FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dobry dentysta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daniel1

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Od tygodnia boli mnie ząb i szukam dobrego dentysty w krakowie . Czy możecie kogoś polecić? Z góry dziękuję wam za pomoc, gdyż nie znam się za dobrze na tym mieście, a tego typu informacje mogą być bardzo pomocne. Z góry dziękuję jeszcze raz. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rowerowaholandia

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dobrego dentystę wybrałem na podstawie opinii zamieszczanych w Internecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Antoni21

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się zastanawiać, sprawa jest jasna. Jeśli chcecie mieć zdrowe zęby, to musicie cyklicznie odwiedzać stomatologa. Ja bym postawił na odpowiedni wybór placówek takich jak https://www.adent.com.pl/zakres-uslug/protetyka/licowki-porcelanowe/ bo daje Wam to pewność, że leczenie zostanie przeprowadzone w odpowiedni sposób. Powinniście położyć na to większą uwagę, bo temat jest bardzo istotny.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o zęby dziś już nie jest niczym wyjątkowym. Chcemy mieć zdrowy i piękny uśmiech. Szukamy dobrych specjalistów z doświadczeniem i odpowiednim podejściem do pacjenta. Na dalszy plan schodzi koszt takiej wizyty, jeśli tylko wiemy, że będziemy zadowoleni z efektu. Ja znalazłem gabinet, gdzie usługa jest na najwyższym poziomie przy zachowaniu przyzwoitych cen https://premium-clinic.pl/
Powrót do góry
KrzysztofStol

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zna ktoś dobrego periodontologa z Poznania? Sprawa jest trochę pilna..
Powrót do góry
EmmiliaF

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry dentysta musi pracować oczywiście na odpowiednim sprzęcie. Jeżeli macie swoje gabinety to będziecie musieli się takimi rzeczami zainteresować. Zobaczcie sobie tu może ofertę od https://rokodent.pl W tym miejscu będziecie mogli w takie rzeczy się zaopatrzyć.
Powrót do góry
Maksymilian115

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu potrzebowałem wyrwać ósemki, które wyrosły mi na górnej stronie uzębienia. Niestety nie należy to do przyjemnych zabiegów, więc zdecydowałem się na ofertę specjalistów z https://medental.pl/. Wszystko poszło oczywiście bezboleśnie Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: