FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Gdzie kupujecie ubrania dla siebie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magnolia9

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2016 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja w stacjonarnych sklepach już właściwie nie kupuję. Raz, że nie mam na to czasu, dwa, lubię zakupy robić w spokoju.
Sklepów w sieci już kilka przerobiłam, zwłaszcza tych sieciowych. Szału nie ma Wink Teraz kupuję rzeczy i dla siebie i dla rodziny w hurtowni - http://www.hurtowniamegabrand.pl. Nigdy nie kupowałam w hurtowniach, bo myślałam, że te zarezerwowane są dla firm. A tu wystarczy zamówić za min. 200 zł Smile A to jest niewielka kwota.
Można wybierać pojedyncze rozmiary, a ceny - jak dla mnie - są rewelacyjne Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ferdek89

PostWysłany: Wto Paź 04, 2016 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dokładnie tak jak Ty. Też nie kupuję już w stacjonarnych sklepach no bo jakoś nie mam do tego kompletnie głowy. Wiadomo że jak jest człowiek cały czas zapracowany to na prawdę ciężko jest znaleźć czas na bieganie po sklepach głównie tych z odzieżą. Dlatego też jak chcę coś kupić fajnego to korzystam z oferty http://stockhurt.com/ Tylko markowa odzież w naprawdę promocyjnych cenach. Gorąco polecam tam zajrzeć a na pewno znajdziemy tam coś dla siebie.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Czw Paź 06, 2016 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przeważnie kupuję sukienki dla puszystych wyszukuję w serwisach takich jak domodi.pl/odziez/odziez-damska/sukienki_opcje_fason,dla-puszystych ze względu na trudną budowę ciała. Cieszę się, że powstał taki sklep bo odkąd pamiętam, miałam problem z dobraniem dla siebie ubrań. Teraz ten problem zniknął bezpowrotnie.
Powrót do góry
kasia123

PostWysłany: Sro Paź 12, 2016 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często kupuję w sieciówkach, choć u mnie w mieście jest wiele oryginalnych sklepików z ubraniami, gdzie można dostać ciekawe i niepowtarzalne perełki. Lubię nosić to, czego jeszcze inny nie mają.
nowacz123

PostWysłany: Sob Paź 22, 2016 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio szukając czegoś nowego w internecie, znaleźliśmy z żoną ciekawy sklep http://krajowy.biz/firma,lovelabelpl . Zrobiliśmy zakupy i wszystko przyszło w należytym porządku. Dodaliśmy sobie już ten sklep do zakładki jako ulubiony. Lubimy kupować w necie, praktycznie oprócz warzyw i artykułów spożywczych typu masło, chleb - całą resztę kupujemy przez internet.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mam taki swój jeden ulubiony sklep z odzieżą i obuwiem sportowym i kupuje tam już bodajże drugi rok i jest to ten sklep https://sklep.adrenaline.pl/pol_m_marki-kolekcje-_adidas_Originals-7085.html . Dokonałem wyboru po zapoznaniu się z ofertą kilku sklepów internetowych tj. ilością ubrań i obuwia dostępnych w sklepach, cenach i to właśnie sklep Adrenaline miał moim zdaniem najlepszą ofertę. Niedawno kupiłem tam świetną czarną bluzę marki Adidas i bardzo dobrze mi się ją nosi a nie była droga.
Powrót do góry
Drakhtul

PostWysłany: Sob Gru 17, 2016 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja glownie zamawiam z answear albo z topsecret. Duzy wybor i czesto sa tam promocje.
hania

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to raczej nie ma znaczenia gdzie się kupuje ubrania ważne by były wygodne:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
turusk

PostWysłany: Sro Gru 28, 2016 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja głównie na Allegro Smile
rybitwa

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie można znaleźć naprawdę wiele ciekawych ubrań. Na przykład firma Laki http://krajowy.biz/firma,lakipl zajmuje się produkcją damskiej odzieży i akcesoriów. Polecam wejść na ich stronę i rzucić okiem na propozycje, myślę, że coś się spodoba Smile
Powrót do góry
Federka

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciuchy lubię kupować na targu czy w sieciówkach. Dla kobiet o większych wymiarach mam sklep internetowy http://karko.pl/ , znaleziony na jednym z forów. Można na stronie kupić kurtki, płaszcze spodnie etc :)Ceny nie są jakieś wysokie, uważam że są adekwatne do rynku.
Powrót do góry
maggy

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy przejść się po galerii, najłatwiej i najszybciej jeśli wybierze się dobrą porę.

Ostatnio zmieniony przez maggy dnia Pon Lut 06, 2017 6:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
propabilistyk

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubrania kupuję w internecie bo nie lubię zapchanych galerii. Ponadto zagraniczne sklepy oferują o wiele lepsze promocje i mają szerszy asortyment rodzime.
Powrót do góry
emilianka

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2017 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo często zaglądam na stronę https://allsports.pl/buty-odziez-akcesoria-sprzet-treningowy . Mają tam doskonały wybór odzieży i obuwia sportowego, a ja najlepiej czuję w się w takich rzeczach. Warto zajrzeć, bo rzeczy są naprawdę dobrej jakości.
Powrót do góry
minna

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem Wam, że nie mam jakoś specjalnie ulubionego sklepu bo jest ich kilka Wink teraz numerem jeden na wiosnę jest ten https://www.belzoni.pl/pl/promotions , duże promocje, piękne ubrania i w moim guście więc dla mnie całkowicie na plus.Zajrzyjcie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: