można znaleźć sporo konkretnych punktów wypożyczenia aut. Moim zdaniem na uwagę na pewno zasługuje także Fat Car w Poznaniu, bo mają bardzo korzystną cenowo ofertę: https://fatcar.pl/tariff . Rezerwacji możemy dokonać 24/7, do wyboru są auta dostawcze jak i osobowe ( z kierowcą albo nie). Ponadto firma ta posiada interesującą ofertę dla kierowców, działających w ramach platformy Uber.
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EuCOcar ma faktycznie świetną propozycję. Przede wszystkim szybko działają. Wystarczy wysłać sms, żeby się skontaktowali. U nas się w 100% sprawdzili.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci mogę polecić firmę http://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/auta-zastepcze/. Miałam okazję korzystać z ich usług kiedy samochód zepsuł mi się na autostradzie, niedaleko Komornik. Bardzo im dziękuję za profesjonalną pomoc i polecam każdemu taką współpracę.
Powrót do góry
Iwona

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ubezpieczenia to warto tutaj poszukać najtańszego OC
https://cuk.pl/samochod
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: