FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
kapitalna impreza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gonzo

PostWysłany: Czw Lip 28, 2016 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię Olejek konopny CBD i może lampkę wina. Poczytać dobrą książkę. To mój sposób na relaks. A jeszcze chodzenie po górach mnie dobrze uspokaja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirro007

PostWysłany: Sro Paź 26, 2016 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak mam zorganizować jakąś imprezę to wchodzę na sklep z Lolle.pl i wszystko zawsze się udaje i robi furorę Wink
Powrót do góry
magneta

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapitalna i prawdopodobnie najlepsza impreza integracyjna w życiu przede mną. Już wiemy, że za dobre wyniki w firmie szef zabiera nas w góry. Wyjazd realizujemy przez Snow Events (http://snowevents.pl/wyjazdy-narty-snowboard). Oferta wygląda świetnie, więc wszystko musi się udać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pafos

PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha, świetny pomysł, ale tanio to to chyba nie będzie żeby wynająć jakiś zamek, czy zameczek nawet Wink
kwadron

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie uważam, że jeśli rozrywki na takiej firmowej imprezie są kreatywne, to kwestia alkoholu schodzi na dalszy plan. Wszyscy bawią się tak dobrze, że nie sięgają po alkohol ( choć oczywiście kieliszek wina będzie miłym dodatkiem). A apropo rozrywek, to imprezę firmową mogą uświetnić kreatywne zabawy typu. Warsztaty sushi, degustacja cygar, warsztaty tańca i wiele innych. Poczytajcie o tym nieco więcej, a ta agencja eventowa organizuje takie rozrywki - http://www.gammadiscover.pl/
Powrót do góry
johann

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 3:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chciałbym zorganizować coś na waór up to date festiwal http://www.electronicbeats.net/pl/the-feed/znamy-pierwszych-artystow-8-edycji-up-date-festivalu/. Zastanawiam się jak się za to zabrać. I od razu uprzedzam, że nie chcę żeby ktoś robił to za mnie, po prost szukam inspiracji. Mam nadzieję, że wszystkim się spodoba, sam uczestniczę w tym festiwalu już któryś raz z rzędu i zawsze jestem zachwycony Smile
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne pomysły, na pewno bardzo inspirują. Mi się szczególnie podobają te pomysły z imprezami plenerowymi. Zajrzyjcie do https://dascompany.com/namioty-ekspresowe bo tam możecie znaleźć ciekawe namioty, które świetnie mogą Wam posłużyć do zorganizowania takiego eventu. Sami o tym poczytajcie, a przekonacie się, jak to może wyglądać w praktyce.
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra impreza firmowa powinna być przede wszystkim w dobrym miejscu Very Happy My ostatnią mieliśmy w Starej Zajezdni w Krakowie. no co tu dużo mówić - rewelacyjne miejsce, no i klimat super. A też i właściele bardzo we wszystkim pomocni Smile
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizując imprezę dla swoich pracowników, warto pomyśleć o nietypowych atrakcjach na taki wieczór. Są firmy, które oferują ciekawe scenariusze, dostarczające pracownikom przyjemnych emocji. Mogą to być imprezy tematyczne np. w stylu karnawału brazylijskiego czy chociażby warsztaty taneczne, quizy firmowe, degustacja whisky bądź cygar i wiele innych: https://www.gammadiscover.pl/
Powrót do góry
tomasz9

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym momencie raczej mało kto samodzielnie organizuje jedzenie na imprezę. Coraz częściej zamawiamy catering, gdyż to smaczna i pomysłowa forma organizowania posiłków.
KamisK

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tak bardzo lubicie degustacje alkoholu, to koniecznie musicie spróbować Villa de Varda. Wiem, że degustacja tego trunku odbywa się cyklicznie w Casa Italia w Warszawie. Jeśli mowa o samym smaku, to każdy inaczej odbiera ten 40% alkohol. Trzeba przyznać, że ma on wyjątkowy charakter, nieco jak brandy czy koniaki. Zresztą sami się o tym przekonajcie.
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam imprezy integracyjne, może dlatego ze w naszej firmie zawsze organizuje się coś innego. Kilka tygodni temu mieliśmy warsztaty kulinarne z Twoj2 Kucharz. Bardzo fajnie to przygotowują, pełen profesjonalizm. Wszyscy bawili się super Very Happy
Powrót do góry
kwakacz

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe wspomnienia z imprezy "spotkanie Klubu Mam Ekspertek" opisuje autorka bloga parentingowego :
https://nianio.com.pl/
Na stałe wpisane w kalendarz imprez spotkanie jest bardzo fajnie opisane na w/w blogu. Co robią mamy, co pociechy....wszystkiego dowiecie się czytając bloga aktywnej mamy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: