FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dobry dentysta
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bromba

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 7:13 pm    Temat postu: Dobry dentysta Odpowiedz z cytatem

No właśnie, jak poznać dobrego dentystę? Ja wybrałam swojego na podstawie wielu czynników. Po pierwsze, ma dobre nastawienie, zawsze potrafi mnie rozchmurzyć i zrelaksować przed wizytą. Po drugie, najbardziej boli mnie zawsze... zastrzyk znieczulający. Po kolejne nie miałam jeszcze żadnej komplikacji po zabiegu. Jeśli też chcesz takiego wspaniałego dentystę, kliknij tu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lis12

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 6:15 pm    Temat postu: rtg zębów Odpowiedz z cytatem

A czy robiliście już kiedyś rtg zębów? Jaki gabinet do tego polecacie w Krakowie? Ja niedaleko swojego mieszkania mam ten http://3gdentist.eu/oferta/diagnostyka/rtg-panoramiczne . Czy ktoś z Was kojarzy to miejsce?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stefan829

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój dentysta też jest bardzo fajny. Myślę że czasy zadufanych lekarzy już minęły
Sylwiiia

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sa gabinety ktore maja jakies standardy. Do takich na pewno zalicza sie Dental-Design w Pruszkowie. U nas całą rodziną leczymy u nich zeby i wszystko jest w najlepszym porzadku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
maniomaniura

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja boję się chodzić do dentystów... To jest jakaś masakra u mnie.
Powrót do góry
argon

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, dentofobia to problem wielu dorosłych, ale da się ją przezwyciężyć.
maciekk

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostawiam Wam - kontakt do Miserante Dental we Wrocławiu. Moim zdaniem dentyści doskonali! Po latach wybrałem się w końcu do stomatologa. Do naprawy było naprawdę sporo. Smile Jednak jakość wykonania usługi oceniam bardzo wysoko. Koszt był bardzo rozsądny, a wizyty były... Wręcz przyjemne. Panuje tam dobra atmosfera.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słusznie, warto podkreślić, że w takich kwestiach nie powinno się decydować na wizyty w niesprawdzonych gabinetach. Chodzi przecież o Wasze zdrowie. Najlepszym wyborem będą takie gabinety jak Bianco. W http://bianco.eu.com/ możecie zobaczyć, dlaczego powinniscie wybrać właśnie takie rozwiązanie.
Powrót do góry
savi

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... No nie da się ukryć, że wybór dobrego stomatologa to nie łatwe zadanie. Wszystko przez ilość tego typu gabinetów, które w ostatnim czasie powstałe. Ale z drugiej strony zawzięta konkurencja powoduje zwiększanie się poziomu obsługi, wic nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło Smile

Ja właśnie poszukuję jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego gabinetu na ternie śląska (najlepiej w Katowicach, ale wcale nie jest to warunek konieczny). Szczególnie się dla mnie liczy fakt, żeby potrafili odpowiednio podejść do dzieci, bo moje dzieco niechętnie chodzi do dentysty. Ale oczywiście doświadczenie i innego rodzaju kwestie jak bezpieczeństwo też są dla mnie bardzo istotne...

Póki co popytałam trochę znajomych i polecali na przykład ten gabinet stomatologiczny http://smok-dent.pl/ Co o tym myślicie? Czy ta oferta jest Waszym zdaniem warta uwagi? Co prawda nie jest w Katowicach, tylko w Łaziskach Górnych, ale może warto się przejechać? Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym Smile
Kmieciu

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem na etapie szukania kogoś nowego, z poprzedniego nie jestem do końca zadowolony i na razie znalazłem http://veronadent.pl/, czy ktoś może kojarzy ten gabinet stomatologiczny? Nie chciał bym zaliczyć kolejnej wpadki więc pytam o jakieś opinie, może akurat ktoś z Was miał już z nimi do czynienia i może się w tej kwestii wypowiedzieć
Powrót do góry
borowiec

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama była u świetnego dentysty nie wiem jak się nazywał musiałbym sobie to sprawdzić zapytać się jej ale jak chcesz wiedzieć więcej toprzejdź do ofertytej kliniki bo to tam było.
Powrót do góry
paniGlupptak

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne dzięki, na pewno mi się to przyda Smile
Powrót do góry
Orzełka

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam tą klinikę z Pruszkowa: Dental - Design Jaworska, a zwłaszcza dr Szypulską - na stronie https://www.dental-design.com.pl/ jest podany cennik więc można sobie mniej więcej zaplanować jaki budżet musimy przeznaczyć na daną wizytę Smile
Powrót do góry
Gryfek

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy korzystacie może z jakiś stron by umawiać się do dentystów ? Ja mam z tym problem, bo dużo pracuje i nie mam czasu w ciągu dnia, znalazłem stronkę https://www.dentystagdynia.pl/, kojarzycie może ? Chętnie wysłucham jakiś opinii bo chciałbym mieć coś sprawdzonego, a oni wyglądają jakby mieli szeroką bazę specjalistów, z góry dzięki za opinie
Powrót do góry
jamer

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry dentysta to tylkoo prywatnie !
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: