FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Marzy mi sie piękny ogród!
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joasia0808

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 7:04 pm    Temat postu: Marzy mi sie piękny ogród! Odpowiedz z cytatem

Chciałabym mieć oryginalny ogród. Chciałabym go fajnie rozplanować, niestety nie mam pomysłów. Myślałam,żeby skorzystać z profesjonalnej firmy, ogrodexpert.pl/ właśnie tej. I mam do was pytanie co o tym myślicie? Warto? Jakie są wasze ulubione rośliny?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dariuszkowalczyk11

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz dużo wolnego czasu, to ogród możesz pielęgnować sama. Wybór firmy ogrodniczej też jest dobrym rozwiązaniem, wszystko będzie profesjonalnie zrobione.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzanna2563

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze,że najlepiej samemu tworzyć własny ogród oczywiście można się inspirować Smile
Powrót do góry
paulixx

PostWysłany: Nie Maj 06, 2018 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że lepiej zaprojektować wszystko samemu. Teraz jestem na etapie poszukiwań domku ogrodowego, w którym mogłabym schować wszystkie kosiarki i tego typu rzeczy. Znalazłam szeroką ofertę na stronie: https://mebledoogrodu.eu/sklep/ Kupowaliście coś od nich? Będę bardzo wdzięczna za każdą opinie.
Powrót do góry
Angiee

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się niestety przejechałam na firmie, którą wynajęłam. Wszystko zrobili na odwrót i teraz już sama wole dbać o wszystko i sprawia mi to frajdę
elabarbara

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałaś o firmie która wykonuje projekty ogrodów ? Projekt powinien być robiony pod konkretny teren, cała aranżacja powinna współgrać z całym otoczeniem, a nie być odrębnym elementem. Warto zlecić projekt ogrodu fachowcom, którzy profesjonalnie podejdą do tematu, dzięki czemu nie będziemy mieli poczucia źle wydanych pieniędzy. Np. ta firma to fachowcy http://multi-projekt.info.pl/projektowanie-ogrodow/ prace wykonane przez ludzi z pasją.
Powrót do góry
ewelina3025

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród najlepiej samemu sobie stworzyć ja swój właśnie stworzyłam sama.
Powrót do góry
blondina

PostWysłany: Sob Maj 12, 2018 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z taką profesjonalną firmą na pewno będzie Ci łatwiej.
Powrót do góry
hipoliitko

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że gdy projektujemy od zera to czemu nie
Powrót do góry
borowiec

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak marzy Ci się piękny ogród, to spełniaj marzenia! Polecam Ci sklep z świetnymi produktami ogrodniczymi dzięki którym Twój ogród będzie wyglądał jak z bajki https://www.syngenta.pl/ , mają naprawdę szeroką gamę produktów i ogromny wybór.
Powrót do góry
tomasz22

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też kiedyś marzył się piękny ogród. Tylko jak wyjechałem za granice to już nikt z rodziny przy nim nie robił.
monikabert90

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli marzy Ci się naprawdę piękny ogród, to n pewno warto w nim posadzić jakieś wyjątkowe kwiaty Smile Co powiesz na krokusy? Mi osobiście bardzo się one podobają Smile Na stronie https://cebulki-kwiatowe.pl/Krokusy masz spory wybór cebulek krokusów, które możesz sobie zamówić bez wychodzenia z domu, przez internet Wink Krokusy zazwyczaj sadzi się we wrześniu, więc ze spokojem jeszcze zdążysz w tym roku Wink
Powrót do góry
Angscire

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 10:50 am    Temat postu: Garden party Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto skorzystać z pomocy przy ogrodzie. Sama niedawno kupiłam dom wraz z mężem, obecnie nasze dzieci uwielbiają garden party w ogrodzie. Tutaj zobaczyłam https://supermamy.limango.pl/garden-party-przyjecie-dworze/ więcej o akcesoriach i umilaniu czasu naszym pociechom. Nasz ogród jest piękny, a syn ma dużo kolegów, z którymi bawi się w naszym ogrodzie.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2018 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. Jeżeli z ogrodem wiążecie większe nadzieje, to jak najbardziej warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Na pewno jednym z nich zestaw oświetleniowy https://www.growtent.pl/product-pol-1851-Zestaw-oswietleniowy-HPS-Osram-PlantaStar-250W-zasilacz-el-odblysnik-cool-tube.html od Growtent do hodowli w pomieszczeniach zamkniętych. Najlepiej sami sprawdźcie ten temat i napiszcie, co o tym sądzicie.
Powrót do góry
Gretta

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to nic tylko działać Smile Nie jest to proste zadanie, ale na pewno do zrealizowania. Mi bardzo dobrze posłużył kompost do rośliny, który dzięki https://www.gardenowo.pl/blog/kompost-jak-zrobic/ zrobiłam do swoich roślinek
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: