FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Coś dla biznesmana
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
behik

PostWysłany: Pon Paź 26, 2015 10:39 am    Temat postu: Coś dla biznesmana Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś eleganckim facetem i Twoja praca również wymaga od Ciebie nienagannego wyglądu musisz koniecznie poznać nasz sklep i asortyment jaki posiadamy, sprawdź sam jakie piękne i nowoczesne mamy torby męskie na sklep.solier.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alibaba2

PostWysłany: Wto Paź 27, 2015 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biznesmenem kazdy chcialby byc ale robic to nie ma komu ha Very Happy A Torby bardzo solidne !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Paź 27, 2015 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wittchen ma też całkiem niezłe torby męskie. Kolega zawsze tam kupuje.
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Pią Paź 30, 2015 9:52 am    Temat postu: podróż biznesmena Odpowiedz z cytatem

A co robicie gdy siada wam auto, a trzeba na dniach jechać służbowo, na drugi koniec Polski? Mnie się zdarzyła taka sytuacja i trzy dni przed wyjazdem klapa. Myślałem że zostaje mi pociąg. Ale żona znalazła stronę https://dworzeconline.pl/info/podroze/wyszukaj-polaczenie Bez problemu znalazłem bezpośrednie, wygodne połączenie, bilet załatwiłem przez telefon i nawet chyba mnie ta podróż wyniesie taniej niż samochodem.
Powrót do góry
Kicamba

PostWysłany: Nie Lis 01, 2015 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biznesmen powinien też zadbać o swój wygląd, czyli odpowiednie ubranie i dodatki. Bo gruby portfel to nie wszystko Wink
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Sro Sty 20, 2016 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam sobie myślę, że każdy biznesman powinien przede wszystko coś sobą reprezentować, nie mniej jednak, zawsze jest lepiej odpierany, jeżeli na spotkanie przyjdzie z ładną aktówką niż z plecakiem. Moim zdaniem fajnym wyborem mogą być też torby męskie na ramię . Te które oglądałam w Brytyjce prezentują się świetnie, a do tego ich zakup nie wiąże się z dużym wydatkiem.
Powrót do góry
robokop

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biznesman i biznesmwomen powinni zainwestować w odpowiedni elegancki, biznesowy telefon, ciekawą i nie drogą propozycją jest np. nowy model od Telefunken Echo - http://www.agito.pl/telefon-telefunken-echo-czarny-zloty-echobkgd/pd/D6J3D3BBM/ .
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duży wybór galanterii dla mężczyzn jest też tutaj: http://domodi.pl/torby-i-plecaki/torby-meskie . Można tam znaleźć torby w różnych fasonach, skórzane i nie tylko. Co kto lubi Smile
Powrót do góry
magda906

PostWysłany: Nie Paź 16, 2016 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Galanteria taka męska jest wyjątkowa w sieci. Takie skórzane torby męskie super od Paola Peruzzi widziałam w mironti.
Powrót do góry
Nauzea

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne modele toreb na tez Witthen sklep Smile

Ostatnio zmieniony przez Nauzea dnia Czw Mar 02, 2017 1:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gonzo123

PostWysłany: Czw Lut 23, 2017 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doradzacie odpowiednie ubrania, gadżety. Ja z kolei chciałbym polecić kurs ze szkoły http://www.szkolatrenerow-ster.pl/. Mój znajomy ukńczył tam kurs trenerski, jest bardzo zadowolony. Myślę, że warto inwestować w rozwój osobisty.
Powrót do góry
mariola685

PostWysłany: Sob Lut 25, 2017 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może pomyśl o zakupie torby skórzanej , takie torby sprawdzają się rewelacyjnie w różnych przypadkach. Jako prezent też będą ideale. Ja osobiście bym kupiła następne sobie takie, bo teraz są bardzo modne.
Powrót do góry
Urlynda

PostWysłany: Sob Lut 25, 2017 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że biznesmen powinien mieć świetny telefon. Na pewno tego Samsung galaxy J3 mógłby bez wstydu użytkować ktoś na poważnym stanowisku http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/samsung-galaxy-j3-2016/SA-H-T1110.phtml pomyślcie o tym, panowie Wink
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym raczej postawiła na jakiś zabawny gadżet. Polecam Ci odwiedzić stronę Printerrier: https://printerrier.com/. Mają bardzo duży wybór akcesoriów, które na prezent nadadzą się idealnie. To między innymi kubki do kawy czy etui do telefonu. Wielkim plusem są też dostępne na tych akcesoriach nadruki.
Powrót do góry
cemoda

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo elegancko prezentują się też sztyblety męskie. A na Ceneo jest z czego wybierać Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: