FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak rozkręcić biznes?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doyle.karlie

PostWysłany: Nie Wrz 15, 2019 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto skupić się na działaniach reklamowych, firma potrzebuje rozgłosu - rynek musi wiedzieć o istnieniu firmy, a reklama jest narzędziem, który to umożliwia.
alek22

PostWysłany: Nie Wrz 15, 2019 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem urządzić pracownikom w firmie pokój, gdzie będą mogli na spokojnie zrobić sobie przerwę na kawę, czy obiad. Zastanawiam się, czy zapewnić im tam dodatkowo wodę w butlach http://kk-dystrybucja.pl/woda-w-butlach-18-9l/. Macie w firmach takie urządzenie? Korzystacie z niego? Pytam, żeby nie okazało się, że będzie stać nieużywane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dariusz Kowalski

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak firma się rozwinie, to warto rozpocząć monitorowanie wizerunku. Dzięki temu można kontrolować swój wizerunek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
price.kailyn

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o zaciąganiu kredytu na firme?
Powrót do góry
xsmith

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2019 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto brać udział w różnych targach. Na pewno wtedy trzeba posiadać odpowiednie gadgety reklamowe. Ostatnio zainwestowałam w https://pufy-reklamowe.com pufy z niesamowitym designem. Pufa jako gadżet reklamowy przekazywana jest również dla firm, których zakres działalności związany jest z relaksem i dobrą zabawą. Więc zastanówcie się nad tym.
Powrót do góry
Kicia

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2019 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed ostateczną decyzją warto najpierw zrobic odpowiedni research i badanie rynkowe. Na co jest zapotrzebowanie itp. Ja wlasnie doszlam do wniosku ze w moim miescie brakuje parkingow - takich calodobowych z mozliwoscia samoobslugi. Wiec to dobry czas i miejsce aby wybudowac taki parking. Potrzeba jednak porzadnego sprzetu jak np automaty parkingowe i mozna ruszac z biznesem Smile Najlepiej w tej kwestii poradzic sie kogos kto sie na tym zna - ja celuje w firmę Taab
Powrót do góry
tomeka

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w każdej firmie niezbędna jest opieka prawna. Ja korzystam z usług pani Agnieszki i sobie chwalę. Tutaj znajdziecie kontakt tuadwokatkielce.pl/adwokat-kielce/
Powrót do góry
przedsiębiorca

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Wam na ciągłym rozwoju, polecam sprawdzić oferty pracy w firmie eq system. To duża firma działająca na rynku IT. Realizują projekty krajowe, jak i z zagranicznymi partnerami. Praca eq system to na pewno dużo nowych wyzwań i ambitnych zadań.
Powrót do góry
mila

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra oferta to podstawa. Następnie oczywiście wypromowanie firmy, szczególnie w internecie. Kolejnym etapem jest utrzymanie jak najlepszej renomy firmy, a do tego zalicza się świetna obsługa klienta, a także i dobre wyposażenie. Najlepiej także jest zatrudnić taki outsourcing IT Poznań oferowane na przykład przez firmę Akte.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zajmujecie się produkcją to swój towar warto również poetykietować. Dlaczego? Bo nikt nie lubi kupować w ślepo różnych produktów. A w etykietach zawsze są najważniejsze informacje. Dlatego możecie zajrzeć sobie na stronę https://artibau.pl tam znajdziecie różne rozwiązania dotyczące etykiet.
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sprzedaję choinki na placu i taki biznes rozkręciłem dzięki pomocy https://www.choinki.pl/ . We wszystkim mi pomogli: znaleźli miejsce pod sprzedaż, zaopatrzyli w drzewka, opracowali kampanię reklamową czy banery etc. Jakby ktoś chciałby prowadzić taką działalność to bardzo polecam zgłosić się do choinki.pl.
Powrót do góry
biznesowo

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że pisanie bloga firmowego może rozkręcić biznes? Czytałam, że content marketing jest teraz bardzo dobrym narzędziem marketingowym, jakie są wasze opinie na ten temat?
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Nie Paź 13, 2019 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozwiniesz firmy nie posiadając klientów... Moi klienci przyznali, że patrzą nie tylko na poziom świadczonych usług, ale również na to, czy dana firma jest płatnikiem VAT - sprawdzają to ponoć za pośrednictwem tej strony internetowej: https://jpk.info.pl/biala-lista-vat/sprawdz-status-podatnika-vat/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
domi.nika

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam firmę PRową https://prhub.eu która pomoże rozwinąć ci wizerunek twojego przedsiębiorstwa.Sprawdźcie ofertę https://prhub.eu/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Strona 30 z 30

Skocz do: