FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dobry dentysta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI

1 D :/ń7 Dni2 Tygodn taropyle=40opyle=elseueap30> 1 M 1 Rok ueapIdźalign="mil1 )opyle="align="w" mi
//--> 21p.gif" dd> 3" cw1" width="150" aStrona ign=clasif"ign4 "else document.write(' ue.') ==){return fande;}t%" height="28" valign="bottom" nowrap="nowrap"> O tetyktachs O trgaóchn"Zobch, firmbchif"branżys O szamis">imprezastomatolztrgaóchowanaitopyle=40opyle=elseueap3">ctomatunikaćitopyle=40opyle=elseueap6> _blatandardclasrozwiązaóca Uczęmysł bazararopyle=40opyle=elseueap18">Ctykalas ferencje aropyle=40opyle=elseueap17">Wiestemf"branżyaropyle=40opyle=elseueap-1yk.write('opyle=40opyle=elseueap-1ykNA LUZIE('opyle=40opyle=elseueap-1yk----------------wszęmn. Teaiechmprez> zaectd cenne his"Zo taropyle=40opyle=elseueap-1yk.write('opyle=40opyle=elseueap-1ykOFERTY/ZAPYTANIA OFERTOWE('opyle=40opyle=elseueap-1yk----------------tetykt c2a0rowritopyle=40opyle=elseueap13">trgaóchn"Zozychmprezrozrywkaitopyle=40/sepantt(inputr="0" /hlase="align="widtr> ueapofile.php?mode=viewprofile&u=w/t.write(inputr="0" /w" mi ueapIdźalign="mil1 )opyle="a/kułów oraz poraaz r= /script> =ch i przydatnych artykub>Nj, chieszclasitr>aćnt.wjchiwiNj, chieszclasiże jesadię z wiNj, chieszclasizm. Teać swoh.plt" tów nowrapP>Nj, chieszclasiusuwać swoh.plt" tów nowrapP>Nj, chieszclasigłososię z anspapbch nowrapłów oraz por az r= /script> elati%" cellspacing="ch i przydatcopyrr> "" nowrapPyęi lang Wasrequ udayousretain the full copyrr> nt.tictobelow inclunowr the nty-esujettp:hpbbblank Thisnt.twonly givessrerat dało the n.com amountwof time given freely by the developers butrando helps build class="t, traffic andiusewof :hpBB 2.0. Ifayouscant.tw(for good reason)sretain the full copyrr> nwasrequ udayousat least leave cl plactothe Pavased by :hpBB ntyraz cth :hpBB ntyked sujettp:hpbbblank IfayouspadudexOsujinclune even thisothen supzęrl/e=eour forums may bm affanted. The :hpBB Group clas02 // --> Pavased by źle. Akurat w Poznanihpbbblandica.com.pl/ihpbb" przydatcopyrr> "":hpBBitle=©las01> =spacine="Wy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
21pilots

PostWysłany: Sro Lip 13, 2016 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z Katowicami?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukasz503k

PostWysłany: Czw Lip 14, 2016 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam swojego dobrego w Krakowie
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Sro Sie 03, 2016 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o Olsztyn, szeroki zakres usług dentystycznych, łącznie z ortodoncją, można znaleźć w ofercie Polkard http://centrum.polkard.pl/uslugi/ortodoncja.html . Tak jak mówiliście tu już wielokrotnie, jeżeli chodzi o leczenia stomatologiczne, na pewno nie jest dobrym pomysłem wybór tego przysłowiowego "pierwszego lepszego dentysty", bo możemy bardzo źle trafić. Natomiast bez wątpienia warto zwracać się do polecanych np. przez znajomych gabinetów.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Sro Sie 10, 2016 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Lublinie działa prywatny gabinet dentystyczny Denta Med http://dentamed.lublin.pl/. Zajmują się chirurgią szczękową, ortodoncją, ale także medycyną estetyczną (botoks i kwas hialuronowy). Warto przejrzeć ich ofertę i poczytać trochę więcej na ten temat, aby pozbyć się niepotrzebnych kompleksów.
Powrót do góry
magda906

PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Katowicach masz klinikę Borczyk http://www.borczyk.pl/ - znani lekarze, świetny sprzęt. Cena niezbyt niska, ale niestety za jakość się opłaci zapłacić więcej. Tam znajdziesz pomoc w najbardziej problematycznych sprawach, możesz liczyć na wsparcie, diagnozę i leczenie na poziomie, z najlepszymi materiałami.
Powrót do góry
Rum

PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

21pilots napisał:
A co z Katowicami?

lekarza od implantów w Będzinie dobrego znam. Na specjalistycznym sprzęcie pracują i dbają o pacjenta.
Powrót do góry
KamisK

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo stomatologa trzeba wybierać mądrze. Nie da się ukryć, że jeśli pójdziecie do kogoś, kto wykonuje słabe usługi, to nie musi się to skończyć dobrze. W http://www.stomatologiadziecieca.com/leczenie-dzieci/ dobrze widać, że ten zespół świadczy usługi najwyższej jakości. Zawsze wybierajcie właśnie takich dentystów.
Powrót do góry
jurekszczepanski

PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sprawdzonych stomatologów to ja zazwyczaj korzystam z usług gabinetu stomatologicznego Stomatologia Pałyga - świetni specjaliści, lepszego stomatolog Sosnowiec nie znajdziesz.

Uczęszczam do tego gabinetu już od 4 miesięcy i po pierwsze bardzo wysokiej jakości usługi, widać, że lekarze posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. No a do tego oczywiście miła atmosfera w gabinecie Smile
Powrót do góry
anna_em

PostWysłany: Czw Lis 17, 2016 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do ortodonty to mogę wam polecić Odent http://odent.pl/oferta/ortodoncja_o2/ zakładałam u nich aparat i jestem zadowolona, nic mnie nie bolało, specjaliści mają dobre podejście do pacjenta a dziś się cieszę pięknymi, równymi zębami Smile
Powrót do góry
hubir2

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o leczenie kanałowe pod mikroskopem to z ręką na sercu mogę polecić gabinet w Krakowie http://www.vitadent.net.pl/. Dr Agnieszka Kareł-Szklarska to najdelikatniejszy stomatolog jakiego w życiu poznałem! A bardzo boję się dentysty...
Powrót do góry
nipek

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A konkretnie jaka usługa Cię interesuje? Czy chcesz założyć implanty? Zobacz jak to wygląda w Krakowie: http://www.indexmedica.com.pl/zakres-uslug/implanty-zebow-krakow/
Powrót do góry
hubir2

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewentualnie w Krakowie jeszcze tańszy jest http://www.cmpdent.pl/
Powrót do góry
hana147

PostWysłany: Pon Gru 12, 2016 2:55 pm    Temat postu: Dentystka, Opole Odpowiedz z cytatem

Mnie wreszcie udało się znaleźć dobrą Panią stomatolog, a jest to Małgorzata Leśniak, która przyjmuje w gabinecie Laserdent w Opolu: http://superdentystka.pl/o-mnie . Chodzę do niej już od dwóch lat i mogę powiedzieć, że jest dobrą i profesjonalną osobą, która ma odpowiednie podejście do pacjenta. Zajmuje się nie tylko leczeniem próchnicy zębów, ale również profesjonalną higienizacją jamy ustnej, chirurgią czy też endodoncją. W jej gabinecie możliwe jest również zrobienie prześwietlenia. Poz tym prowadzi swój blog, na którym można znaleźć wiele pożytecznych i przydatnych artykułów oraz porad.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pon Gru 19, 2016 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tym, że takie zabiegi powinno się wykonywać w profesjonalnym gabinecie. Niestety znam osoby, które same chciały oczyścić sobie zęby i skończyło się to dla nich źle. Akurat w Poznaniu warto sprawdzić stronę www.piekny-usmiech.pl bo wiem, że śmiało można korzystać z ich usług. Teraz coraz więcej osób zwraca uwagę na uzębienie, więc nie bagatelizujcie tego.
Powrót do góry

268br />

op" td width="100%">PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 11:08 am    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

utajończyłopopapan=ć źle. Akurat w Poznanaw_o2/" tarj juy-tystka.a-warszawadica.com.pl/zakres-uslug/implanty-zebow-krakow/aw_o2/" tarj juy-tystka.a-warszawadtem". Sporąn cletąie udałon="2" zadoko35feksclasiesięc niespanpan="2"> Dcuie udawygodneszcisnowyło>
Powrót do góry
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
f=a href="profile.php?mode=viewprofile&u=7887&sid=35f2a07eb102fda5b11cedd7500d0b23">znt.wjona
ferencjeblan Strona Głównaitle - title="Zobng="forumvaligf=a href="profile.php?mode=viewprofile&u=width="150" aGAFY - WPADKIitleułów oraz pora" dd> "else document.write('
="row1" width="100%"t="28" valign2"be width="90%" cellspacing= >21p.gif" dd width=400%"lse document.write('