FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Prezent dla męża
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
timeshoes

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 1:02 pm    Temat postu: Prezent dla męża Odpowiedz z cytatem

Witam, w grudniu mój mąż skończy 26 lat z tego powodu chciałabym kupić mu porządne buty za zimę.Chciałbym żeby były to ciepłe buty, zabezpieczające przed wilgocią, a zarazem aby się fajnie prezentowały.
Zdecydowałam się również, że zamówię je przez internet tak, aby dotarły do domu w dniu jego urodzin.Bardzo lubię robić tego typu niespodzianki.Zresztą mój mąż również lubi mnie zaskakiwać.Mam mały dylemat, bo nie mogę się zdecydować na konkretny model, a znalazłam stronę gdzie wybór jest duży
https://www.butyraj.pl/pol_m_Buty-Meskie_Buty-zimowe-meskie-181.html
Z chęcią doradzę się Was w tej sprawie, który model byście mi polecili?
Dodam tylko, że myślę o czarnych butach, ponieważ mąż ma czarną kurtkę i fajnie by się komponowały z kurtką.Czekam na wieści od Was.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mrukwa

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na ostatnie urodziny dostałem taką kamerkę samochodową -
http://xblitz.pl/produkt/kamera-samochodowa-xblitz-black-bird-2/ Bardzo się ucieszyłem Smile używam jej non stop nawet raz miałem okazję wykorzystać nagranie
Powrót do góry
netefix

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mąż korzysta z komputera stacjonarnego to dobrym pomysłem jest karta wifi. Więcej poczytasz tutaj: https://www.morele.net/komputery/sieci/karty-sieciowe-wi-fi-477/, jest to znacznie wygodniejsze niż połącznie przez kabel, a również bardzo stabilne Wink
Powrót do góry
lakome82

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 4:32 pm    Temat postu: Pięknie wyglądać Odpowiedz z cytatem

Chcesz pozbyć się swoich rozstępów? Świetnie się składa ponieważ usuwanie rozstępów lublin właśnie stworzone dla Ciebie. Sama skorzystałam i polecam! Niesamowite efekty.
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Nie Gru 03, 2017 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z prezentami często jest problem Very Happy Ja już tyle rzeczy podarowałam mojemu mężowi, że czasami naprawdę bardzo ciężko jest mi wymyślić coś nowego Very Happy Wszystkie tradycyjne i klasyczne prezenty już były: od wyjścia na gokarty po nawet krawat czy skarpetki Very Happy W tym roku na jego urodziny chciałam podarować mu coś co na pewno się mu spodoba i też przyda. Praktyczne prezenty są według mnie najlepsze Very Happy Długo zastanawiałam się co by mu tu właśnie zakupić aż w końcu wpadłam na świetny pomysł: zegarek! Przecież to idealny prezent dla mężczyzny Very Happy No i zaczęło się poszukiwanie odpowiedniego zegarka. Troszkę mi to zajęło, chodziłam po różnych sklepach, przeglądałam różne stronki. Ostatecznie zastanawiałam się nad dwoma modelami: Pulsar PU-PX3139X1 i Citizen Chrono AN3620-51E. wybór ostatecznie padł na ten drugi, tutaj możecie sobie zobaczyć jak on wygląda: https://www.e-zegarki.pl/zegarek-meski-citizen-chrono-an3620-51e. Moim zdaniem takie zegarki są uniwersalne, pasują do wszystkiego. Mąż był (i nadal jest) z prezentu bardzo zadowolony, nosi go codziennie Very Happy czy to do pracy czy też na inne okazje, i zawsze mu pasuje ten zegarek do ubrania. Także jak się zastanawiacie nad prezentem dla swojego mężczyzny, to moim zdaniem zegarek sprawdzi się super.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam bardzo mało osób, które nie miałyby żadnego problemu z wyborem prezentu dla najbliższych osób. Ja chyba należę do osób, które bez pomocy innych nie są w stanie kupić niczego sensownego dla kogoś. Jeśli chodzi o prezent dla męża, to moim zdaniem dla faceta zawsze można kupić zegarek. Tutaj jest fajna ofertą zegarków Casio https://www.karkosik.pl/90-zegarki-casio-g-shock
Powrót do góry
dexter190

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może kup mu jakąś elegancką aktówkę?
Powrót do góry
lammiss23

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli miałbym się wypowiedzieć co ja chciałbym dostać od swojej żony w prezencie, to wydaje mi się, że na pierwszym miejscu byłby portfel Ochnik. Zresztą sądzę, że każdy facet chciałby dostać taki w prezencie. Szczególnie elegancki facet!
Powrót do góry
bialyk

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłbym niezmiernie zadowolony z prezentu jakim jest maszynka do golenia OneBlade.
Powrót do góry
DanielaMT77

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama stoje przed dylematem prezentu dla męża na święta. Zawsze kupowałam mu jakieś narzędzia, ale chyba już wszystko on ma, a nawet za duzo. Chcialabym kupić w tym roku coś bardziej oryginalnego. Znajoma podesłała mi sklep barberski https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/pomady/ i myslalam czy coś takiego mu wlasnie nie kupić. Moze jakiś ciekawy zestaw do pielęgnacji brody?
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może nowa poziomica? Założę się, że Twój mąż korzysta jeszcze z tej starej z bąbelkiem Smile. Zajrzyj chociażby tutaj http://www.invesall.pl/jaka-poziomice-laserowa-lub-laser-krzyzowy-wybrac-ranking/ i wybierz mu którąś z opisanych tutaj poziomic laserowych. Jestem pewna, że taki prezent mu się spodoba!
Powrót do góry
AnnaLis

PostWysłany: Nie Gru 24, 2017 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja Ci proponuje jakieś kosmetyki , ja takie zawsze rzeczy kupuję . Mąż mój uwielbia perfumy
Solaris

PostWysłany: Pon Gru 25, 2017 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że to zdecydowanie jest sprawa dla specjalisty.
elabarbara

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wybierając kosmetyki na prezent dla mężczyzny zastanawiacie się jakich powinien używać czy tylko sukerujecie się zapachem, marką czy też ceną ? Ja zaczęłam zwracać uwagę co kupuję mojemu mężowi po przeczytaniu tego poradnika http://www.gminachorzele.pl/jakich-kosmetykow-powinien-uzywac-mezczyzna/ Wam też cię przyda trochę wskazówek.
Powrót do góry
Kakoja

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli decyduję się na zakup kosmetyków jako prezent to przede wszystkim kieruję się ulubioną marką osoby, którą obdaruję tymi kosmetykami. W przypadku tej niewiedzy wybieram kosmetyki bardziej naturalne, żeby były nie uczulające, bezpieczne, ale też gwarantujące wysoką jakość. Wszystkie te zalety mają kosmetyki ze https://sklep.barwa.com.pl/ i to one są przeze mnie najczęściej kupowane. Zresztą sama ich używam. Na cenę przy kupowaniu prezentów raczej nie zwracam uwagi.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: