FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wigilia firmowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frykas

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, czy wycieczka to jest najlepszy pomysł - tu chodzi raczej o wspólną integrację w jednym miejscu
MirekJ

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszej firmie to od kilku lat idą na łatwiznę i robią wigilię w firmie w czasie pracy. Trochę trudno jest poczuć atmosferę będą ciągle w tych samych ścinach, gdzie się pracuje.
magda906

PostWysłany: Wto Gru 13, 2016 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie tez każdy z nas przynosi coś na poczęstunek i siadamy we własnym gronie w trakcie pracy. Sama uwielbiam eksperymenty i co rok przynoszę coś extra. Teraz padło na śledzie z rodzynkami - zaskakujące połączenie, będzie mega.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Joasia0808

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja taką imprezę organizowałam w hotelu Forum w Lublinie ! Było bardzo fajnie smacznie i wszystkim uczestnikom bardzo się podobało. Kuchnię mają rewelacyjną a każda potrawa jest odpowiednio dosmakowana.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takie okazje na pewno warto upiec jakieś ciasto. Moim zdaniem świetnie sprawdzi się orzechowiec. Przepis znajdziesz w sieci a niezbędne składniki kupisz w internecie, na przykład tutaj: http://naturo.pl/orzechy-i-bakalie. Jestem pewna, że goście będą zachwyceni.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podoba hotel Forum w Lublinie, a poza tym ma ł adny wystrój, dobre jedzenie, obsługa też okej. Fajne miejsce na lunch
firmowy oraz na każda konferencję!
Powrót do góry
Kaś89

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2017 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie catering na taką okazję, to podstawa, najlepiej, aby był ze sprawdzonego miejsca i koniecznie niech będą to typowo świąteczne potrawy, aby pracownicy faktycznie poczuli wigilijną atmosferę i dobrze się bawili, dzięki czemu nawiążą się między nimi fajne relacje. W moim mieście, dokładniej jest to Lublin, pracuję w niewielkiej prywatnej firmie i takie właśnie wspólne świętowanie, to u nas punkt obowiązkowy, a dzięki temu super się wszyscy dogadujemy.
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio wszelakie jakieś firmowe wyjścia na obiady czy właśnie wigilie urządzamy w Salto na wilczej. Naprawde świetne jedzenie tam mają no i wystrój super!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: