FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Remont domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaresoN

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont to ogromne nakłady czasu oraz pieniędzy. Warto przed rozpoczęciem takiego remontu zaplanować sobie dokładnie wszystko. Ja ostatnio tak zrobiłem i żeby zaoszczędzić czas zawczasu zamówiłem sobie na https://stip.pl/zestaw-dla-elektryka wszystkie potrzebne mi rzeczy. Mogłem zacząć prace, a wymagane rzeczy przyszły mi w międzyczasie, a ja nie musiałem jeździć po sklepach Smile

Ostatnio zmieniony przez MaresoN dnia Czw Maj 17, 2018 8:40 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Markus32

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas remontu łazienki pamiętajcie również o wykonaniu odpowiedniej hydroizolacji. My stawiamy przede wszystkim na materiały WaterBlock. Można z nimi wykonać pełną i co najważniejsze pewną hydroizolację, która nie pozwoli na wnikanie wilgoci w struktury materiału. Ich izolację na pewno można wyróżnić ze względu na wysoką elastyczność, niezawodność oraz idealne przyleganie do powierzchni zabezpieczanej zarówno w pionie jak i poziomie.
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będziesz również wymieniał dach bądź potrzebował odpowiednich materiałów do uszczelnienia to polecam odwiedzić Braas, gdzie znajdziesz wszystko pod dachówkę i blachodachówkę.
Powrót do góry
heman

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co zmieniacie w swoim domu?
bohumilajag

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 6:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo będę robić remont w mieszkaniu dziadków i zastanawiam się jak najlepiej przygotować im łazienkę, żeby łatwo było z niej korzystać. Znajoma pokazała mi wpis o remoncie łazienki https://blogseniora.pl/wanny-z-drzwiczkami-siedziskiem-kabiny-walk-in-aranzacja-lazienki-dla-seniorow/ interesuje mnie jakie rozwiązania zastosowaliście? Może coś jeszcze warto uwzględnić, jeżeli chodzi o funkcjonalność?
Powrót do góry
bar.tu

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy okazji remontu swojego domu zmieniłem też dostawce internetu. Teraz korzystam z sieci Otvarta i wszystkim serdecznie polecam
Powrót do góry
dulemba

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz fajnych sklepów to na pewno dobrą opcja jest gazetka castorama zobacz co mają fajnego, jakie są ceny, co warto wybrać. To jest o tyle fajne, że nie musisz wychodzić do sklepu tylko wszystko sprawdzasz w necie. A jak Ci się nie spodoba to patrzysz gdzieś indziej i już.
Powrót do góry
Daniel123

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli remontujesz dom to moze zastanów się nad innowacyjnymi rozwiązaniami? Takie rozwiązania oferuje bardzo dobra firma jaka jest http://zamel.pl/ Dzieki ich pomocy będziesz mógł cieszyć się domem przyszłosci za bardzo dobrą ofertę cenową. Warto zainwestować w nowinki techniczne jak np sterowanie bramami czy oświetleniem. Warto zapoznać sie z ich ofertą.
Powrót do góry
uczestniczka19

PostWysłany: Sob Sie 04, 2018 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy będzie juz po remoncie zastanów się poważnie nad dobrą aranżacją wnętrza, dzięki tej firmie https://www.eurofirany.com.pl/ będziesz mogła wyposażyc się w dużo nowych dodatków takich jak firany, czy zasłony a nawet posciel. Warto zapoznać się z tą ofertą ponieważ jest to jedna z lepszych ofert na produkty mieszkaniowe jaką możesz znaleźć.
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Nie Sie 05, 2018 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z taka firma remontową to się teraz trzeba duzo szybciej umawiać. Mało mamy dobrych fachowców, terminy maja długie. Słyszałam, że w Trójmieście działa bardzo konkretna firma Perfect Construction http://www.ekspertbudowlany.pl/wizytowka/id1686,content,perfect-construction Patrząc po ich zrealizowanych remontach, to chyba nieźli są. Dokładnie przyglądałam sie zdjęciom, wszystko wygląda na świetną robotę.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joasia0808 napisał:
Ogólnie jak juz remontuje się domy, warto zadbać o jakieś dodatkowe instalacje, które pozwolą zaoszczędzić kasę w budżecie domowym, mam na myśli coś takiego jak instalacja fotowoltaiczna.

Podpisuję się pod tym rękoma i nogami. Fotowoltaika to przyszłość, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Wielu ludzi pewnie odstrasza fakt, że jest to rozwiązanie na pierwszy rzut oka nieco drogie – i niby wszyscy wiemy, że w perspektywie lat koszt ten rozkłada się tak, że ostatecznie wychodzimy jeszcze z oszczędnościami, ale jednak myśli się niestety głównie w kategoriach tego wydatku, który robimy od razu. No i wciąż jest to „coś nowego” (choć już dawno moim zdaniem nie powinno być tak traktowane), więc też wielu niestety nie za bardzo wie, z czym się to je. A jest tak dużo ciekawych, dobrych materiałów, poprzez które można się z tematem zapoznać. Np. ta firma https://www.hewalex.pl/ działa na rynku już od ćwierćwiecza i na swojej stronce zgromadzili pokaźną ilość materiałów o zielonej energii – kolektorach słonecznych, pompach ciepła, czy też właśnie fotowoltaice. Są poradniki, schematy instalacji, czy – co chyba najbardziej wielu zainteresuje – dokładne omówienia tego, jak wyglądają dopłaty na te cudeńka technologiczne.
Powrót do góry
welcia

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem dajemy chyba solary na dach. Obliczał to ostatnio i całkiem nieźle wychodzi
Powrót do góry
Cafenes

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy remoncie domów nie można zapomnieć o ich prawidłowym oszuszeniu... załatwienie kogoś dobrego, dla kogo osuszanie domów to chleb powszedni wcale nie jest takie łatwe. Moim zdaniem warto zadbać o to wcześniej, bo taka pleśń czy wilgoć w domu to nic przyjemnego niestety :/
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Welcia, a ile płacicie za solary? Jak duża jest to inwestycja?
Powrót do góry
fuzar

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi proszę moi drodzy jakie są dobre okna PCV? Czy takie jak tu http://www.bomir.com.pl/ będą się nadawać do wielkiego domu? Jestem właśnie w trakcie remontu i pomyślałem, że muszę wymienić moje stare. W związku z tym chcę pierw zaczerpnąć jakiś ciekawych informacji na ten temat
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 13 z 16

Skocz do: