FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
imprezy integracyjne dla firm

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martaweronika

PostWysłany: Pią Sty 08, 2016 3:10 pm    Temat postu: imprezy integracyjne dla firm Odpowiedz z cytatem

Bliskość Zalewu Sulejowskiego sprawia, że imprezy integracyjne organizowane przez Centrum Molo nabierają nowego wymiaru. Wyścigi kajaków, spływ kajakowy,wyścigi żaglówek – te i inne atrakcje możesz zrealizować podczas imprezy integracyjnej dla firmy w naszym ośrodku. Imprezy odbywają się w malowniczej scenerii parku krajobrazowego i zalewu, a rozległy obszar terenu hotelowego sprawia, że możliwy jest piknik nawet na 2,5 tys. osób.
michal212

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie takie zabawy integracyjne zawsze interesowały
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olszaa

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas ostatnio za organizacje takiej imprezy była odpowiedzialna firma Catering Arts. Uważam, że świetnie wszystko zorganizowali, ponieważ wszyscy byli zachwyceni, a jedzenie naprawde dobre.
Powrót do góry
garula

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre miejsce na taką imprezę do podstawa w dzisiejszych czasach.
Powrót do góry
adrian33dd

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez dobrego miejsca na pewno nie da się zorganizować dobrej imprezy. Ostatnio poszukuję dobrego miejsca w Krakowie.
Izunia1

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio super się ubawiłam w centrum Amore w Płocku, na imprezie integracyjnej. Jedzonko pychota, szef kuchni się spisał. Obsługa też wzorowa. Fajne, klimatyczne miejsce.
Powrót do góry
kajetanxx

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej zlecić przygotowanie imprezy firmowej jakiejś agencji specjalizującej się w tym kierunku? Wydaje mi się że lepiej zrobi to profesjonalna agencja do organizacji imprez firmowych niż ty sama. Na terenie Gdańska z tego co się orientuję to firma EventConcept posiada ponad 30 letnie doświadczenie w organizacji imprez firmowych.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja takie imprezy ogólnie ogarniam sama w firmie. Dla mnie ważne jest przede wszystkim jedzenie. Nauczyłam się to jest ważne dla ludzi. Ostatnio zamawiałam pyszny catering z Hurry Up Shrimp z Krakowa, ogólnie mówiąc rewelacja była!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: