FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
dobre jedzenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamyl87

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, moim zdaniem dobre jedzenie to zdrowe jedzenie. Ja staram się odżywiać zdrowo i eko. Ostatnio moim ulubionym produktem jest to https://zakreconysloik.com.pl/przyprawy-ekologiczny-bulion co sądzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Abel65

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam różnego rodzaju pizze. Raczej nie stawiam na zdrową żywność, bo wszystko szkodzi.
___
auto detailing warszawa
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja raczej nie zamawiam jedzenia do domu, jeśli już mam coś zjeść to zdecydowanie wolę na mieście. A bywa że często kończę późno pracę, więc zawsze idę do swojej ulubionej restauracji Akademia. Tam wiem że zjem pożywny posiłek w eleganckim miejscu. Nieraz mąż też mnie zaprasza na romantyczną kolację we dwoje. Po co zamawiać do domu jak można w eleganckim miejscu też coś zjeść.
Powrót do góry
Gebhard12

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wole zrobić sobie samemu jedzenie niż kupować w restauracjach.
____
przyjęcia okolicznościowe Białołęka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
murarz57

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że warto się odżywiać zdrowo, dużo owoców, jarzyn. Ale co ze słodyczmi, nie tylko dzieci za nimi przepadają. Sam, często lubię przegryź coś słodkiego. Chyba wreszcie znalazłem rozwiązanie. Zobaczcie tu https://www.bee.pl/9026-slodycze-i-przekaski Pierwsze które mi się rzuciły w oko to lizaki, które uwielbia syn. Tu propozycja lizaków bezglutenowych czyli dużo lepszych niż te popularne w naszych sklepach. A ja mam zamiar spróbowac sezamiki z żurawiną bezglutenową. Coś mi się wydaje że często bęę tu zaglądać.
Powrót do góry
DominikaD28

PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre jedzenie to podstawa zdrowia i chęci do pracy, dlatego polecam jeżeli sama nie masz fajnych pomysłów na sprawdzenie propozycji od Sprawdzona Kuchnia skąd ostatnio również wzięłam pomysł na ciastka owsiane z czekoladą zobacz przepis także mam nadzieję, że Ci również przypadnie do gustu i posmakuje.
Powrót do góry
Maleńka65

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma nic lepszego niż catering któremu się ufa...Czasami jednak wolę sama coś upichcic za pomocą takich patelni jak patelnie indukcyjne Dobry sprzęt to podstawa, pamiętajcie!
Powrót do góry
lola1

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama staram się gotować dla swojej rodziny ale wiadomo czasem człowiek ma ochotę wyjść na jakieś pyszne jedzonko Smile
Natomiast piekę zawsze sama, nigdy nie zmawiam ciast Smile ostatnio kupiłam sobie opakowania na muffiny i zrobiłam ich chyba z osiemdziesiąt :d dzieciaki do szkoły nosiły Very Happy poniosło mnie ;D
Powrót do góry
drim33

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja polecam https://grand-house.pl/restauracja/, bardzo fajna restauracja nieopodal Krakowa
kwadron

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jednak co domowe jedzenie, to domowe Smile najbardziej smakuje mi kuchnia mojej żony - dużo zup, mięsa pod każdą postacią. Ostatnio żona robi makarony pod każdą postacią - sałatki, zapiekanki, makarony z sosami typu klasyczne spaghetti arrighi z parmezanem, to jest to! Smile taką kuchnię lubię!
Powrót do góry
Janus54

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o jedzenie to myśle, że domowe zawsze bedzie najlepsze i nic i nikt tego nie pobije.
____
http://freebanking.pl/porady/dlaczego-nie-powinienes-unikac-komornika-zagrozenia-konsekwencje/
Powrót do góry
Gretta

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to mimo wszystko najbardziej lubie domowe jedzenie. A że lubie też gotować, to mogę sobie sama pyszne dania przygotowywać. Ostatnio mam fazę na ciasta i to takie już wypasione. Mam świetne dekoracje cukiernicze od http://www.sklep.savpol.pl zaskakuje niejednego w rodzinie.
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem u siebie w firmie odpowiedzialna za szkolenia. Robimy szkolenia pracownikom co jakis czas. Zawsze zamawiamy catering na ten dzień, bo to też bardzo ważne. Korzystamy zawsze z firmy Catering Arts.Przygotowują bardzo smaczne posiłki!
Powrót do góry
jakubik

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smacznie i zdrowo trzeba jesc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mared434

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chceceie zadbać o żywienie Waszych dzieci w szkole, to sprawdzcie oferte http://eduservice.pl/ .
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13

Skocz do: