FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wesele - Warszawa i okolice
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
teresa30

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 8:56 am    Temat postu: Wesele - Warszawa i okolice Odpowiedz z cytatem

Znacie jakieś sprawdzone miejsca w Warszawie lub okolicy gdzie zorganizować większe wesele?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paatryk190

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybrałbym miejsce w okolicy Warszawy, głównie ze względu na niższe koszty. Odpowiednich miejsc na większe wesele są tam dziesiątki, wart uwagi jest zwłaszcza Hotel Afrodyta http://www.afrodytaspa.pl/wesela - sprawdziłbym go w pierwszej kolejności, to jedno z bardziej eleganckich miejsc pod Warszawą.
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś z was szukał sali na wesele w łodzi to bardzo fajne jest Venge na tomaszowskiej. Super klimat no i jedzenie rewelacja!
Powrót do góry
Grzybiok

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezły pomysł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Igly

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za info. Właśnie szukam jakiejś sali!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MacieX822

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie jeszcze hotel https://www.hotelponiatowski.pl . Jest tam cudowna sala mieszcząca do 250 osób. Bardzo elegancka, idealna na wymarzone wesele. Również hotel może wam zagwarantować noclegi oraz takie atrakcje jak barman na weselu, fotobudka i inne. Hotel ten mieści się ok 10km od Warszawy w bardzo ustronnym miejscu
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwróćcie tylko uwagę na to, że jednak w tym dniu i tak będziecie mieć dużo stresu, więc warto wszystko zapiąć na ostatni guzik, by w czasie wesela wyszło jak najmniej rzeczy, które mogą Was obciążać. Właśnie dlatego warto decydować się na takie miejsca jak sala weselna pod Warszawą, gdzie macie pewność, że wszystko będzie tak, jak należy. To najrozsądniejsze rozwiązanie.
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś z was szukał w Łodzi - to bardzo bardzo polecam Venge na ul. tomaszowskiej Smile
Powrót do góry
OrzełBiały

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie przyjęć weselnych w Warszawie, chciałam zaproponować dobrego fotografa www.mimofoto.pl. Oprócz standardowej fotografii organizują foto i gif budkę wraz z animatorem i mnóstwem gadżetów, naprawdę fajne atrakcje na wesele.
Powrót do góry
bax

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 2:56 pm    Temat postu: wesele miejsca Odpowiedz z cytatem

a ja szukam gospodarstwa agroturystycznego ze stodołą na imprezę. Wie ktoś cos?
toyat

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 3:28 pm    Temat postu: Moi kochani... Odpowiedz z cytatem

...mam pytaneczko tyczące się wesela i liczę na to, że mi pomożecie. Mianowicie, czy Waszym zdaniem powinno się wypożyczać na wesele barmana? Takie rozwiązanie znalazłem w artykule na http://www.stylowe-porady.pl/, podpytałem znajomych i rzeczywiście coraz więcej osób organizuje pokaz barmański na swoim przyjęciu weselnym. Będę bardzo ciekaw Waszych komentarzy...
Powrót do góry
tunczyk

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej w temacie atrakcji na ślub i wesele to mogę wam polecić fotobudki świetna sprawa. U nas sprawdziła się bardzo fajnie goście byli zadowoleni, rodzice na początku trochę kręcili nosem ale okazało się, może to był strzał w dziesiątkę dla młodych gości. Ofert jest naprawdę sporo na rynku zobaczcie na przykład tam http://www.imprezowyraj.pl/ mają super wybór dodatków do takiej fotobudki.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 12:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłam na weselu jako gość w Venge w Łodzi i muszę powiedzieć, całkiem przyjemny lokal z dobrym jedzeniem miłą obsługą, jeśli z pod Łodzi jesteście to mozecie tu spokojnie zorganizować swoje wesele.
Powrót do góry
DanielaMT77

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie szukajcie niczego w samej Warszawie, takie wesele kompletnie będzie pozbawione uroku. Warto poszukać sali jak ta http://www.willazagorze.pl/pl/wesela-okolice-pod-warszawa.html czyli hotel Willa Zagórze położony w okolicach Warszawy. W spokojnym, zielonym miejscu. Sale mają bardzo elegancką, na pewno wam się spodoba. Zdjęcia nawet nie oddają całego uroku, trzeba przejechać się na miejsce Wink
Powrót do góry
Justitta

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia jaka okolica wchodzi w grę, ja polecam Salę weselną pod Aniołami.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: