FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
co do picia?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawelek77

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anna_em napisał:
Ja uwielbiam kawę, więc zawsze z rana piję mocne espresso na pobudzenie. W ciągu dnia piję drugą kawę, ale słabszą i z mlekiem. Szczególnie lubię z dobrze spienionym mleczkiem. Często też serwuje taką gościom.

Moja lepsza połówka ma problemy z trawieniem laktozy, ale jednocześnie jest wielką entuzjastką kawy z mlekiem. Bez mleka nie ruszy jej po prostu. Takie geny się trafiły, cóż poradzić – ale hej, jest w większości, bo jakieś grubo ponad 3/4 ludzkości też nie trafi laktozy Razz. No ale od niedawna przestał to być problem. Znaleźliśmy suplementy zawierające laktazę, tj. enzym, który trawi laktozę. Po spróbowaniu paru różnych ofert zatrzymała się na dłużej przy tych: https://www.lacto-joy.pl/ . Powodów jest parę. Oczywiście są praktyczne – to największa dawka, a że laktazy przedawkować się zwyczajnie po prostu nie da, to czemu nie. Po dwa, to nie tyle tabletki, co takie fajne gumy do żucia, do tego w takim fajnym opakowaniu, że nie ma tej całej stygmy „hej, napiję się kawy, ale wcześniej daj mi popić moje tabletki na moją totalnie-nie-chorobę”. Wiadomo, skuteczność medyczna to jedno, ale nie wolno zapominać też o utylitaryzmie społecznym ; ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
galeon

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2018 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to lubię wszelkie soki i napoje Tymbarka. Od lat kupuję i jakoś się przywyczaiłem do jakości tej marki. Z soków w kartonie moim faworytem jest pomidorowy. Pycha.
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też lubię soki i najchętniej kupujemy Caprio w dużym kartonie, 2 - litrowym. Czarna porzeczka albo multiwitamina to nasi faworyci. Mi akurat bardzo odpowiada ten smak, a i dzieciaki też chętnie piją.
Powrót do góry
tomas123

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

woda jest najlepsza
Powrót do góry
wusina4

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kawa, zielona herbata, woda z owocami, świeżo wyciskane soki albo owocowo-warzywne smoothie Smile
Powrót do góry
bene

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też najbardziej odpowiada woda z owocami, nie jakaś tam bardzo wydumana ale zwykła warszawska kranówka z plasterkami cytryny, truskawkami, pomarańczą, zleży co mam pod ręką, latem dodaję jeszcze miętę żeby była bardziej orzeźwiająca
Powrót do góry
tomekfit

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 2:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuję się pod zdrowymi sokami i koktajlami dwoma rękami. W końcu to najzdrowszy i najszybszy sposób na transportowanie witamin i mikroelementów. Jeśli nie macie pomysłu na przepis, wpiszcie po prostu smoothie blender i znajdziecie naprawdę sporo pysznych i niedrogich pomysłów na co dzień.
Powrót do góry
terlesia

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja piję dużo wody i soki też ostatnio mi posmakowały. Wcześniej to nawet pomidorów nie lubiłam za specjalnie jeść, a teraz to sobie te malutkie często podjadam no i piję sok pomidorowy od fortuny.
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może soki naturalne?
Powrót do góry
cubanka

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, soki naturalne woda i elektrolity do picia to podstawa, dzieki elektrolitom wspomagasz prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu a najważniejszymi elektrolitami są magnez, potas, sód oraz chlorki.
Powrót do góry
nikolaaa

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kawa, herbata, woda, soki owocowe, smoothie - tak żeby nie było nudno i żeby dostarczyć organizmowi wszystkiego, co potrzebuje
Powrót do góry
donka

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klientom również trzeba zapewnić napoje w firmie. Mozna zamówić takie z logo firmowym, co będzie wyglądało bardzo profesjonalnie. A jako gadżet można rozdawać np bidony - http://www.freshdrink.pl/pl/produkty/bidony,10028 Też oczywiście z logo. Zaraz wiosna, lato więc każdy na pewno milo przyjmie taki podarunek Smile
Powrót do góry
KasikMos

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W domu często piję soki, ale w pracy stawiam tylko na wodę. Mamy w firmie dystrybutor od http://kk-dystrybucja.pl/ i woda jest naprawdę pyszna Very Happy No a wiadomo, w pracy to właśnie woda jest najlepsza.
Powrót do góry
Kama76

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiesz o Yerba Mate https://www.czasnaherbate.net/yerba-mate-c-73.html Jeżeli o mnie chdozi, to działa o wiele lepiej niż kawa, a do tego ma unikatowy aromat i smak. Także idealnie sprawdza się w formie prezentu.
Powrót do góry
piter11

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do picia polecam http://iwoniczanka.pl/, ponieważ jest w zwrotnej, szklanej butelce co dobrze świadczy o organizatorze, gdyż coraz więcej osób jest świadomych ekologicznie. W dodatku zgrabna butelka dobrze prezentuje się na stole a kapsel twist off nie nastręcza problemów z konsumpcją.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: