FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Pożyczka od zaraz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
makoma44

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 1:23 pm    Temat postu: Pożyczka społecznościowa Odpowiedz z cytatem

A ja mogę polecić Wam pożyczki społecznościowe , które ostatnio stają się coraz bardziej popularne. Taką pożyczkę zawiera się pomiędzy dwiema osobami fizycznymi i bez udziału instytucji finansowych. Można wziąć pożyczkę do 4000 zł i w 15 minut będzie już na Waszym koncie. Sami sprawdźcie ofertę, która jest dostępna poprzez platformę eMONERO.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
electrohouse

PostWysłany: Pią Cze 09, 2017 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczka to ważna sprawa, trzeba dobrze wybrać Smile Najważniejsze to wiedzieć o głównych zasadach jakie panują przy pożyczaniu pieniędzy. więcej o pożyczkach można dowiedzieć się ze strony o finansach. To świetne źródło informacji Smile
Powrót do góry
buzka

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś nagle potrzebuje gotówki a wie że potem będzie miał przypływ i będzie w stanie to spłacić to ja nie widzę problemu w braniu chwilówek http://www.bezbiku.info/chwilowki/ czy pożyczek. Masę niebezpiecznych firm pożyczkowych zniknęło w tamtym roku dzięki wprowadzeniu ustawy antylichwiarskiej. Nie ma się czego obawiać.
Lilith

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę iść po porstu do banku po pożyczę
Powrót do góry
monimm82

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli bardzo szybko potrzebujecie pieniędzy to polecam zajrzeć na stronkę https://mikrorata.pl . Tam przede wszystkim załatwiacie wszystko przez internet, wiec już na starcie oszczedzacie czas. A i tak wszystko tam idzie szybko i sprawnie
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy takie szybkie pożyczki to dobre rozwiązanie. Ja wychodzę z założenia, że takie decyzje warto dobrze przemyśleć. Bez tego nie ma opcji na korzystną ofertę. Takie zestawienia jak http://bankowe-konta.info/finanse/konto-wspolne-czy-osobno-/ mogą Wam bardzo pomóc w mądrym wyborze.
Powrót do góry
Jagodzianka

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyborze pożyczki może też pomóc Credy24. Jest to bardzo dobry pośrednik, który pomoże wybrać najlepszą ofertę pożyczek.
jankos

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej z takimi pożyczkami uważać bo zła decyzja może wiele kosztować.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 9:43 am    Temat postu: Pieniądze Odpowiedz z cytatem

Mam to samo zdanie, co jankos. Uważam mianowicie, iż pożyczki pozabankowe to ładnie zareklamowana i przypudrowana lichwa. W umowach dotyczących takich pożyczek aż może roić się od niekorzystnych zapisów. Chociażby takiego, że w przypadku nawet jednego dnia spóźnienia ze spłatą raty człowiek może zapłacić horrendalną karę. Dlatego zdecydowałem się na konto oszczędnościowe w bz wbk - https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe.html, na dogodnych warunkach. Jakiś czas będę oszczędzał, a potem przeznaczę na coś albo będę trzymał na "czarną godzinę"
Powrót do góry
Iwona

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj nie ma dużo formalności, decyzja jest przez telefon https://konkretnakasa.pl/
Powrót do góry
minna

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego pożyczki pozabankowe cieszą się złą sławą, prawda jest taka że czasem jest tak że życie człowieka przyciśnie do muru a bank cały czas robi pod górę, dlatego też ja uważam że dobrze że takie opcje są dostępne. chwilówki przez internet wielu ludziom dają możliwość odbicia się od dna finansowego.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam wolę na pożyczkę poczekać niż wziąć pierwsze lepsze i potem żałować.
Powrót do góry
Amerykaniec

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mogę polecić serdecznie pożyczki od Credy. Są one bardzo korzystne dla klienta, przyjemne w spłacaniu, a ich oprocentowanie jest bardzo niskie. Zapraszam serdecznie Smile
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że pożyczka online jest dla każdego , ale wtedy gdy bierzemy ją z głową. Warto dobrze zapoznać się z ofertą i wybrać najlepszą pożyczkę dla nas. Jeśli nie wiecie jak znaleźć najtańszą pożyczkę , to poczytajcie o tym na http://www.finai.pl/blog/tani-kredyt-gotowkowy/jak-znalezc-najtanszy-kredyt-gotowkowy.
Powrót do góry
Roli

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja unikam takich szybkich pożyczek, wolę wziąć w banku jak już.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: