FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dekoracja domu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
haerk21

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 12:02 pm    Temat postu: Dekoracja domu Odpowiedz z cytatem

Chcecie udekorować dom kwiatami ale całymi dniami nie ma was w domu, a niekiedy nie macie nawet czasu ani ochoty aby je podlać? Chcecie żeby roślinność zawsze wyglądała perfekcyjnie? Zajrzyjcie na http://www.coolflowers.pl/. Te sztuczne kwiaty wyglądają jak żywe Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
toyat

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 10:15 am    Temat postu: Dekoracje Odpowiedz z cytatem

Nikt nie odpisuje na ten temat, więc ja się pokuszę. Fajną dekoracją domu może być też kącik do czytania, który stworzyłam u siebie w domu. Taki kącik może być wyposażony w wygodny fotel lub krzesło z grubą tapicerką. Do tego miejsca świetnie nadadzą się także leżanki czy też sofy. No i należy również zadbać o światło. Ja wyposażyłam się w lampkę biurkową i sprawdza się ona bez zarzutu. Jakbyście kiedyś chciały w taki kącik się wyposażyć, polecam artykuł na swoim blogu - http://www.jakosciowe-leady.pl/oddanie-sie-lekturze-w-wyjatkowym-miejscu/
Powrót do góry
Kamil1998

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sztuczne kwiaty nigdy nie wyglądają jak żywe, według mnie są tandetne!
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie niedawno wpadłam na coś oryginalnego i nie typowego zarazem - grafiki na ścianę czarno-białe zobacz tutaj. Uważam, że to fajny pomysł dekoracyjny do salonu. Sprawi, że wnętrze stanie się bardziej charakterystyczne i stylowe, dlatego myślę że warto pomyśleć nad zakupem takiej grafiki.
Powrót do góry
frombert44

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto dekoruje w dzisiejszych czasach dom sztucznymi kwiatami?
minna

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frombert, zdziwiłbyś się ;P moja znajoma ma takie upodobania, lubi też takie rzeczy jak świeca woskowa led czy jakieś serwetki Smile także klimat lubi dość inny od dominującego teraz w domach.
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Ikei mają ładne sztuczne kwiatki Razz
Powrót do góry
DanielaMT77

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz zamontowałam sobie bardzo fajną lampę w salonie. Widzialam taką w jednej z restauracji w Katowicach. Jest czerwona i pełno czerwonych kabli idzie przez cały sufit. Podtrzymywane są przez odpowiednie uchtywy na suficie, kupiłam je w sklepie DlaElektrykow.pl. I tak parę lamp zwisa z sufitu, super to wyglada Wink
Powrót do góry
arturr

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 4:32 pm    Temat postu: dekoracja domu Odpowiedz z cytatem

Ja wolę bardziej praktyczną dekorację domu. Sztuczne rosliny sa zbiorowiskiem kurzu a prawdziwe mają tą zaletę, że oczyszczają powietrze w domu. Interesują mnie raczej rzeczy do wyposażenia domowego biura
Jagoda29

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie domu bez kwiatów, dlatego w każdym oknie stoi jedna orchidea. Wszyscy mówią, że są to bardzo wymagające kwiaty, jednak u mnie jakimś cudem kwitną, rosną i mają się świetnie, pomimo iż nie mam ręki do kwiatów. W każdym razie zafascynowały mnie ich formy i kolory, dlatego postanowiłam zamówić do sypialni fototapetę właśnie z takim wzorem. Mam tylko jeden problem ponieważ od dawna chodzą mi po głowie łóżka z drewna . Nie do końca wiem, jakie kolory ścian dobrać do łóżka sosnowego, oraz czarnej fototapety z różową orchideą.
Powrót do góry
omka

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztuczne kwiaty? Wg mnie nie wyglądają dobrze. Lepiej zainwestować w żywe kwiaty.
molena

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie tutaj http://www.greenmood.pl/zielone-sciany/panele-standard/ . Jest tam ciekawe rozwiązanie. Widzieliście już dekoracje z mchu? Takie panele można zamontować w różnych pomieszczeniach. Są proste w pielęgnacji.
Powrót do góry
bastek

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ibiza zgadzam sie moja zona tez tam wlasnie kupila fajne, sztuczne kwiatki Razz
Powrót do góry
justa

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ozdobą są różnego rodzaju lampy, lampiony, oprawy ledowe, które dają ładne, białe światło, ledówki kolorowe, które zmieniają odcienie. Led to świetna opcja, bez niej nie wyobrażam sobie mieszkania Smile
Powrót do góry
szalona.ola

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje dziecko lubi jak jego pokój jest w kolorowych balonach i serpentynach. Lubi się nimi bawić i często organizujemy małe przyjęcia w domu i takie dekoracje są jak znalazł Smile a jak czegoś braknie to można domówić z https://godanparty.pl/ Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: