FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Stres nas zabija w obecnych czasach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
okon

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zarejestrować się pod nr 22 253 88 88 do kliniki Psychomedic na wizytę. Naprawdę nie ma się czego bać i nie należy się stresować. Taka wizyta naprawdę nie boli Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karol5nut

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieustanna pogoń za pieniędzmi doprowadzi nas do nieuniknionego stresu, który może się odbić później na psychice.
Powrót do góry
Wojownik22

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety każdy dzisiaj żyje w stresie, ale trzeba z tym jakoś walczyć! Ja jako student też w ciągu dnia mam dużo stresujących sytuacji, ale znalazłem ciekawy artykuł http://8wfz.pl/bedzie-odpowiednia-dla-studenta-aby-mogl-zwalczyc-stres/, w którym jest napisane jak sobie z tym stresem radzić. Polecam przeczytać Smile
Powrót do góry
Lesionoow

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto by było zadbać o jakąś dobrą dietę, na przykład dieta dash jest świetna. Nie wiem czy ją znacie, jeśli nie, to na http://www.kardiokompendium.pl/najzdrowsza-na-swiecie-dieta-dash-a-zdrowe-serce/ możecie sobie o niej więcej poczytać Smile
Powrót do góry
netefix

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej ludzie stresują się z powodu pracy - http://www.gazetakrakowska.pl/artykuly-sponsorowane/a/kto-moze-znalezc-prace-w-krakowie,12810990/. Warto nad tym popracować i znaleźć takie miejsce zatrudnienia, w którym nie stresujemy się dużo..
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 2:06 pm    Temat postu: Stres Odpowiedz z cytatem

Niestety, stres stał się chorobą cywilizacyjną XXI wieku i nie wygląda na to, aby w najbliższych dekadach ten stan rzeczy miał się zmienić. Wręcz przeciwnie - podejrzewam, że postępująca robotyzacja i automatyzacja produkcji powiększą bezrobocie i wpłyną na dodatkowe zestresowanie pracowników. Ja sobie z tym radzę poprzez sport - a to ćwiczę na przydomowej siłowni na świezym powietrzu, a to biegam, a to trochę sobie pływam na basenie. Dzięki tej wyszukiwarce - https://www.gymeo.pl/obiekt-sportowy bez większego trudu zyskałem dostęp do różnych obiektow sportowych w swojej okolicy i wiem, że mam w czym wybierać.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie, ale taką przyczyną nadkwasoty żołądka może być pośrednio właśnie stres. Mało osób o tym wie, a wynika to z tego, że po prostu nie chca tego wiedzieć... Przecież wystarczyłoby wejść na stronę http://natrawienie.pl/masz-nadkwasote-zadbaj-o-diete-i-zapomnij-o-niej/ i poczytać sobie, jak temu zapobiegać... Przecież to wcale nie jest trudne, a na tej stronie można znaleźć całe kompendium wiedzy na te tematy Smile
Powrót do góry
dekielek

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo osób zapomina jednak, że stres może być też mobilizujący, trzeba tylko znaleźć na to odpowiedni sposób.
0lga

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Internecie jest wiele poradników i artykułów pouczających nas jak prawidłowo dbać o swoją dietę, aby zapewnić swojemu organizmowi jak najlepszą kondycję. Ostatnio natknęłam się na ciekawy artykuł dotyczący odpowiedniej diety dla naszego mózgu: https://www.wapteka.pl/blog/artykul/dieta-dla-mozgu-infografika. Uwielbiam czytać o sposobach dbania o swoje zdrowie.
Powrót do góry
szymonkrk

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stres i wszystko co z nim związane to niestety problem naszych czasów, z którym nie potrafimy sobie poradzić, muszę stwierdzić, że wysiłek fizyczny działa na mnie relaksacyjnie.
A więc sport to zdrowie polecam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
listek5

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz trudno żyć bezstresowo. Praktycznie wszystko nas dzisiaj stresuje. Widziałam teraz taki suplement relaxina panic. Ma naturalny skład, który wpływa na samopoczucie i odczuwanie stresu. Lubicie tego typu suplementy?
Powrót do góry
Sylwiiia

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie stosowałam powiem szczerze, ale ostatnio tez juz nei daje sobie rady z tym stresem... A o tym suplemencie co piszesz tez slyszalam, ponoć całkiem mocne ma działanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lidia3227

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez stres przez wiele lat nie mogłam zajść w ciąże dlatego uważam, że trzeba wszystko robić, aby się go pozbywać.
Powrót do góry
henryksław

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jest to wykańczające, ale to można zmienić swoje podejście
Powrót do góry
Gawel66

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"to ludzie ludziom zgotowali ten los" - nic nie dzieje się bez przyczyny, mamy to o co sami zabiegaliśmy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: