FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Stres nas zabija w obecnych czasach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta4000

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mnie bardzo dobrze działają gry komputerowe, świetny sposób na odstresowanie. Z nowymi grami jest ten problem że potrzebują dobrego sprzętu, coś takiego https://www.morele.net/wiadomosc/laptop-acer-travelmate-p238-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/5440/ aby można było pograć w nie na najwyższych wymaganiach.
tola789

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego też nie możemy zapomnieć o dobrym magnezie. Ja używam rewelacyjny Magnez +B6 od Naturals Pharm
robercichoo

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj bardzo łatwo złapać jakąś dolegliwość sercową, niestety... I nie mam tutaj na myśli zawiedzionej miłości, tylko prawdziwe i faktyczne problemy. Na http://www.kardiokompendium.pl/dolegliwosci-sercowe/ są wypisane różne dolegliwości sercowe i sposoby w jakie można im zapobiegać Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcelinaa

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stres niestety jest nieodlacznym towarzyszem naszego zycia.
zalin

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na nudę to najlepsza jest muzyka ale taka dość rytmiczna, jak np http://www.electronicbeats.net/pl/ electro grają tam naprawde świetna muzykę na każda okazję, jak dla mnie idealnie Smile Słucham tej muzyki albo przy ksiażce albo przy ćwiczeniach, do wyboru do koloru Smile

Ostatnio zmieniony przez zalin dnia Sro Lis 01, 2017 7:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
IrenaKoza

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama miałam problemy ze stresem, a dodatkowo jeszcze byłam bliska depresji. Wszystko przez napiętą atmosferę w pracy i nierealne wymagania szefa. Koleżanka poleciła mi suplement scitec tryptophan. Nie byłam przekonana do tego typu produktów, ale przecież nic nie szkodziło żebym spróbowała. Teraz mimo trudnej sytuacjiw pracy, jestem wyspana, wypoczęta i jakoś z większym dystansem do wszystkiego podchodzę. Po prostu mam lepszy humor Smile
Powrót do góry
kaska147

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zmęczenie i stres polecam Magnez + wit B6
tatiana66

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stres może prowadzić do wielu poważnych chorób, także ja staram się po prostu nie przejmować się tak bardzo. Stres dobrze można rozładować na siłowni, ewentualnie wyjściem do kina czy teatru. Jak jesteście z Warszawy mogę polecić https://teatrkomedia.pl/repertuar mają świetne przedstawienia teatralne, bardzo zabawne, humorystyczne, ja lubię taką firmę rozrywki.
Powrót do góry
mazz

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety to nie wszystko takie proste. Pewnych do stresu nie da się po prostu uniknąć. :/
pola35

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety obecny styl życia łączy się nierozerwalnie ze stresem i towarzyszy on każdemu, tyle że jeden radzi sobie z nim lepiej inny gorzej. Trzeba znaleźć swój sposób na jego rozładowywanie, mój to bieganie, mąż układa puzzle, a moja mama przekopuje ogródek. Oprócz tego pijemy wszyscy Biovital, tonik naprawdę pomaga ukoić nerwy. I odczuwalnie wspomaga serce.
Powrót do góry
liamNison

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stres jest przerąbany... Współczuję...
Powrót do góry
grumpykruk

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie ma nigdzie osoby, która by nie była narażona na stres, wszystko jedno, jak wygląda tryb jej życia. Oczywiście, zwykle się myśli o pracy w kontekście stresu, ale w szkole czy w domu stres też może dawać niezły wycisk. Ja po powrocie do domu odrywam się zupełnie od pracy, nie myślę o niej, tylko zajmuję tym, co mnie interesuje albo odpręża. Niektórzy nie potrafią zostawić pracy za drzwiami firmy, co jest trochę przykre, a po pewnym czasie właśnie objawia się to w sposób odczuwania ciągłego stresu.
Powrót do góry
leo147

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Już nie tylko praca w korporacji ale tez w mniejszej firmie potrafi stresować. Pokolenie skazane na sukces nie akceptuje porażek, a nikt nie jest nieomylny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
netefix

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stres jest każdy narażony, trzeba przede wszystim umiec sobie z nim radzić. Pomaga w tym aktywność fizyczna. Tylko trzeba zainwetować w odpowiednie wyposażenie - https://www.sklep-presto.pl/kategorie/producenci/milo-4957/, bo inaczej można tylko bardziej narazić się na stres Wink
Powrót do góry
nastirad

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czes
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Skocz do: