FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Remont domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maycek

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy remont obejmuje również dach? Jeśli tak, skorzystaj z oferty firmy http://www.grupabiotop.pl/ specjalizującej się w malowaniu dachów, ale w jego ofercie można również znaleźć nanoimpregnację obejmującą chociażby wymianę uszkodzonych dachówek. Nie zawsze trzeba decydować się na wymianę pokrycia dachowego. Czasami można je poddać naprawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Joasia0808

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie jak juz remontuje się domy, warto zadbać o jakieś dodatkowe instalacje, które pozwolą zaoszczędzić kasę w budżecie domowym, mam na myśli coś takiego: http://www.oze-biomar.pl/instalacje-fotowoltaiczne to bardzo fajna instalacja fotowoltaiczna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
uczestniczka19

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wymienialibyście drzwi to polecam tą firmę http://eurocolor.com.pl/krakow Drzwi wykonane są solidnie , pracownicy są rzetelni i profesjonalni w tym co robią . Do tego obsługa jest bardzo sympatyczna i skora do pomocy.
Powrót do góry
katarzyna.janiszewska93

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do budowy domu z pewnością przyda się sprzęt budowlany, mój mąż wynajmował sprzęt tutaj bellator-mb.pl. Jeśli ktoś by szukał tego rodzaju urządzeń, to polecam zajrzeć na stronę.
Powrót do góry
karro

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż ostatnio intensywnie myśli o panelach słonecznych na dach Smile Ekologicznie i tanio
Powrót do góry
Bernwald3

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli planujesz remont, chciałbym Ci polecic strone firmy, specjalizujacej sie w swiadczeniu uslug remontowo-budowlanych , https://sufityarmstrong.pl . Skorzystalem z ich uslug i musze serdecznie polecic. Wszystko przebieglo bez zadnych problemow, bardzo sprawnie.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo będę kładł nowy podjazd i chodnik w okół domu. Mam już kupioną kostkę brukową i prawie wszystko inne co jest potrzebne do położenia podjazdu i chodnika i w zasadzie nie mam jeszcze tylko impregnatu. Zastanawiam się nad kupieniem impregnatu marki Nobiles, który widziałem tutaj https://nobiles.pl/produkty/beton/nobiles-pilbet-impregnat/ , ale nie znam osoby, która by go stosowała. Może ktoś z Was stosował?
Powrót do góry
minna

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie aranżuje moję wnętrza, dodaje im charakteru za pomocą plakatów i obrazów. Świetną ofertę mają w tym sklepie internetowym https://sklep.foteks.pl/plakaty.html super wzory, rózne formaty i co najważniejsze konkurencyjne ceny. Bardzo udane zakupy.
Powrót do góry
Markus32

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas remontu mogą Wam przydać się również nity zrywalne, które przede wszystkim zapewniają całkowitą wodoszczelność oraz gazoszczelność. Do tego nie ma później problemów z ich demontażem. Warto według mnie stawiać na takie sprawdzone rozwiązania, które spełniają wszystkie wymagania i standardy.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My podczas remontu chyba nie stosowaliśmy nitów. Ale mogę się mylić.
Powrót do góry
aneliad

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas generalny remont trwał kilka tygodni. Ale wszystko sami robiliśmy.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 9:44 am    Temat postu: Dom Odpowiedz z cytatem

Ja chciałam się z Wami, koledzy i koleżanki, skonsultować w następującej kwestii, ponieważ mocno się zastanawiam nad tym, czy warto inwestować w takie rozwiązanie grzewcze jak piec wolnostojący. Z żoną jesteśmy w trakcie budowy domu i musimy wkrótce podjąć odpowiednią decyzję. Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie. tak na marginesie, muszę się Wam przyznać, że długo szykowaliśmy się do budowy domu. Niestety, podstawowym problemem był brak pieniędzy. W polsce wciąż pensje są niemal trzy razy mniejsze niż na zachodzie. Więc w efekcie spędziliśmy kilka lat na zachodzie , ale opłacało się. żyliśmy dosyć skromnie i zaczęliśmy się budować. No ale wracając do tematu, to mam pytanie czy Waszm zdaniem piec wolnostojący, czyli popularna koza (chociażby taki jak ten - https://kratki.com/sklep/ ), jest w stanie zagwarantować odpowiednie dogrzanie kilku pomieszczeń? Będę bardzo wdzięczny za głosy wszelkie, ponieważ nie mam specjalnego doświadczenia w tej materii.
Powrót do góry
conny

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tylko i wyłącznie za. To jest przyszłość, ale niestety straszliwie droga.
antooos

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie znoszę remontów, serio !
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 12 z 17

Skocz do: