FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wyposażenie gastronomii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sanqi

PostWysłany: Pon Sie 07, 2017 12:44 pm    Temat postu: Wyposażenie gastronomii Odpowiedz z cytatem

Czy sa tu osoby z branży gastronomicznej? Gdzie kupujecie wyposażenie do gastronomii? polecam ze swojej strony https://www.gastrro.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariola685

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmywarki gastronomiczne kupowaliśmy ostatnio w https://mmgastro.pl/kategoria/produkty/20,zmywarki-gastronomiczne głównie z racji wyboru, cen i opinii o firmie. Na stronie znajdziesz chyba wszystko, co w lokalu potrzebne - zarówno w kuchni, jak i przy barze czy na sali. Plusem jest jakość świadczonych przez nich usług - fachowość, dyspozycyjność, wiedza i rodzaj finansowania, jaki Tobie pasuje. Pytaj u nich.
Powrót do góry
Mrukwa

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam już całe wyposażenie, ale z autopsji wiem że warto stawiać na dobre, renomowane marki na przykład takie jak Winterhalter i ich zmywarki. Masz gwarancję jakości i pewność że kasa nie poszła na marnę
Powrót do góry
Olka66

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczególna uwagę radziłabym zwrócić na wybór dobrego i właściwie dobranego okapu gastronomicznego. Bardzo porządny sprzęt ma firma - http://www.jeven.pl/PL-H15/okapy-kuchenne.html, która jest dystrybutorem okapów fińskiego producenta Jeven OY, od lat zajmującym się tą tematyką. Mają też dobrych fachowców, którzy bez problemu doradzą najlepszy dla danej kuchni sprzęt.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy zakupie sprzętów i mebli do lokalu najlepiej unikać bylejakości! Ja jak tworzyłem moją kawiarnię to zwracałem przede wszystkim uwagę na jakość, wygląd i nowoczesność Smile Postawiłem na jasne blaty i krzesła. Oczywiście warunkiem koniecznym była też podstawa do stołu , bez której mój lokal na pewno nie wyglądałby tak gustownie! Trzeba skupiać uwagę na szczegółach Smile
Powrót do góry
antoniusz12

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was myślał kiedyś na otworzeniem swojego browaru??? Miałem przyjemność rozmowy kiedyś z człowiekiem, który założył swój własny browar i cały czas pnie się do góry na lokalnym rynku. Nawet dał kontakt na firmę która sprzedaje rzeczy pod mini browar https://s-brewery.eu/pl/minibrowary.html Nie wychodzi to jakoś drogo, a jak widzę jak jemu się powodzi to nie wiem czy nie spróbować. Co sądzicie?
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz standardowego wyposażenia koniecznie nie możesz zapomnieć o systemie, który będzie zarządzał całym biznesem. Chodzi mi o system zarządzania POS, który ma swojej ofercie firma https://joinposter.com/pl Oprogramowanie POS można zainstalować zarówno na komputerach jak i urządzeniach przenośnych takich jak telefony i tablety. Daje to możliwość stałego i wygodnego wglądu do tego, co dzieje się w firmie. Nowoczesne rozwiązania są tworzone z myślą o maksymalnym komforcie użytkowników. Systemem POS można sterować zdalnie, za pomocą różnych urządzeń. Właściciel może „podglądać” pracę w swojej firmie i śledzić raporty przez całą dobę. Oprogramowanie jest w całości stworzone z myślą o poprawie jakości pracy i funkcjonowania obiektu, który zostanie nim objęty. Moim zdaniem dużą zaletą jest stała i szybka komunikacja między salą i kuchnią. Dzięki temu kelnerzy nie tylko wysyłają zamówienia, ale mogą też poinformować kuchnię o kolejności wydawania potraw lub przekazać dowolne, inne uwagi.
Powrót do góry
encja

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam natomiast hurtownie internetową - Gogo Gastro. Kupowaliśmy u nich jakiś czas temu urządzenie do gotowania ryżu i właśnie tam udało nam się dostać takie jak chcieliśmy. Czyli prócz funkcji gotowania ryżu, jest także możliwość duszenia w nim ryb i mięsa oraz utrzymywania ich w cieple. Urządzenie w gruncie rzeczy niewielkie, a daje sporo możliwości. Szczególnie przydatne podczas organizacji różnego rodzaju spotkań, gdy nie do końca wiadomo, o której goście się zjawią.
Powrót do góry
omnia

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażenie wyposażeniem, ale wiecie jak szybko zużywa się większość części w urządzeniach gastronomicznych.. Ja doceniam, że jest https://horecaparts.pl/ ostatnio uratowali mnie z nożami do maszynki do mięsa. Myślałam, że nigdzie ich nie kupię
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabierając się za gastronomię trzeba dobrze wyposażyć zaplecze kuchenne. Bardzo dobre sprzęty oferuje sklep Polmarkus. Tu kupicie profesjonalne urządzenia gastronomiczne w przystępnych cenach. Sklep oferuje sprzęt do każdej gałęzi gastronomicznej.
Powrót do góry
benek99

PostWysłany: Nie Sie 19, 2018 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba zrobic duze rozeznanie na rynku

Ostatnio zmieniony przez benek99 dnia Sro Sie 22, 2018 3:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Nie Sie 19, 2018 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne wyposażenie zarówno do restauracji, jak i różnych innych lokali gastronomicznych możemy dzisiaj znaleźć w bardzo wielu miejscach. Przy czym bez wątpienia dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z ofertą na https://sklep.technica.pl/sola . Poza pięknie wykonanymi sztućcami, znajdziemy tam także różnego rodzaju sprzęt gastronomiczny, różnych producentów, w bardzo atrakcyjnych cenach.
Powrót do góry
Mish

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem oprócz tych wszystkich sprzętów o których piszecie w gastronomii bardzo ważne jest wyposażenie lokalu dla klientów. Wystrój i wygoda to coś na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę. Ja w swoim biznesie skorzystałem kilka miesięcy temu z oferty na stronie http://www.radomskomeble.pl/produkty/meble-barowe/oferta.html i zakupiłem meble barowe właśnie tego producenta. Jak na ten moment jestem bardzo zadowolony, głównie z jakości wykonania, która jest moim zdaniem wysoka Smile
Powrót do góry
Henn7

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też dobrze wybrać kuchenkę, na tej stronie można znaleźć wiele przydatnych informacji Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: