FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
samczek

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś próbowałam przejść na dietę ale to kompletnie nie dla mnie haha za bardzo lubię słodycze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pikaczu

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja nie lubię jak ktoś wypala z tym całym glutenem.. Jeśli nie macie celiaki to na prawdę gluten nie jest dla was żadnym zagrożeniem i nie zaszkodzi na pewno
Powrót do góry
mandari

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się jeść zdrowo, unikać cukrów i tłuszczu, prowadzę w miarę zdrowy tryb życia. Wydaje mi się że to wystarcza
Powrót do góry
kazika

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety, takie suplementy o które pytasz tylko troszkę wspomagają dietę i treningi, więc pomimo zażywania suplementu, i tak musisz się zabrać o]do roboty
Powrót do góry
kasiekfit

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszą choć niezbyt popularną dla osób lubiących szybkie efekty jest po prostu dieta i trening. Systematyczność, pot i łzy. Niestety tu nie ma dróg na skróty.
Warto skorzystać z pomocy online i np zamówić plan treningowy online
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Systematyczność to podstawa. Ale większość osób chce schudnąć szybko i efektownie.
Powrót do góry
DudziakLL

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lipoliza iniekcyjna często jest dobrą opcją na poradzenie sobie z problemami typu nadwaga. Wiem o tym doskonale, bo sama swego czasu jak miałam problemy z wagą to skorzystałam z oferty, którą znalazłam na stronie http://www.elite.waw.pl/lipoliza-iniekcyjna/ i muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z efektów.
Powrót do góry
Sprawdzana

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 2:29 pm    Temat postu: Odchudzanie Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o odchudzaniu, to zdecydowanie warto rozważać kasze wszelkiego rodzaju. Są nie tylko zdrowsze, ale i znacznie bardziej wartościowe, zawierają więcej witamin i magnezu niż ziemniaki. Moją ulubioną jest kasza manna Kupiec https://kupiec.pl/produkt/kasza-manna/ i lubię ją zjadać i na słodko i z ciemnym sosem. W wielu posiłkach zamieniłam ziemniaki na kasze i dobrze mi z tym.
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie prawda, że jak się lubi słodycze to nie można się odchudzać - można. Poza ćwiczeniami, odpowiednim regularnym jedzeniem (5 razy dziennie, nieduże porcje) warto zrezygnować z cukru. Spokojnie zastąpi go z powodzeniem słodzik. Jest słodszy od cukru, a mniej kaloryczny. Wiem że wiele osób twierdzi że jest szkodliwy a na dokładkę wywołuje np raka.Szukałem wiadomości i trafiłem tu http://www.blognazdrowie.pl/fakty-i-mity-na-temat-szkodliwosci-aspartamu/ Przeczytajcie i wyróbcie sobie sami zdanie na ten temat. Ja swojego nie zmieniam.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można zrobić też własne, domowe słodkości. Wtedy ma się kontrolę nad tym, co się je.
Powrót do góry
herex77

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz problemy, żeby schudnąć, to zwyczajnie wymień sobie podbierak wędkarski na mniejszy. Laughing Laughing http://pleciona.pl/pl/c/Podbieraki-Wedkarskie/536 Przestań łapać tłuste wieloryby. ;P
Powrót do góry
shankes

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie morduję się z pewną dietą, ale nie przynosi oczekiwanych efektów. Nie mam pojęcia, dlaczego nie ubywa mi ani grama po jej stosowaniu. Tak sobie myślę, aby spróbować jednego z suplementów ze strony http://omegatrade.pl/sliminazer-chudnij-w-dzien-i-w-nocy-czy-aby-na-pewno-nasza-redakcja-sprawdza/ . Fantastyczny mają skład i jestem pewna, że pomogą mi zredukować tkankę tłuszczową. Może osiągnę w końcu smukłą sylwetkę. Co o tym sądzicie?

Ostatnio zmieniony przez shankes dnia Pon Cze 25, 2018 10:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regularnie ćwiczenia na siłowni też są bardzo ważne. Warto więc o tym poważnie pomyśleć. Świetną ofertę ma obecnie Energym: http://www.energym.com.pl/. Są to dwa kluby fitness, które działają w Krakowie. Moim zdaniem ich oferta jest bardzo konkurencyjna.
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem od jakiegoś czasu na diecie odchudzającej i już widzę pierwsze rezultaty. Zamawiam sobie catering dietetyczny warszawski dzien i dzieki niemu udalo mi sie juz schudnąc az 7kg. Jestem bardzo szczęśliwa, bo rezultaty widze już na swoim ciele.
Powrót do góry
maxx55bt

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magiczne suplementy są tak magiczne, że jak się nałykasz to siła jest !
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

Skocz do: