FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Oszczędzanie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agajaga99

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 6:14 pm    Temat postu: Oszczędzanie Odpowiedz z cytatem

Jeśli kogoś interesuje oszczędzanie, to polecam zacząć od strony http://polskabankowosc.com.pl/ z niej korzystam, gdy szukam lokaty lub konta oszczędnościowego. O kredytach też piszą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sorenz

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazdy powinien oszczedzac
malaMi56

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że aktualnie żyjemy w takich czasach, że oszczędzać musimy to już wiemy bo niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć co się wydarzy jutro a co dopiero za kilka lat. Co do samej formy oszczędzania to już opcja bardzo indywidualna. Ja mam konto oszczędnościowe: https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/konta/db-konto-oszczednosciowe.html i na nim gromadzę nadwyżkę kapitału.
Powrót do góry
kulawka

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie oszczędzam tylko inwestuję Wink Pieniądze mogą spokojnie dla nas same pracować, trzeba tylko wiedzieć jak to zrobić
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast zdecydowałam się na ofertę banku https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konto-jakie-chce/konto-jakie-chce.html Wybierając konto bankowe należy przede wszystkim określić nasze potrzeby i oczekiwania. Jeżeli mamy zamiar głównie przechowywać na nim nadwyżki finansowe i oszczędności, to będziemy musieli poszukać konta oszczędnościowego z jak najwyższym oprocentowaniem lub też konta rozliczeniowo- oszczędnościowego z możliwością obsługi lokat. Jeżeli z kolei ma to być rachunek do wykonywania różnego rodzaju transakcji finansowych takich jak płatności kartą czy przelewy, to warto zadbać o to, aby konto było funkcjonalne oraz tanie w utrzymaniu. Tylko jasno określając jakie oczekiwania mamy co do rachunku osobistego możemy wybrać najlepsze konto bankowe pod względem naszych potrzeb. Dokonując analizy konta bankowego lub też porównania kilku kont należy zwrócić uwagę na kilka najistotniejszych cech. W przypadku konta oszczędnościowego pod uwagę należy wziąć wysokość oprocentowania oraz brak jakichkolwiek opłat związanych z jego prowadzeniem. Gdyby takowe występowały, to pomniejszałyby nasze zyski wynikające z oprocentowania.
Powrót do góry
olusia90

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to zależy od miesiąca.. Very Happy Raz zaoszczędzę raz wydam..
Powrót do góry
lurpik

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam już nadziei Laughing Laughing kompletnie nie potrafię oszczędzać
Powrót do góry
NervousDrake

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wrzucić wolne środki na jakieś lokaty Smile Dobrze zacząć wypróbowując lokaty krótkoterminowe, bo pieniądze szybko do nas wrócą. Co prawda zysk nie jest jakoś bardzo wysoki, ale zawsze coś. Dobre, żeby rozpocząć przygodę z oszczędzaniem.
Powrót do góry
Firmerek

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My postanowiliśmy oszczędzać małymi kroczkami. Sprawdziliśmy jaka jest cena energii elektrycznej Warszawa i potem przenieśliśmy się do innego dostawcy - https://lumipge.pl/Poznaj-Lumi/proces po prostu bardziej się opłaca. Do tego jak popilnuje się zeby nie marnować prądu to już się spora kwota robi
Powrót do góry
Slawek

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oszczędzam poprzez lokatę w swoim banku.
Powrót do góry
wwerca

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zawsze jak już muszę zaoszczędzić, to korzystam z jakichś dobrych lokat
Powrót do góry
hedar

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oszczędzać można na wiele różnych sposbów. Ja na przykład zrezygnowałem z oferty na kartę i przeniosłem numer do sieci Otvarta https://otvarta.pl/. Teraz moje miesięczne wydatki na telefon to tylko 17,99 zł. Mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i dodatkowo 6 Gb internetu w pakiecie. Największym plusem jest fakt, że umowa jest na czas nieokreślony Smile
Powrót do góry
jopeczka

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja korzystam z lokaty w moim banku i jakoś też się udaje oszczędzać Wink
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hedra otvarta ma faktycznie fajną ofertę. ja bede do nich przenosić numer dopiero i dobrze, ze wstrzymałam się jakiś czas bo załapię się na nową promocję dla klientów, którzy przechodzą do nich z innej sieci. Przez 3 miesiące zamiast 17,99 zł będę płacić tylko 50% tej ceny Smile
Powrót do góry
redboy87

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W firmie oszczędzać można na naprawdę dużo sposobów. Fajne wydaje mi się wykorzystanie Taxomatic, programu do automatycznego fakturowania. Mam już dość walki z księgowymi.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: