FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak założyć ogród?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrrekx4

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 3:35 pm    Temat postu: Jak założyć ogród? Odpowiedz z cytatem

Jak najłatwiej założyć ogród ? Poczytajcie o tym na blogu ogrodniczym : http://www.zakladamyogrody.com.pl dość dużo wskazówek i porad jak najlepiej się do tego zabrać !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
happyvoice

PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajne porady Smile na pewno na wiosenne prace ogródkowe się przydadzą Wink
Ledrucka

PostWysłany: Pią Mar 11, 2016 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już ogród założyłam, ale teraz będę go urządzać Razz Wiem, że na pewno zakupię rzeźby ogrodowe z kamienia i huśtawkę ogrodową. Może też hamak, dzieci się ucieszą.
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Pią Mar 25, 2016 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna jest ta stronę, dużo się dzięki niej nauczyłem Very Happy Mój ogród jest właściwie gotowy, ale w tym roku planuję kupić jakąś porządną kosiarkę i nie mogę się zdecydować którą z tych wybrać: http://www.grasslandfarms.pl/produkt/kosiarka-spalinowa-john-deere-run-46/

Pomoże ktoś ?
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalozenie ogrodu nie jest wcale takie proste. Oprocz roslinnosci potrzebny jest jeszcze caly system nawadniania, ktory bedzie utrzymywac nasz ogrod w dobrym stanie. Jesli chodzi o takie systemy, to firma www.nts.tanake.com.pl/ ma ciekawa oferte.
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, założenie ogrodu proste nie jest. Trzeba umieć zagospodarować przestrzeń. Ja na razie czytam o postawieniu altanki z drewna na toczytam.pl/altanka-z-drewna-czy-murowana/ i myślę, że to całkiem niezły pomysł. Będzie gdzie spędzać czas latem.
Powrót do góry
robercik

PostWysłany: Pon Maj 16, 2016 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie zakładanie ogrodu nie jest proste, ale oboje z żoną jesteśmy zapalonymi ogrodnikami, więc to dla nas czysta przyjemność, ale jeśli ktoś nie ma pomysłu to może się zgłosić do jakiegoś specjalisty. My jakiś czas temu kupiliśmy nowe lampy ogrodowe z tej strony: http://codoogrodu.net/ i przyznaję, że teraz nasz ogród wygląda jak z bajki po zmroku.
Powrót do góry
Rtomek

PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam o tym pojęcia więc na bank zdecydował bym sie na porady fachowców i najlepiej ich wykonanie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mich82

PostWysłany: Czw Maj 19, 2016 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zupełnie nie wiedziałem jak zabrać się za swój ogród bo nie miałem o tym zielonego pojęcia, na szczęście trafiłem na bardzo fajna firmę, która podjęła się tego wyzwania i mój ogród wygląda super, sam bym sobie takiego nie założył, do tej pory utrzymuję kontakt z ta firmą, ostatnio nawet wycinali u mnie na działce drzewa, ponieważ były już stare i przechylały się na ogrodzenie. na prawdę rzetelna i solidna firma, wejdźcie sobie na wycinka drzew łódź i zobaczcie co mają w swojej ofercie, a być może podejmiecie z nimi współpracę, ja jestem bardzo zadowolony i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z ich pomocy
Powrót do góry
mariola685

PostWysłany: Czw Maj 26, 2016 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród to gruba sprawa. Zacznij od trawnika Trawa Barenbrug Trawnik Polski Uniwersalna: http://florexpol.eu/nasiona-trawy/3145-trawa-barenbrug-trawnik-polski-uniwersalna-09-kg.html . Potem zacznij planować krzewy i kwiaty, które będą potem miały funkcje ozdoby. Potem można planować chodniki i ozdoby do ogrodu czy oczka wodne.
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Nie Maj 29, 2016 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładając ogród trzeba pamiętać o wielu rzeczach. Nie można jednak pominąć tak istotnej kwestii jak strefa relaksu. Właśnie dlatego warto rozważyć zakup przenośnego spa od Sundance. Taka wanna z hydromasażem to świetna sprawa, prawda? Wybierając tego producenta możemy być pewni, że stawiamy na to, co najlepsze.
Powrót do góry
Troter

PostWysłany: Pon Cze 13, 2016 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do ogrodu uwielbiam kupować kwiaty np. byliny Smile
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Sro Cze 15, 2016 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że fajnym pomysłem byłoby ulokowanie w ogródku domków dla dzieci z drewnolandii, dzięki którym chętnie bawiłyby się na dworze a nie siedziały w domu przed komputerem lub telewizorem. A nawet nie wiecie, jaką to im sprawia frajdę.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Nie Lip 03, 2016 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że ja zakładałam u siebie tylko ogród zimowy i pomogła mi w tym specjalistyczna firma bo nie jest to najłatwiejsze zadanie. Prezentuje się świetnie i na wypadek gdybyś rozważał taki pomysł to polecam Smile
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem , że jest taka opcja, ale ja raczej wolę się moim ogrodem sama zajmować. Na samym początku oczywiście nie miałam żadnej wiedzy, ale trochę sobie o tym poczytałam http://domifikacje.pl/better-life/zakladanie-trawnika-historia-moich-porazek-zwienczona-wielkim-zwyciestwem/ i w końcu podstawy same przyszły. Teraz kiedy mam już trawnik skończony mam plan zająć się oczkiem wodnym
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: