FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Stoiska targowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arlacom

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 7:58 am    Temat postu: Stoiska targowe Odpowiedz z cytatem

Arla jest zespołem fachowców trudniących się tworzeniem stoisk targowych. Arla jest fachową ekipą ekspertów w zakresie wykonywanych usług. Realizowane przez nas kramy są efektem stałego dopasowywania proponowanej oferty do wymogów klientów.Nasza zabudowa zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.
monikabert90

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wyjeżdżamy z naszą firmą na targi kilka razy w roku. Uważamy, że jest to świetny sposób promocji i reklamy naszej firmy Wink Już od wielu lat współpracujemy z firmą https://www.retio.pl/, gdzie zamówiliśmy nie tylko kompletne stoisko wystawiennicze,ale co roku zamawiamy też różne materiały, np teraz kupowaliśmy u nich nowe stojaki na ulotki i plakaty oraz standy reklamowe. Materiały od nich są wysokiej jakości, a cenowo wypadają naprawdę ok Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maycek

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku nie brakuje firm specjalizujących się w projektowaniu i budowie stoisk handlowych. Ze swojej strony mogę polecić firmę http://bpz-expo.pl/ działającą na rynku wiele lat i mogącą poszczycić się ciekawym portfolio. Z jej oferty bez wątpienia warto jest skorzystać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pola909

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybór należy do Ciebie
Powrót do góry
plavka

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę że poza standardowymi smyczami i ulotkami warto postawić jeszcze na bardziej wartościowe gadżety takie jak te torby http://www.izisport.pl/produkty.html albo pokrowce. Taka reklama na pewno wzbudzi większe zainteresowanie firmą
Powrót do góry
Maciek390

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stoiska targowe powinny zwracać na siebie uwagę! Powinny być uporządkowane, atrakcyjne wizualnie i zainteresować potencjalnego klienta. Ja zawsze staram się, żeby było na nich dużo potrzebnych informacji. Na każde targi zabieram ze sobą stoliki, akcesoria, stojaki reklamowe, flagi, roll up i parę innych gadżetów. Jeśli chodzi o stojaki to mogę polecić świetną Spółdzielnię SIP Krosno, która oferuje takie właśnie akcesoria. Na ich stronie można sprawdzić szczegóły oferty http://sip.krosno.pl/. Jestem bardzo zadowolony z obsługi, polecam!
Powrót do góry
nawicia

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że sporo tutaj ciekawych propozycji.
Powrót do góry
Hoamuoigio

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 5:27 am    Temat postu: Thanks Odpowiedz z cytatem

Please treat each other well. Everybody has difficulties that we have to overcome, do not know later but how to live each day happily.
Powrót do góry
Hoamuoigio

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 5:33 am    Temat postu: Thanks Odpowiedz z cytatem

Thank you for sharing this exciting resource with me and the world. instagram Wish you always luck instagram photo size
Powrót do góry
tatanka

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyjazdach na różnego typu targi i wystawy branżowe, koniecznie należy pomyśleć o zaopatrzeniu się w specjalne katalogi z ofertą firmy.
Elegancko wyglądają katalogi szyte, na przykład takie jak te: https://web-to-print.pl/katalogi-szyte/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: