FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Remont domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wniczymar

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja największy problem miałem z budową dachu. Ale na szczęście jakoś się udało i jestem zadowolony z końcowego efektu. Cudownie jest mieszkać we własnym domku, a nie w klitce w blokowisku.
Segig

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć...
rafoc

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie naprawdę dobrego sklepu gdzie będziecie mogli kupić dobrej jakości drzwi czy też okna to polecam wam zajrzeć tutaj: http://eurocolor.com.pl/pabianice - naprawdę szeroka oferta w dobrych cenach!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
drim33

PostWysłany: Nie Sty 28, 2018 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co można pomalować taką https://farbyspecjalistyczne.pl/kategoria-produktu/ogniochronne/ farba ognioochronną?Ma sens używanie czegoś takiego?
pejka

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafoc napisał:
Jeśli szukacie naprawdę dobrego sklepu gdzie będziecie mogli kupić dobrej jakości drzwi czy też okna to polecam wam zajrzeć tutaj

tak przy okazji wspomnę skoro mówimy o drzwiach i oknach -
polecam do uszczelnienia użyć pistolet do systemu piany, coś takiego:
https://www.stukpuk.pl/chemia-budowlana/piany/akcesoria . Dużo łatwiej się aplikuje za jego pomocą
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jest dach zrobiony to nic gorszego nie ma przed nami. Samo wyszukiwanie materiału na dach zajmuje kilka tygodni, czytanie, analizowanie, w końcu decyzja jedyna i słuszna blachy dachowe Po prostu inaczej być nie mogło, blachodachówka jest na tyle wytrzymała, że wytrzyma kilka pokoleń .
Powrót do góry
Vienna

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad budową domu i szukam kogoś, kto się tego podejmie. Słyszałam, że budowa domów lublin jest całkiem tania i profesjonalna i że oni od razu biorą się do pracy.
Powrót do góry
AMORE

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem w trakcie budowy domu. Skorzystałam z lokalnej firmy i wszystko gładko poszło.
Powrót do góry
PureLife_12

PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli budujesz dom to będziesz musiał potem go wykończyć. Dlatego polecam zapoznać się z ofertą remonty warszawa. Na pewno będziesz potrzebował ich pomocy w malowaniu albo kafelkowaniu Smile
Powrót do góry
haerk21

PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio remontowalem mieszkanie i skorzystałem z oferty shutters . I powiem tak, dawno nie uswiadczylem tak profesjonalnego i indywidualnego podejscia do klienta. Naprawde sa godni polecenia, a co do okiennic wewnetrznych nie mam zadnych zastrzezen.
Powrót do góry
magada

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie, jestem w trakcie remontu i szukam jakiś ciekawych mebli. Na https://www.edinos.pl/meble/lawy-i-stoliki/lawy-szklane widziałem kilka, znacie ten sklep. Nie wiem czy nie przejechać się jeszcze do jakiegoś komisu internetowego i może poszukać używanych, co o tym myślicie?
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 8:28 am    Temat postu: Domostwo Odpowiedz z cytatem

Wiecie, własny dom to jednak własny dom. Mieszka się wówczas rzeczywiście na "swoim", można swobodnie spędzać czas, chociażby na grillu ze znajomymi i nikt nie niepokoi nas. Ponadto można mieszkać niemal na łonie natury, a to jest tylko dodatkowy atut. Ja w każdym razie zdecydowałam się z mężem na zamieszkanie w takim miejscu i jestem bardzo zadowolona. Teraz przeprowadzamy kompleksowy remont, zamierzamy między innymi wymienić okna - http://www.abakus-okna.com.pl/pl/. Mam nadzieję, że wszytko pójdzie po naszej myśli.
Powrót do góry
helenkaa

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę w tym roku zakładać z mężem solary na dachu naszego domu Very Happy Napiszę wam potem jak wrażenia
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro o takich kwestiach mowa, to na pewno warto wspomnieć o firmie http://www.dombudex.pl/remonty_czestochowa,764489,1.html Korzystając z takich usług macie pewność, że remont zostanie wykonany na należytym poziomie. To daje duży komfort i sprawia, że nie musicie martwić się o ewentualne awarie.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji warto pomyśleć nad fajnymi instalacjami do domu, mam na myśli: http://www.oze-biomar.pl/instalacje-fotowoltaiczne wydają się bardzo fajne ja już prawie podjęłam decyzję razem z moim mężem!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 10 z 17

Skocz do: