FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ekologiczna Drogeria

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EkologicznaDrogeria

PostWysłany: Pią Paź 24, 2014 12:11 pm    Temat postu: Ekologiczna Drogeria Odpowiedz z cytatem

Witam,

Chciałbym zachęcić Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego ekologiczna-drogeria, w swojej ofercie sprzedaży posiadamy taką gamę produktów jak:

- Środki czystości
- Odświeżacze powietrza
- Produkty higieniczne
- Kosmetyki
- Przekąski
- Produkty dla Dzieci

Świadomość ekologiczna konsumentów zwiększa się z każdym kolejnym rokiem. W związku z tym, postanowiliśmy wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom i otworzyć sklep, w którym znajdziecie tylko naturalne produkty najwyższej jakości - zawsze świeże, zdrowe i bezpieczne.

Po więcej szczegółów zapraszam na naszą stronę internetową http://www.ekologiczna-drogeria.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
erma

PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zwracam uwagę na skład i przede wszystkim, żeby były to kosmetyki bez parabenów, parafiny i sztucznych substancji zapachowych, które potrafią uczulić
Powrót do góry
domino

PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekologiczna Drogeria? Brzmi świetnie.
Powrót do góry
marikita

PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu masz też kosmetyki ekologiczne: http://drpelc.pl/96-kosmetyki-ekologiczne aczkolwiek widzę że wybór na razie nie jest jakiś bardzo duży. Mają za to sporo eko żywności.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalne kosmetyki to podstawa pielęgnacji skóry. Na szczęście świadomość wśród konsumentów zwiększa się i coraz częściej sięgają po produkty bez chemicznych składników. Ja osobiście jestem zwolennikiem kosmetyków marki Organic Series, poleconych mi przez kosmetyczkę. Mają swietne produkty do ciała i twarzy, stuprocentowo naturalne i ekologiczne.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie spotkałam się jeszcze z tego typu produktami. Od siebie jednak mogę polecić kosmetyki marki Calluna Medica. W ich ofercie znajdziesz maseczki i kremy przeznaczone do każdego typu cery. Jednym z ważniejszych etapów codziennej pielęgnacji jest zapewnienie zdrowego wyglądu skóry. Ja to robię z pomocą naturalnego kremu przeciwtrądzikowego i regulującego sebum oraz maseczki przeciwtrądzikowej HISZPANIA.
Powrót do góry
Roli

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eko produkty są super, tylko niestety dość drogie i trzeba ich szukać w większości w internecie.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również bardzo chętnie kupuję produkty ekologiczne - zarówno kosmetyki do pielęgnacji ciała, jak i na przykład różnego rodzaju środki czyszczące. Większość tych produktów zamawiam na stronie https://enaturalnie.pl, bo mają tam całkiem spory wybór, a ceny są niższe niż w sklepach stacjonarnych Wink Tak więc polecam zajrzeć Smile
Powrót do góry
Barancyk

PostWysłany: Sro Maj 20, 2020 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o drogerię to zerknij do Arbami, mają sporo ekologicznego asortymentu. Zamawiałam tam ostatnio odświeżacze powietrza i oferta z tego co widziałam jest mega ciekawa. Tu macie namiary: https://arbami.pl/pk/chemia-domowa/odswiezacze-powietrza/ Very Happy Dostawa była bardzo szybka Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: