FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Inwestycja w auto
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roli

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak najbardziej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bene

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyna inwestycja w auto jaka się opłaca i momentalnie zwraca to montaż zestawu Optima, tu możesz to przeliczyć http://optimagas.com/kalkulator-oszczednosci dokładnie, rocznie po montażu takiego zestawu można zaoszczędzić na kosztach paliwa nawet 5tys
Powrót do góry
haerk21

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam samochód dość stary, wiekowy już. Inwestuję w niego ciągle. Ostatnio na ten cel musiałem wyłożyć sporą sumę pieniędzy i z pomocą przyszła mi Pożyczka. Szybko, profesjonalnie, bez zbędnych formalności.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja miałam ostatnio niezłe zdarzenie i jeden gościu uszkodził mi drzwi od autka. Strasznie mnie wystraszył na szczęście wszystko się dobrze skończyło, znalazłam odpowiednie drzwi. Jeszcze nie wiem, kto mi je dostarczy ale myślę że skorzystam z usług kurierskich tej firmy https://www.pogotowiepaczkowe.pl/. Słyszałam, że są solidni, części u nich są bezpieczne i dostarczają je ekspresowo. A co fajne ceny są naprawdę przyzwoite.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam nawet bardzo stary samochód, bo jest to duży fiat, który udało mi się kupić rok temu i który jest moim oczkiem w głowie. Niestety nie znam się za dobrze na samochodach, ale staram się dużo czytać. Chciałbym zamontować w nim hak holowniczy, żeby mógł mnie ktoś odholować w razie czego. Wcześniej myślałem, że mogę sam to od tak sobie zrobić, ale tutaj https://adamot.pl/blog/badanie-techniczne-haka-rejestracja-legalizacja/ przeczytałem, że muszę sprawdzać stan techniczny haha, zarejestrować go. Orientujecie się czy to prawda?
Powrót do góry
wiatrah

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haerk21 napisał:
Ja mam samochód dość stary, wiekowy już. Inwestuję w niego ciągle.

Tak to już jest z samochodami Wink Ja ostatnio zainwestowałem w wyciszenie drzwi w samochodzie, bo wkurzał mnie ten szum na autostradzie szczególnie. Fakt, że trochę to kosztuje ale moim zdaniem warto.
Powrót do góry
napox

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zamierzacie zainwestować w auto polecam sobie wejść na www.autofelgi.biz.pl i poczytać sobie np. o tym jak najlepiej dobrac felgi do swojego auta i dodatkowo jak je pielegnowac mi te informacje znacznie pomogly.
Powrót do góry
plavka

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje że da się na prawdę dobre nowe auto kupić w niezłej cenie, teraz oglądałam w Peugeocie niektóre modele bo jest wyprzedaż rocznika i na prawdę spore obniżki mają
Powrót do góry
Kabat

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o moją inwestycję w auto, to staram się zawsze kupować jak najlepszej jakości części samochodowe, które kupuję zawsze na miejscu. Ostatnio np. czytałem artykuł na stronie www.autofelgi.org, w którym polecano zakupy u sprawdzonego sprzedawcy w swojej okolicy, niż przez internet. Dzięki temu mamy możliwość wykonania od razu szczegółowych pomiarów komputerowych, które określają, czy dana część dobrze pasuje do naszego samochodu.
Powrót do góry
Andrzej66

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno zacząłem współpracować z firmą zajmującą się profesjonalną kosmetyką samochodową http://wowdetailing.pl/ . Jak na razie byłem u nich dwa razy i byłem bardzo zadowolony z efektów. Miałem bardzo zniszczoną tapicerkę, a po wizycie wyglądała jak nowa! W dodatku całe auto zostało wypolerowane, a drobne rysy i obtarcia usunięte. Polecam ich usługi.
Powrót do góry
goldnails

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uff na szczęście mam męża mechanika hehe
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 10:55 am    Temat postu: Pytanie o samochód Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, moi drodzy, a ja natomiast mam pytanie tyczące się odnośnie samochodów i mam nadzieję, że mogę liczyć na Waszą pomoc. Mianowicie chodzi o to, że chciałbym zmienić swojego dotychczasowego ubezpieczyciela. W tym roku ubezpieczyciel bowiem negatywnie mnie zaskoczył i w dosyć drastyczny sposób podwyższył moją składkę. W związku z tym chcę zmienić ubezpieczalnię i wpadła mi w oko ta firma- http://www.mtu24.pl/. To jest część Ergo Hestii, więc nie obawiam się, że mogę mnie oszukać.Niemniej, chciałbym poznać Wasze zdanie na jej temat. Z góry dzięki i miłego weekendu życzę.
Powrót do góry
playskin

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od lat ubezpieczam sie w Axa i jestem zadowolona

redirected here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tiktu

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niefortunne sformułowanie. Samochód warto po prostu mieć, a nie inwestować w niego Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: