FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kiedy jest pora by pójść do dentysty?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
santamadonna

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 6:58 pm    Temat postu: Kiedy jest pora by pójść do dentysty? Odpowiedz z cytatem

Hej mam synka 2-letniego i zauważyłam ze zaczęło cos mu sie dziać z ząbkami. Mianowicie ma jakiś taki nalocik żółtawy. Ogólnie chciałam sie zapytać kiedy najlepiej pójść z takim małym dzieckiem do dentysty? Czy jest jakiś odpowiedni wiek? Teraz to wiem ze będę musiała iść, ale ogólnie sie zastanawiałam i tak naprawdę nie wiem kiedyś jest ten moment ze powinno sie iść z dzieckiem do dentysty. W Warszawie wprawdzie jest kilku wspaniałych stomatologów, ale nigdy wcześniej o dziwo nie poruszałam tematu mojego synka u dentysty (bije się w pierś). Wobec tego szukam spokojnie odpowiedniego stomatologa dla mojego dziecka i chciałam tez usłyszeć inne mamy tutaj na forum.

Ostatnio zmieniony przez santamadonna dnia Czw Sty 21, 2016 7:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kisoben24

PostWysłany: Pon Sty 18, 2016 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do dentysty można iść jak są zęby to chyba dość logiczne, podaj miasto gdzie szukasz dentysty to może ktoś pomoże: )
agatamon

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej iść pierwszy raz zanim dziecko skończy dwa lata. Tylko zaprowadź je do stomatologa dziecięcego, żeby się nie zraziło.
derro93

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do dentysty sie chyba chodzi, jak pojawią się zeby. Ale na 100% to nie wiem.
dud

PostWysłany: Wto Mar 08, 2016 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę raz w roku. Bardzo tego pilnuję, bo nie chcę sobie narobić żadnych problemów.
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Mar 09, 2016 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ja jestem zdania, że warto chodzić nawet dwa razy do roku. Warto stale kontrolować stan swojego uzębienia.
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Sro Mar 09, 2016 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także się staram, ale różnie z tym bywa. Znajoma w ogóle nie dbała o zęby i skończyło się na konieczności usunięcia aż dwóch. Na szczęście wstawiła sobie implanty. Zrobiła to tutaj: http://implantmasterspoland.pl/o-nas/kliniki-master/namyslowski-pawel-msc-implantologia-katowice. Jeśli więc nie wiecie, do jakiego gabinetu się udać, to zerknijcie na ofertę tego.
Powrót do góry
ganal

PostWysłany: Czw Maj 19, 2016 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się na pewno nie zdecydował na coś takiego, zbyt duże ryzyko, łatwo o wtopę. Wiecie jakie są kary błędnych rozliczeń? Masakryczne. Usługi księgowe nie są specjalnie drogie, nawet w wydaniu internet + normalna księgowość. Przykład takiej oferty - http://taxcare.pl/oddzialy-miasto/gdansk/ Lepiej przełożyć odpowiedzialność za rozliczenia na kogoś innego. Przynajmniej nie narobicie sobie problemów.
Powrót do góry
justys71

PostWysłany: Czw Maj 19, 2016 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to ma wspolnego z zebami??
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2016 6:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie, że możecie sprawdzić jakie są najczęściej wykonywane zabiegi dentystyczne na mangopress.pl? Choć ja akurat nie byłam na żadnym z nich, to wiem, że w przyszłości będzie mnie to czekać.
Powrót do góry
nipek

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im wcześniej tym lepiej. Generalnie raz na pół roku powinno się chodzić do dentysty. Jeśli zęby dziecka w przyszłości nadal będą żółte, można pójść z nim na wybielanie. Zobacz: http://www.indexmedica.com.pl/zakres-uslug/wybielanie/
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziecko powinno odbyć swoją pierwszą wizytę u dentysty jeszcze zanim pojawią się u niego zęby. O zęby trzeba dbać od małego i oswajać dziecko z dentystą. Tutaj http://emaluszki.pl/ jest ciekawy portal parentingowy i jest tam sporo informacji o zdrowiu dzieci. Warto poczytać.
Powrót do góry
stobejczyk

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 1:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej chodzimy do dentysty jak coś nas zaboli. Pewnie dlatego w Polsce jest najwięcej próchnicy w całej Europie. Boimy się stomatologa, może dlatego kiedyś wizyta u stomatologa bolała. Tymczasem np. Klinika http://www.danecka.pl/ zapewnia profesjonalne leczenie umożliwia doskonałe i nowoczesne wyposażenie kliniki dentystycznej w aparaturę diagnostyczną - tomograf komputerowy, pantomogram, RVG, mikroskop Zeiss, jak również wysokiej klasy urządzenia do bezbolesnych zabiegów chirurgicznych i periodontologicznych. Doskonałe znieczulenia gwarantują wszystkim pacjentom komfort podczas każdego leczenia, niezależnie od stopnia skomplikowania procedur.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Nie Lut 19, 2017 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto odbywać cykliczne wizyty u dentysty. Dzięki temu będziecie w stanie przez cały czas utrzymywać uzębienie w zdrowym stanie. Akurat jeśli chodzi o wybielanie, to jestem zdania, że lepiej korzystać z takich produktów jak https://www.stylewhite.pl/pl/p/Profesjonalny-zestaw,-zel-do-wybielania-zebow-STYLE-WHITE/74 niż z mechanicznego wybielania. To sprawia, że wybielanie może być naprawdę przyjemne z stylewhite.
Powrót do góry
ort1s

PostWysłany: Pon Lut 20, 2017 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dzieckiem można iść chyba jak już pojawią się ząbki mówisz że dziecko ma ponad 2 lata to moim zdaniem spokojnie możesz już zabrać je do dentysty.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: