FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
urodziny mamy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shankes

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama na przykład jest smakoszką wykwintnych bąbelkowych trunków. Z okazji jej urodzin zorganizowaliśmy przyjęcie w warszawskim Bubbles Bar. Było naprawdę fantastycznie. Na sam początek z okazji tego, że rezerwowaliśmy stoliki przez Tripadvisor to można było wypić lampkę szampana gratis. Mama dawno nie miała takiej wspaniałej imprezy z bogatym i smakowitym menu, oczywiście nie tylko alkoholowym Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiolaisak

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością będzie zadowolona z biżuterii albo kosmetyków.
Powrót do góry
mamakaroliny

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo są urodziny mojej mamy, chce jej zamowic zestaw bizuterii a do tego pojemniki na ciasto https://sklep.technica.pl/pojemniki-na-ciasto BArdzo lubi piec wiec mysle, ze to bedzie dla niej bardzo dobry prezent, a przy okazji bedzie mogła upiec dla nas pyszne ciasta.
Powrót do góry
Naiqia48

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla niej może to być świetna pamiątka.

__

funkymedia
Powrót do góry
asabert5

PostWysłany: Sob Lut 02, 2019 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a może jakieś kosmetyki? Zastanawiam się właśnie nad kupieniem swojej mamie czegoś takiego jak naturalne kosmetyki do dłoni i stóp. Myślicie, że to będzie dobry pomysł i mamie spodoba się taki podarek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elabarbara

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze mamie kupowałam na prezent kosmetyki. Ale w tym roku dla odmiany chcę jej zrobić miłą niespodziankę i zabrać ją do eleganckiej restauracji Akademia. Nawet nie wie że tam będą najbliżsi, to ma być tajemnicą do samego końca. Mam nadzieje że mój plan się uda, a mama nie będzie się upierała przy tym że chce zostać w domu. Myślę że to też będzie fajny prezent dla niej.
Powrót do góry
Alexa555

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealnym prezentem na urodziny dla mamy będzie zrobienie ślicznej pamiątkowej książki scrapbookingowej, gdzie oprócz zdjęć można zrobić śliczne dekoracyjne ozdoby i wzory. Ja takie zamawiam na https://nastrychu.pl/firm-pol-1308137426-Kuretake-Zig.html i jestem bardzo zadowolona bo pasują mi do wielu rzeczy.
Powrót do góry
Eliza111

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może masaż jako prezent? Moi znajomi zrobili mi na urodziny prezent niespodziankę i wysłali mnie właśnie na masaże do kliniki masazlodz.pl Było super warto tam iść na pewno pójdę tam jeszcze. Świetni ludzie. Oferty też mają fajne. Masaże relaksacyjne i lecznicze. Polecam serdecznie.
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2019 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam mamie ostatnio na urodziny taką lokówkę: https://www.wasserman.eu/pl/p/lokowka-adler-ad-2105/8241. Wiem, że chciała wymienić swoją starą, a ta jej się teraz super sprawdza
Powrót do góry
kasiakowa06

PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mamy to może jakiś ładny komplet komplet srebrny kolczyki i zawieszka? Mama na pewno będzie zadowolona jak dostanie taki prezent.
Powrót do góry
figramowa

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam na jakis masaż/spa albo biżuterię.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: