FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Usługi bhp

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dudek20

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 2:18 pm    Temat postu: Usługi bhp Odpowiedz z cytatem

Jakie znacie firmy zajmujące się pełną obsługą bhp w tym: dokumentacjami, doradztwem i szkoleniami bhp? Szukam jednej profesjonalnej firmy, która się tym wszystkim zajmuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karolgrzelak10

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest łatwo znaleźć taką firmę, spośród obecnych na rynku. Jest jednak firma bhp consulting , która powinna być idealna do twoich potrzeb. Szkolenia bhp są na wysokim poziomie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
graczu

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że jednak zdecydowanie lepiej jest popytać o to znajomych. Inaczej może być ciężko...
lechoslav

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znacie jakieś takie szkolenia przez internet? żeby nigdzie nie chodzić?
erabev

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam namiary na sprawdzoną firmę, która zajmuje się kompleksowo tematem BHP. Polecam http://www.bhplexis.pl/ ze Szczecina.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shsish

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nietety ale firmy zajmującej się tym wszystkim nie znam...
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem w jakiej branży pracujesz, ale dobrze jest też znaleźć firmę, która dostarczy Ci różnego asortyment związany z tematem BHP. Ja mogę zostawić Ci namiar na firmę Narzedziak24. Mają dobre ceny. A teraz np. ochronne obuwie zimowe w dodatkowej promocji https://www.narzedziak24.pl/ochrona-bezpieczenstwo/buty-robocze/zimowe.html. Rzuć sobie okiem.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak zgadza się, że dobra firma to podstawa przy takich szkoleniach, wiele razy spotkałem się z faktem gdzie firma szkoleniowa po prostu olewała swoje obowiązaki, jednak w ostatniej pracy, przeszedłem przez szkolenie bhp z firmą http://bhpzglowa.pl/ i byłem zadowolony bardzo z dokładności i rzetelności jakim się wykazała Pani prowadząca szkolenie. Moim zdaniem te szkolenia są bardzo ważne, bo każdy powinien wiedzieć jakieś podstawy z bezpieczeństwa w funkcjonowaniu w pracy
Powrót do góry
luzny1983

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usługi BHP to dla mnie są takie głupoty że głowa mała... Nie rozumiem kto z tego korzysta w ogóle...
ranger

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w firmie obowiązki pracodawcy względem przepisów bhp i ppoż załatwia http://gpsbhp.eu. Dotyczy to szkoleń- wstępnych i okresowych, czy też tworzenie ocen ryzyka zawodowego. Ponadto zapewnioną mamy obsługę ppoż w budynku - przegląd gaśnic, przeprowadzanie próbnych ewakuacji itd. W swojej 5 letniej działalności mieliśmy tylko jeden wypadek przy pracy i to nie tyle z naszej winy, a raczej roztargnienia i pośpiechu pracownika.
Powrót do góry
netefix

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ciekawą ofertę znajdziesz na https://www.seka.pl/oferta/uslugi-bhp-i-ppoz/audyty-systemow-zarzadzania/. Wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakośćią usług, dlatego warto tam zerknąć.
Powrót do góry
DLis

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym poszukał raczej tych w okolicy siedziby firmy, bo tu na forum to będą podane z całego kraju. A to się chyba nie opłaca.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: