FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Prywatny detektyw
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paatryk190

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej warto wynająć prywatnego detektywa, czy do sprawy rodzinnej, czy majątkowej - nie ogranicza go bowiem biurokracja, dzięki czemu często działa skuteczniej, niż policja. Na terenie woj. śląskiego warto zgłosić się do agencji http://www.detektyw-androsz.pl - mają odpowiednie uprawnienia i spore doświadczenie, warto ich sprawdzić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jedlińska

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co w ogóle angażować detektywów. Jakoś nie wyobrażam sobie tego
Powrót do góry
oszka

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tylko sytuacja by tego wymagała, to jak najbardziej. Nie widzę nic złego w wynajmowaniu detektywa.
rafaela

PostWysłany: Pią Lip 21, 2017 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, ja też nie widzę nic złego w tym by w razie potrzeby skorzystać z takich usług. Ja ze swojej strony mogę polecić tego Detektyw Poznań. Mają swoje siedziby także we Wrocławiu i Lesznie. Profesjonalnie i dyskretnie podchodzą do każdego zlecenia, myślę, że w razie potrzeby warto się do nich zwrócić.
Powrót do góry
sarsam

PostWysłany: Nie Lip 23, 2017 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie warto jest korzystać z usług takiej osoby.
Powrót do góry
pikolo1

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed detektywem można się zabezpieczyć w odpowiedni sposób aby np niczego nie wykrył przez podsłuch, tutaj widziałam ciekawe wykrywacze https://sklep-seko.pl/wykrywacz-podsluchow-c-4_5.html W ten sposób możemy pokrzyżować danemu detektywowi plany.
opric

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, wydaje mi się, że mąż mnie zdradza, potrzebuję detektywA?
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem są takie sytuacje, że bez detektywa ani rusz. Szczególnie jeśli podejrzewamy na przykład zdradę - a sami nie możemy jej udowodnić. Wtedy nieoceniony staje się prywatny detektyw warszawa. Uważam, że to czasami jest bardzo potrzebne.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 9:45 am    Temat postu: Detektyw... Odpowiedz z cytatem

Nie uważam, aby zatrudnianie detektywa było zawsze najlepszym rozwiązaniem. Wychodzę bowiem z założenia, że samemu można sobie poradzić z zagrożeniem. Interesuję się amatorską tematyką podsłuchów i mogę Wam polecić ten artykuł - https://spy-center.pl/blog/wykrywanie-podsluchu-wykrywacz-podsluchu/. Można się dowiedzieć ciekawych rzeczy na temat wykrywania podsłuchu. Powinien w tym celu wystarczyć miernik częstotliwości, bowiem większość sprzętu podsłuchowego na rynku komunikuje się ze swoim administratorem za pomocą fal radiowych. Tyle ode mnie, ciekawskich odsyłam do wspomnianego artykułu.
Powrót do góry
Daniel123

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania że dobra agencja detektywistyczna może pomóc rozwikłać wiele spraw. Nie tylko tych rodzinnych ale i biznesowych np. odszukają ukrywającego się dłużnika. Lub sprawdzą firmę z którą mamy zamiar współpracować – jej wiarygodność wypłacalność. Indywidualnie sami nie mamy możliwości tego sprawdzić.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: