FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak tanio podróżować?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gooosia

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biuro: http://www.narty-wlochy.pl/ oferuje także wiele interesujących wyjazdów na narty, ja właśnie wróciłem z wyjazdu z nimi, bardzo fajnie spędzony czas! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AnitaOnline

PostWysłany: Sob Mar 30, 2019 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy od tego co dla Ciebie oznacza "tanio" i jakie masz wymagania do podróży. Tanio zwiedziłam Londyn, bo kupiłam tanie bilety i spałam w hostelu z obcymi ludźmi w pokoju. Tanio zwiedziłam Irlandię i południe Anglii, bo odwiedzałam rodzinę i przyjaciół. Tanio zwiedziłam Chorwację, bo znaleźliśmy tani domek, zapakowaliśmy się do auta i pojechaliśmy ekipą. I można szukać w ten sposób okazji, spać w hostelu, u znajomych albo uskuteczniać coachsurfing Smile teraz chce mieć jakąś namiastkę lusksusu i przeglądam wszelkie możliwe paybacki, cashbacki, promocje i inne żeby złapać jakiś zorganizowany wyjazd w ciepłych i egzotycznych kierunkach Smile
kalicki12

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam zawsze podróżuję własnym autem. Nie wychodzi to wcale drogo, a zawsze jest wygodnie. Szczególnie jeśli chodzi o podróżowanie z dziećmi. Poczytajcie sobie o tym, jak bezpiecznie z nimi podróżować: https://glinski-hol.pl/jak-podrozowac-z-dzieckiem/.
Powrót do góry
Turystycznaa

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość biur turystycznych oferuje dziś naprawdę tanie wycieczki dedykowane różnym odbiorcom. Jeśli zależy Ci na tym, by dobrze poznać obce miasto, to polecam Ci wynająć przewodnika, który pokaże Ci najatrakcyjniejsze zabytki. Dzięki niemu zapoznasz się również z wszystkimi miejskimi legendami. Polecam Ci zwłaszcza biura turystyczne w Lublinie, niejednokrotnie korzystałam już z ich usług i zawsze byłam zadowolona. Lublin to naprawdę przepiękne miasto!
Powrót do góry
malgo0023

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za interesujące porady. Na pewno przydadzą mi się one.
Daria66

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście bardzo uwielbiam podróżować. Nie jestem osobą, która lubi siedzieć w domu i nic nie robić. Raczej szukam sposobów na ciekawe spędzenie czasu wolnego. Ostatnio w oko wpadły mi bory tucholskie agroturystyka Jeszcze nigdy tam nie byłam, więc z chęcią się wybiorę. Zastanawiam się tylko jaka pora roku byłaby najlepsza, ale pewnie lato.
Powrót do góry
efkarol13

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nikt jeszcze nie wpadł tutaj na pomysł, żeby zmniejszyć sobie koszty podróży poprzez posiadanie własnego lokum w jakimś miejscu. Każdy pewnie pomyśli, że wiąże się to z inwestycją w jakiś domek letniskowy, ale https://kontenermieszkalny.pl/ wychodzi nam naprzeciw i proponuje domek letniskowy bez fundamentów, urządzony w kontenerze.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj z podróży przywozi się różne pamiątki. Bardzo często są to różnego rodzaju maski czy rzeźby. Ale czy tak naprawdę wiemy, jaką one mają symbolikę? Polecam wejść na stronę http://rzezbyafrykanskie.pl/ i poczytać trochę ciekawostek na ten temat.
Powrót do góry
zygmunt.korbacki

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z rodziną zawsze jeżdzimy na urlop własnym samochodem, jest ekonomiczne i pozwala na zapakowanie wielu przydatnych rzeczy. Noclegi przeważnie wyszukuję przez internet, ale ostatnio jak jechaliśmy do Krakowa, koleżanka dała mi namiar na przewodnika po Krakowie https://www.krakkos.pl/, który nie tylko oprowadzał nas po mieście, ale także pomógł zorganizować niedrogie zakwaterowanie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: