FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dom czy mieszkanie?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rhartr

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 11:03 am    Temat postu: Dom czy mieszkanie? Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Stoję przed ciężkim wyborem,
zakupić dom czy mieszkanie?
Nie mogę się zdecydować na nic konkretnego może mi coś podpowiecie? Myślałem nad tą ofertą mieszkania na sprzedaż siechnice mieszkania od tego dewelopera, co o niej sądzicie?

Ostatnio zmieniony przez Rhartr dnia Czw Wrz 14, 2017 11:40 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tatanka

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2017 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decyzje będziesz musiał podjąć sam. Mogę tylko podpowiedzieć co ja bym zrobiła Smile Najprawdopodobniej wybrałabym dom kosakowo w głównej mierze z powodu atrakcyjnej lokalizacji.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Sob Wrz 16, 2017 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym kupował dom, to już naprawdę z myślą, że jest to na całe życie. Tak zrobił mój przyjaciel, który kupił dom w Sopocie. Dom jest niesamowity, miejscowość bardzo dobra. Jeżeli interesują Was domy w Sopocie, to on go kupił współpracując z biurem Russjan, a domy możecie zobaczyć na stronie http://www.russjan.com/sopot-domy,16,pl.html
Powrót do góry
magda906

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto tutaj pomyśleć o domku energooszczednych takim jak tutaj: http://www.kli.com.pl/oferta-mieszkaniowa/domy-energooszczedne . Jest to bardzo fajny i praktyczny sposób na oszczędności w domu.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezy od tego jakim budżetem dysponujesz. Jesli nie stac Cię na dom to może warto rozważyć mieszkanie w zabudowie szeregowej. To w sumie taka namiastka domu Smile Zerknij sobie na oferte mieszkań na osiedlu http://www.koninko.com.pl/ . Do wyboru sa lokale o pow od 50-90mkw. Do mieszkań przydzielone sa ogródki i garaże.
Powrót do góry
Amerykaniec

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoje mieszkanie zakupiłem na Lokum Deweloper. Tam w zakładce mieszkania wrocław znalazłem conajmniej kilkanaście ogłoszeń, które były interesujące, a uwierzcie, że jeśli chodzi o mieszkanie, to jestem naprawdę bardzo wybredny. Moim zdaniem mieszkanie to absolutna podstawa egzystencji Smile
Powrót do góry
katpio123

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie wole mieszkanie bo o nic się nie muszę martwić typu ogrzewanie, kanalizacja itp no i lubię tez mieszkać w towarzystwie ludzi Smile Już nawet intensywnie z mężem się rozglądamy z własnym M i puki co wygrywa ta lokalizacja blisko centrum łodzi http://www.osiedlenazdrowiu.pl/ . Oglądaliśmy już plany, miejsce też wiemy gdzie jest dokładnie bo to zaledwie 5 km od centrum no i same budynki fajne 3 kondygnacyjne i żaden blok nie jest okno w okno z drugim Smile Sama cena tez dość atrakcyjna.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To faktycznie niełatwy wybór. To zależy jakie kto ma oczekiwania. Dom to wolność, możliwość spędzania na co dzień czasu na świeżym powietrzu, latem spożywanie posiłków, to przyjemne. Ale to również sporo obowiązków np. odśnieżanie zimą czy dbanie o ogród itd. Budowa domu to również ogromne wyzwanie. Warto wtedy wynająć firmę budowlaną, która zajmie się budową naszego domu od A do Z. Na Podkarpaciu jest taka z długoletnim doświadczeniem, jest to FACHMAN z Mielca ( z oddziałami w Rzeszowie i Dębicy ). Godni polecenia, rzetelni i terminowi.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie szukam zamocowań instalacyjnych i tak trafiłam przypadkiem na ciekawą ofertę http://goodwork.com.pl . Sądzę, że warto tutaj kupić ponieważ firma ma spore doświadczenie i cały czas się kształci. Można u nich znaleźć szeroką gamę akcesoriów sanitarnych. Według mnie mają korzystne ceny i warto rozglądnąć się u nich na stronie.
Powrót do góry
Nessa

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również wybieram mieszkanie. Swoje 4 kąty wynajęłam od [url]tego dewelopera[/url]. Jest bardzo luksusowe. Miałam możliwość wynajęcia również lokalu, również luksusowego, ale odmówiłam. Mieszkanie jest wystarczające.
http://www.lux-home.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elabarbara

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie wolę wybudowanie własnego domu, i taki mam zamiar już na wiosnę Smile I zdecydowaliśmy się na dom pasywny- http://www.tadeks.pl/technologia/technologia-energooszczedna Nie wiem czy wiecie, ale dom energooszczędny zużywa nawet 3 razy mniej energii niż dom standardowy! Uważam, że naprawdę warto zadbać o środowisko i przede wszystkim swoją kieszeń.
Powrót do góry
adik356

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów tego forum Smile

Czy ktoś z Was miał już może styczność z jakąś naprawdę sprawdzoną firmą od montażu takich rzeczy jak okna, drzwi, rolety, bramy garażowe, moskitiery i markizy? Ja właśnie bardzo poważnie zastanawiam się nad wyborem jakiejś dobrej firmy i niezbyt niestety wiem na co się zdecydować. Trudność sprawia mi ogrom różnego rodzaju ofert w Internecie, przez co ciężko jest się zdecydować na tę najlepszą.

Z szybkiego reasearchu w Internecie moją szczególną uwagę przykuła ta oferta http://roleter.com.pl/ Zwróciłem uwagę na aż osiemnaście lat doświadczenia w branży, ilość Klientów i ilość wykonanych zleceń. Naprawdę wygląda to nieźle. Popatrzyłem sobie również na ich realizacje i nie da się ukryć, że robi to dość duże wrażenie.

Ale może mimo wszystko dalibyście radę mi coś jeszcze sprawdzonego w tym temacie polecić? Może ktoś z Was zna jakąś dobrą tego typu firmę z Katowic lub po prostu z województwa śląskiego? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju porady w tym obszarze temtycznym Smile
Antoni21

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy takich decyzjach warto zastanowić się nad praktycznością danego domu. Wiele osób odchodzi od masywnych budynków na rzecz takich rozwiązań jak domy szkieletowe Mawit. Moim zdaniem ma to duży sens, bo przecież skoro można postawić dom za o wiele mniejsze pieniądze, to warto to zrobić.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wybór domu czy mieszkania to jestem za domem. I wiem, że przy nim jest więcej pracy, ale jednak jest to moim zdaniem wygodniejsze miejsce do mieszkania. Niektórzy tylko za bardzo wyolbrzymiają pracę i złe strony mieszkania w domach. Podobno wiele osób uważa, że najbardziej kłopotliwe w domach jest ogrzewanie, bo tu akurat trzeba się o to samemu zatroszczyć, nie wystarczy tylko płacić. Ale jak ma się dobrego dostawce opału jak ja, bo biorę go od https://www.wegielsztygar.pl/pol_m_Wegiel-workowany-169.html to wcale nie jest to aż taki wielki kłopot jak się niektórym wydaje.
Powrót do góry
robert6

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie dom Smile Chociaż jego budowa zajmuje nieco czasu, ale nigdzie indziej nie ma się poczucia bycia we własnych czterech kątach, z sąsiadami za płotem, a nie za ścianą, z możliwością zaproszenia znajomych na kawę czy grilla na własnym podwórku. Dom ma wiele korzyści i udogodnień, których w mieszkaniu się nie uświadczy. Jest też droższy, niestety, od każdego mieszkania.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: