FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
piękny ogród projekt

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joasia0808

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 9:37 am    Temat postu: piękny ogród projekt Odpowiedz z cytatem

Chciałabym mieć piękny ogród, taki w którym jest dużo pięknych kwiatów. Poniewaz sama nie umiem dobrać myslalam o profesjonalnej firmie, na przykład ogrodexpert.pl, ktoś korzystał i ma jakieś porady?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MiniMini

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My sami zajęliśmy się tworzeniem naszego ogrodu. Okazało się, że nie jest to wcale takie trudne. Wystarczy trochę chęci i czasu.W sieci można znaleźć mnóstwo porad. Największy problem mieliśmy z lampami. Oświetlenie ogrodowe w ogrodzie jest bardzo ważne. Warto os razu zainwestować w solidne
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Nie Gru 03, 2017 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sobie zerknąć na ten portal http://sztuka-krajobrazu.pl . Tam właśnie w sposób bardzo ciekawy opisana jest architektura krajobrazu. Można stamtąd czerpać nie tylko wiedzę, ale również na inspirować się pomysłami, które są tam przedstawione.
Powrót do góry
Sprawdzana

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 1:09 pm    Temat postu: projekt Odpowiedz z cytatem

Cześć, niestety nie słyszałam o firmie o którą pytasz, ale o samej możliwości wynajęcia kogoś z zewnątrz do zaprojektowania ogrodu już tak. Moja koleżanka rok temu zadziałała wraz z firmą http://trawarica.pl/ o ile nie się nie mylę i powiem Ci, że cudownie wygląda teraz jej ogród. Ma posadzone takie rośliny które cały rok wyglądają dobrze. Może też się kiedyś zdecyduję na taką przebudowę.
Powrót do góry
agata39

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko w ogrodzie jest ważne, zwłaszcza oświetlenie nawodnienie i porządne środki na porost roślin czy ich ochronę, ja mam sporo produktów od https://www.syngenta.pl/ i nie żałuje, dzięki nim mam piękne drzewa, zdrowe owoce i śliczne kwiaty, bez chwastów
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: