FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Przygotowania do Ciązy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiralka

PostWysłany: Nie Sty 10, 2016 2:05 pm    Temat postu: Przygotowania do Ciązy Odpowiedz z cytatem

Hej ! Czy ktoś z Was jak miał w planach poczęcie dziecka brał ferti lady ? Suplement jest z kwasem foliowym słyszałam , że jego właśnie powinno się brać gdy jest w planach potomek . Dodatkowo chciałabym zadbać o swoje zdrowie czyli częsty sport i zdrowe odżywianie . Czy to pomoże mi w szybszym zajściu w ciąże?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ledrucka

PostWysłany: Sro Sty 13, 2016 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci mogę jedynie podpowiedzieć, że jak już będziesz w ciąży, to zadbaj o swoje ciało już od pierwszego dnia. Używaj takich balsamów http://www.vichy.pl/rodzaje-produktow/balsam-do-cia%C5%82a/ps974.aspx Jeżeli to przegapisz, to możesz później żałować.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Czw Lut 11, 2016 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planujemy z żoną kolejne dziecko. Mieliśmy juz dawno zdecydować się na kolejne, ale przez spory okres czasu żona chorowała i musiała się najpierw wyleczyć. Wolimy dmuchać na zimne i chcemy ubezpieczyć się prywatnie. Znajomy polecił nam takie ubezpieczenie https://www.allianz.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenia-zdrowotne,33717.html . Myślicie, że warto?
Powrót do góry
agatamon

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwas foliowy jest niezbędny jako element przygotowań do ciąży. Najlepiej zrób też podstawowe badania.
Mariusz8

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym na Twoim miejscu udał się do lekarza i zapytał dokładnie co możesz a co nie. Na forum to dokładnie nikt ci w takiej sprwie nie odpowie.
dud

PostWysłany: Wto Mar 08, 2016 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwas foliowy to absolutna podstawa w czasie planowania ciąży. Naprawdę nie wyobrażam sobie starań o dziecko bez tego suplementu.
robokop

PostWysłany: Wto Mar 22, 2016 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie też się zastanawiam jak to jest, czy w czasie ciąży można brać na przeziębienie leki , a jeśli tak to jakie będą w 100% bezpieczne i nie groźne, czego w składzie unikać?
Powrót do góry
aniania

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba brać kwas foliowy starając się o dziecko - zapobiega wadom rozwojowym. Co o reszty przygotowań, polecam konsultację z lekarzem.
pola35

PostWysłany: Sro Lip 13, 2016 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście, że warto brać preparaty z kwasem foliowym, nie tylko uchronią dziecko przed wadami rozwojowymi, ale i ułatwią niekiedy zajście w ciążę. Warto jeszcze zadbać o zdrowie okolic intymnych, mnie od czasu do czasu dopadało swędzenie okolic intymnych troszkę to bagatelizowałam, a okazało się że między innymi dlatego miałam problem z zajściem w ciążę. Dopiero po całkowitym wyleczeniu się udało.
Powrót do góry
robercik

PostWysłany: Sob Sie 27, 2016 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna często zagląda na http://www.tena.pl/kobiety/ i czyta ciekawe artykuły na temat higieny. Strona warta odwiedzenia.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zacząć od wizyty u ginekologa, on pomoże w zaplanowaniu, powie o koniecznych badaniach itd. Ja mam bardzo fajną panią ginekolog Beatę Chołys Duszyńską z Limanowej, ona prowadziła moją ciążę i byłą super w tym! Fajnie podchodziła do każdego pacjenta.
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślicie tez o kupowaniu wcześniej wyprawki dla maluszka? Jeśli chodzi o wózek to fajne są w salonie BoboWózki na Pańskiej w Warszawie. Warto popatrzeć w takich dobrych sklepach na solidny wózek. Dużo wcześniej go kupujecie?
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda że nie wiedziałam tego o czym tu czytam wcześniej, także o tym że mogą się pojawić u mnie rozstępy, ale smaruje teraz brzuch po ciąży olejkiem bio oil ale wiem że powinnam to robić dużo wcześniej, wtedy ryzyko że powstaną było by mniejsze, mam nadzieję że starczy mi cierpliwości żeby wygrać z nimi walkę
Powrót do góry
dobrazmiana

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda przyszła mama prowadzi poważne przygotowania podczas ciąży. Jednym z kluczowych rzeczy jakie kupujemy to moim zdaniem wózek. Ja gondolowy wózek mam po swojej siostrze ale zastanawiam się nad kupnem spacerówki, póki co znalazłam taki model wózka, który mnie interesuje cybex balios s . Spacerówka idealnie sprawdzi sie w terenie na długie spacery, wyjazdy wycieczki itp.
Powrót do góry
Iwonamalek2

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały okres ciążowy, oraz po porodzie to na pewno czas, w którym cały czas bedziecie musieli zaopatrywać się w odpowiednie rzeczy dla dziecka, jak i dla siebie. Zaczynając przygotowania do ciąży zajrzyjcie na stronkę sklepu Nodik, który ma ofertę dedykowaną dla dzieci, niemowląt i dla matek. Na pewno niezbędną rzeczą będzie łóżeczko z całym kompletem pościeli, kołder itp. Od razu zamówicie tam elektroniczne nianie, zabawki dla dzieci, czy też laktatory i butelki do karmienia. Taka wyprawka to podstawa
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: