FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
nowy wygląd kuchni
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
judyta532

PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 2:30 pm    Temat postu: nowy wygląd kuchni Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, jestem w trakcie remontu mojej kuchni. Na razie jest to na etapie podstawowym tzn, wszystkie części, rury są wymieniane. Jednak do następnego tygodnia muszę zdecydować i zamówić meble/ płytki . Z tym pierwszym na szczęście już sobie poradziłam jednak co do płytek nie jestem pewna. Spędziłam już bardzo wiele czasu na poszukiwaniach i chciałabym ten temat zamknąć , ostatnio natrafiłam się na takie wzory https://sklep.paradyz.com/kolekcja/woodhaven/1145 , bardzo mi się spodobały, co sądzicie ? Czy ktoś z Was zamawiał w tym sklepie płytki? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
austria

PostWysłany: Nie Paź 18, 2015 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie. Polecam wybrać się do stacjonarnego sklepu
robercik

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2016 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno z żoną remontowaliśmy kuchnię i korzystaliśmy ze strony http://www.domlazienkaplytki.pl/nasza-oferta jak nie macie pomysłu na fajny i niedrogi remont to możecie zajrzeć. Może też was zainspiruje podobnie jak nas.
Powrót do góry
kawka

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2016 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze przeglądam oferty blogów tam można znaleźć świetne inspiracje.
aida

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię płytki Paradyż. Maja piękne wzory i są naprawdę wytrzymałe i spełniają swoją funkcję przez lata. W ogóle uwielbiam urządzać kuchnię i nałogowo kupuję wszystko do kuchni. Moje szafki uginają się pod zawsze "przydatnymi" rzeczami. Każda nowa zastawa stołowa , kieliszki czy garnki muszą mieć swoje miejsce. Zazdroszczę urządzania, sama z chęcią zrobiłabym to od nowa.
Powrót do góry
Andofela

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, ja też mam remont kuchni. Dzisiaj jadę do Castoramy po panele do kuchni https://www.castorama.pl/inspiracje-i-porady/wykonczenie/drewno-i-drewnopodobne/panele-podlogowe/panele/jakie-panele-do-kuchni.html Męczy mnie już ten remont, ale na szczęście niebawem kończymy Razz
Powrót do góry
Borowka22

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W stacjonarnym sklepie zawsze możemy wszystko dokładnie obejrzeć i dotknąc. To wygodniejsze rozwiązanie. Przynajmniej moim zdaniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Miodek42

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Chociaż w moim przypadku odbywa się to tak, że najpierw szukam ciekawych rozwiązań w internecie, a następnie jadę do salonu obejrzeć dany produkt "na żywo".
Powrót do góry
Bożena

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednikiem. Nawet ostatnio oglądam takie meble kuchenne, bo i u siebie muszę pomyśleć o remoncie, przy czym na pewno nie zdecyduję się na zakup mebliprzez internet.
Powrót do góry
konerka

PostWysłany: Wto Lut 21, 2017 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że te i te zakupy są spoko Wink
Powrót do góry
elwiraa

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajne jesli Ci sie podobaja to najwazniejsze
Powrót do góry
martynaly1991

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tyle sklepów stacjonarnych w których można zakupić ładne płytki i zobaczyć je na żywo . Zrezygnowałabym z poszukiwań w internecie a wybrałabym się do paru sklepów , aby przejrzeć i doradzić się profesjonalistów . W Leroy Merlin są dosyć ciekawe wzory i nie wysokie ceny .
Federka

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo u mnie też zacznie się remont kuchni. Jak na razie, nie mam za bardzo pomysłu na nią. Jedyne co do tej pory wybrałam, jest fototapeta, oto motyw jaki wybrałam: http://sklep.foteks.pl/fototapety-24-Do-kuchni-i-jadalni-wf1658-Swieza-cytryna-limonka.html . Jednak ta fototapeta starczy, by iść jej motywem przewodnim, więc na pewno coś wymyślę.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2017 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio bardzo modne stały się meble vintage. Może to rozwiązanie przypadnie Wam do gustu? Ja polecam rzucić okiem i poszukać tego typu mebli w sieci. Jestem pewna, że będą prezentować się oryginalnie.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pon Maj 01, 2017 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po zakończonym remoncie trzeba posprzątać całe mieszkanie. Warto w tym celu wynająć kogoś z zewnątrz - to znacznie ułatwi sprawę. Polecam takie rozwiązanie jak sprzątanie warszawa. Poczytajcie, może spodoba się Wam ta opcja.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: