FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Pneumatyka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Igor83

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 10:57 am    Temat postu: Pneumatyka Odpowiedz z cytatem

Witam, interesuje mnie Pneumatyka i szukam tego typu urządzeń. Niestety nic nie mogę znaleźć. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? Będę naprawdę wdzięczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirika

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nic konkretnego nie doradzę, ale może pozostali forumowicze coś podpowiedzą.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Nie Cze 09, 2019 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa, że ostatnio odkryłem firmę https://www.bibusmenos.pl/oferta/pneumatyka/technika-prozniowa/pompy-prozniowe/ i jeżeli szukasz tam różnego typu rzeczy do pneumatyki to warto tam zajrzeć. Znajdziesz tam pompy próżniowe, napędy, złącza, zawory i wiele innych produktów od najlepszych producentów.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: