FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Remont domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morowy

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz problemy z BIKiem to możesz spróbować podjąć kredyt poza bankiem. Tutaj masz firmy pożyczkowe pozabankowe. Ja tak zrobiłem.
zwinka

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak robić remont, to już dobrze jest wymienić też i gniazdka. Często się ich używa, więc istnieje ryzyko, że się zepsują. Mój brat, kiedy się budował, to postawił od razu na jakość i kupił gniazdka i przedłużacze w Begli http://www.begli.pl/pl/c/Osprzet-elektrotechniczny/163.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rum

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

motory napisał:
oj ja lubie robić remont Smile

Ja też, wystarczy mieć pieniądze i wynająć dobra ekipę, która wyremontuje. Później przyjdzie następna i wysprzata Smile
Powrót do góry
Zhushyis

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mamy nieporządek w okablowaniu - dobrym rozwiązaniem mogą być wysokiej jakości nylonowe opaski zaciskowe. Przydadzą się nie tylko podczas przeprowadzania regularnych remontów, ale również w sytuacji, gdy chcemy lepiej zorganizować naszą domową plątaninę kabli. Wiadomo, że nie każdy ma możliwość, aby regularnie robić porządek w domowym okablowaniu - opaski z tworzywa ze sklepu Elcan.pl mogą być wtedy idealnym wyborem.
Powrót do góry
buraczycho

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie może taką firmę jak http://www.mbwesolek.pl/ ? Bo właśnie oni zajmują się handlem materiałami budowlanymi, ale potrzebuję wiedzieć o nich trochę więcej zanim zaczniemy współpracować. Może ktoś z Was miał już z nimi do czynienia i może co nieco opowiedzieć ? Smile
Liczę na Wasze odpowiedzi ! Smile
Powrót do góry
Melisa

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiacie się nad poważnym remontem czyli wyminie okien,drzwi to warto odwiedzić stronę producenta http://www.domatus.pl/pl/
Znajdziemy u nich okna aluminiowe,PCV,drzwi przesuwane i zwykłe,a także żaluzje fasadowe,rolety i parapety.Firma działa na naszym rynku od dawna,ma dobre opinie wśród swoich klientów i na pewno znajdziesz u nich to,czego szukasz.
Powrót do góry
Rozgniewany628

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami warto się dobrze zastanowić czy ten remont jest faktycznie potrzebny, często tak się tylko zdaje a okazuje się potem że jest klops.

Ostatnio zmieniony przez Rozgniewany628 dnia Pią Wrz 22, 2017 6:42 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że przy każdym remoncie sprawdzą się wkręty do drewna i inne opisane na podpowiadamy.pl. Zerknijcie i sprawdźcie, w co warto się wyposażyć. Zwłaszcza, że przez internet takie rzeczy są znacznie tańsze. Po co przepłacać?
Powrót do góry
Ewelinka111

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to zawsze stresuję się remontami bo zawsze planujemy mały remont, a po drodze wyskoczą jeszcze inne rzeczy i się ciągnie w nieskończoność.
Joasia0808

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze remont jest zawsze gorszy niż stawianie czegoś nowego, ja u siebie stawiała nowy dom i tyle rzeczy było do ogarnięcia! Chociaz powiem szczerze,że ja byłam bardzo zadowolona z ekipy ktora robila mi instalację grzewczą, tak fajnie droradziła wszystko. Korzystałam z alltech z Zielonej Góry,
Powrót do góry
Meran

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie firmy która oferuje listwy przypodłogowe to sprawdźcie tutaj: http://www.listwypodlogowe.pl/listwy-przypodlogowe-drewniane,192.html mają naprawdę świetną ofertę i obsługę. Ja u nich kupowałem listwy do całego domu i mogę w 100 procentach zarekomendować.
Powrót do góry
kruppssa

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe wskazówki na temat remontu domów dajecie, jak dla mnie to rewelacja. Tylko jakiego sprzętu używacie ? Ostatnio znajomy mi polecił ciekawy arsenał sprzątający, mowa o odkurzacze przemysłowe karcher których używa u siebie w firmie. To się nazywa sprzęt z najwyższej półki. Jeśli szukacie promocji to na Asc-pro firmie która współpracuje z marką Karcher możecie zakupić ich sprzęt na promocji, jak ktoś na kupnie, można nieźle skorzystać !
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj mcgoodwork.pl znajdziesz wiele przydatnych materiałów do budowy, takich jak: szyny montażowe, obejmy do rur, uszczelki, akcesoria do wentylacji, elementy grzewcze i wiele innych propozycji. To doskonały producent polski, posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie w branży sanitarnej, kanalizacyjnej, grzewczej. Zajmują się produkcją jak i sprzedażą.
Powrót do góry
owiste

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jha swoj remontuje juz 4 miesiac ...
Rum

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinka111 napisał:
Ja to zawsze stresuję się remontami bo zawsze planujemy mały remont, a po drodze wyskoczą jeszcze inne rzeczy i się ciągnie w nieskończoność.

Na przykład dochodzi zakup specjalistycznych kotew wklejanych na poradnikowy.net piszą co to takiego. Mimo, że poradniki i sklepy są dostępne w sieci to i tak remonty ciągną się w nieskończoność, masz rację... Exclamation
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 8 z 15

Skocz do: